Přijdu si jako hrozná matka, nevím si rady s dcerou

Anonymní
4.5.20 16:36

Přijdu si jako hrozná matka, nevím si rady s dcerou

Ahoj, jak to děláte, že vám to s dětma funguje..?
Já jsem už na na prášky, včera jsem selhala, dala jsem me pětileté dceři poprvé přes zadek. Dostala od me na holej mokrej zadek…
Přijdu si jako nějaká tyranka..
Dceři vždy asistují při koupání, myju jí vždycky vlasy. A včera jsme asi obe neměly náladu, dcerka vyvadela, vylivala na mě vodu s vany, já celá mokrá, podlaha mokrá. Mne ruply nervy otočila jsem jí naplacala jsem jí na holej mokrej zadek.. Nevím co to do mě vešlo.
Dcera samozřejmě totální hysterak, že to museli slyšet i soudedi a pak mi ještě řekla:,, tohle už mi nedělej to bolí".A když jsem jí říkala za co to bylo, tak na mě vyhlazovala jazyk…
A dneska mě od rána plácá po zadku…
Vím, že mi dcera přerostla pres hlavu..
Nevím, co mam dělat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
4.5.20 16:38

No to si dobra, zes to vydrzela 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
4.5.20 16:45
@Anonymní píše:
Ahoj, jak to děláte, že vám to s dětma funguje..?
Já jsem už na na prášky, včera jsem selhala, dala jsem me pětileté dceři poprvé přes zadek. Dostala od me na holej mokrej zadek…
Přijdu si jako nějaká tyranka..
Dceři vždy asistují při koupání, myju jí vždycky vlasy. A včera jsme asi obe neměly náladu, dcerka vyvadela, vylivala na mě vodu s vany, já celá mokrá, podlaha mokrá. Mne ruply nervy otočila jsem jí naplacala jsem jí na holej mokrej zadek.. Nevím co to do mě vešlo.
Dcera samozřejmě totální hysterak, že to museli slyšet i soudedi a pak mi ještě řekla:,, tohle už mi nedělej to bolí".A když jsem jí říkala za co to bylo, tak na mě vyhlazovala jazyk…
A dneska mě od rána plácá po zadku…
Vím, že mi dcera přerostla pres hlavu..
Nevím, co mam dělat..

Stalo se. Prostě zkouší, co dovolíš. Chytni jí ruku a řekni, že plácat se nebudeme. Že jsi včera měla vztek, protože tě neposlouchala. Že jestli bude příště ve vaně vyvádět, jde okamžitě z vody a bude bez pohádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
4.5.20 16:53

Jezis to preci nic neni :D…nekdy je to jediny reseni, ptz dite neposlechne. Na tom nic neni, par na zadek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
4.5.20 16:53

Tyjo se spíš divim, zes to vydrzela tak dlouho, než ti ty nervy ujely. Stalo se, ono nekdy plácnutí přes zadek je účinnější nez hodiny domlouvani. Fakt kdo da jednou za čas diteti placnuti na zadek neni zadny tyran, v 5 letech uz by dítě melo trochu poslouchat, nereknu kdyby ji bylo 5 měsíců… ja teda takove chovani resim spis nejakym zakazem, treba zlobi ve vane tak vana nebude, da si rychlou sprchu a de spat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
4.5.20 17:02
@Kriss Tina píše:
Tyjo se spíš divim, zes to vydrzela tak dlouho, než ti ty nervy ujely. Stalo se, ono nekdy plácnutí přes zadek je účinnější nez hodiny domlouvani. Fakt kdo da jednou za čas diteti placnuti na zadek neni zadny tyran, v 5 letech uz by dítě melo trochu poslouchat, nereknu kdyby ji bylo 5 měsíců… ja teda takove chovani resim spis nejakym zakazem, treba zlobi ve vane tak vana nebude, da si rychlou sprchu a de spat.

5 mesicu? To je trosku prehnany primer ne? :lol: Jinak kdyz dite neposloucha ve vane, tak proste vypustim vodu a dite vyndam. Nedavala bych ji ve vane na zadek. Zvlast podle vety, ze obe nemely naladu to vypada ze se takhle dcera nechova denne. Ale stalo se, tyranstvi to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
4.5.20 17:05

@hani28 tak to bylo mysleno, jakoze to neni miminko, aby holka nemela rozum a zakladatelka se tu hroutí z plácnutí pres zadek, jako kdyby liskla miminku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 17:08

@Kriss Tina @hani28 @Russet
Děkuji za reakce.
Já si uvědomují, ze jsem to měla řešit lépe než na placanim, ale v tu chvilu na mě přišel vztek…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 17:10
@Kriss Tina píše:
@hani28 tak to bylo mysleno, jakoze to neni miminko, aby holka nemela rozum a zakladatelka se tu hroutí z plácnutí pres zadek, jako kdyby liskla miminku ;)

No vycitam si to. Věřím, že jí to přes ten nahatej mokrej zadek stipalo, když jsem jí placala…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 17:12

A jinak děkuji za pochopení, jste super :) :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4164
4.5.20 17:13

Na zadek? To ja jsem teda mega tyranka :mrgreen: teda ted uz ne to uz nemusim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 17:14
@Kaileee píše:
Na zadek? To ja jsem teda mega tyranka :mrgreen: teda ted uz ne to uz nemusim…

Ano dostala na zadek..
Ty bys dělala co?

• Citovat
  • Nahlásit
10409
4.5.20 17:15

Asi měla na ten zadek dostat už dřív. Divím se, žes to tak dlouho vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
4.5.20 17:16

Je to usmevny, prosimte prerostla pres hlavu? Normalne zkousi no, bud v klidu a dusledna, potrebuje ukazat, co uz ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
4.5.20 17:38

Doporučuji ti přečíst si knihu Deník špatné matky. Je tam jeden důležitý vzkaz. Všichni jsme jen lidé a všichni chybujeme. Je to normální a není potřeba se z toho hroutit. Za mě si dítě jednu na zadek zasloužilo, holt situace přerostla únosnou mez. A ty si to nevyčítej a neomlouvej se. U nás teda není běžné dětem dávat na zadek, ale když dostanou, funguje to jako velká výstraha, že takto ne. Teda děti už mám relativně velké a na zadek už nedávám. Teď zakazuju počítač :mrgreen: a ječím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat