Přijede mě nákup z iTesco a já něj nemám

Anonymní
8.4.21 14:39

Přijede mě nákup z iTesco a já něj nemám

Prosím včera jsem na iTesco dělala rodinný nákup asi za 5 tisíc s doručením dnes odpoledne. Děláme to každý měsíc, vždy přijedou a já pípnu kartou při převzetí a nazdar.
No a na večer mají dorazit a já tedka zjistila, že chlap odjel do zítra pracovně přes pul republiky a kartu co mě včera dal a já si jí dala k seznamu té faktury na stůl mě při odchodu zase vzal a do zítra je pryč.

Nevím jestli volat na Tesco, zda to něco změní (objednávky uzavírají totiž den předem ve 23h, tak že je stejně pozdě).

A nebo zda se dá zaplatit převodem přes učet či jak? Peníze na učtu mám jen nemám kartu abych zaplatila nebo vybrala…

Radši anonym :oops: :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20759
8.4.21 14:43

Tak zavolej na to tesco a neztrácej čas tady, ne? Bohajeho ženský, používejte hlavu dřív než klávesnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
8.4.21 14:45

Zavolej tam, ale myslím ze jde aby si nákup zaplatila on-line, dost se to dela když je někdo v karantene, proste mu hodí nákup za dveře a zaplatí ho převodem aby nedošlo k žádnému kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32126
8.4.21 14:47
@Anonymní píše:
Prosím včera jsem na iTesco dělala rodinný nákup asi za 5 tisíc s doručením dnes odpoledne. Děláme to každý měsíc, vždy přijedou a já pípnu kartou při převzetí a nazdar.
No a na večer mají dorazit a já tedka zjistila, že chlap odjel do zítra pracovně přes pul republiky a kartu co mě včera dal a já si jí dala k seznamu té faktury na stůl mě při odchodu zase vzal a do zítra je pryč.

Nevím jestli volat na Tesco, zda to něco změní (objednávky uzavírají totiž den předem ve 23h, tak že je stejně pozdě).

A nebo zda se dá zaplatit převodem přes učet či jak? Peníze na učtu mám jen nemám kartu abych zaplatila nebo vybrala…

Radši anonym :oops: :oops: :oops: :oops:

Jde to i online kartou.
Manžel by Ti nadiktoval číslo karty atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3061
@Kriss Tina píše:
Zavolej tam, ale myslím ze jde aby si nákup zaplatila on-line, dost se to dela když je někdo v karantene, proste mu hodí nákup za dveře a zaplatí ho převodem aby nedošlo k žádnému kontaktu.

To se dělá kartou předem - nemusíš ji mít u sebe, ale musíš znát údaje. Aspoň na rohlíku to tak je, jestli umí Tesco převod nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Janli píše:
Tak zavolej na to tesco a neztrácej čas tady, ne? Bohajeho ženský, používejte hlavu dřív než klávesnici…

ptám se jestli má někdo zkušenost tady než tam zavolám třeba to jde i nějak jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
646
8.4.21 14:50

Ja bych tam zavolala a zeptala se??? :think: :think:
Ti musí poradit tady ztrácíš čas. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497

@Lily Evans já beru přes rohlík a platím kartou, ale kamarádka bere tesco pravidelně a když byli v karantene tak ji nákup složili ke dveřím a platila to dodatečně, potom co kuryr odjel, ale je to pravidelná zákaznice no, jezdí k nim 2× týdne už nějaký ten pátek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Lily Evans @Lily Evans @Kriss Tina

jde o to, že sem včera zaklikla platbu na místě a objendávka je uzavřená, tak jestli se to dá tedka změnit? Chlapovi se ani nemužu dovolat bo je v práci a tel ztišený.

Bohužel moje chyba měla jsem si dát do pěnežnky no, ale co tedka….

• Citovat
  • Nahlásit
20759
8.4.21 14:52
@Anonymní píše:
ptám se jestli má někdo zkušenost tady než tam zavolám třeba to jde i nějak jinak?
:roll: proč to nezjistit hned u zdroje, když si o tom tady jde pokecat… zlato, máš na kartě aktivovanou možnost platby online? Pokud ne, musíš ji aktivivat a to taky nejde v každou hodinu, takže neztrácej čas a začni to řešit… ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 14:52

No já bych potřebovala aby mě dal tedka nákup, odjel a večer až se mě podaří sehnat chlapa, a pak zapnouct PC a zaplatit přes banku jakoby zpětně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 14:53
@Janli píše: :roll: proč to nezjistit hned u zdroje, když si o tom tady jde pokecat… zlato, máš na kartě aktivovanou možnost platby online? Pokud ne, musíš ji aktivivat a to taky nejde v každou hodinu, takže neztrácej čas a začni to řešit… ;)

to neví´m

• Citovat
  • Nahlásit
3655
8.4.21 14:54
@Anonymní píše:
@Lily Evans @Lily Evans @Kriss Tina

jde o to, že sem včera zaklikla platbu na místě a objendávka je uzavřená, tak jestli se to dá tedka změnit? Chlapovi se ani nemužu dovolat bo je v práci a tel ztišený.

Zavolej do iTesca a domluv se s nimi. Pokud máš nákup má večer a nebude jiná možnost platby, je velká šance, že nemají nákup ještě v autě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18778
8.4.21 14:54
@Anonymní píše:
@Lily Evans @Lily Evans @Kriss Tina

Půjčit si od sousedky /rodiny. máš online bankovnictví? Pošli jim peníze na účet (sousedce rodině) a oni ti částku vyberou nebo dají do ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
8.4.21 14:55

Tak hlavne, ze anonym 😂 Za tu dobu, co ste tady velmi podrobne popsala situaci, jste tam mohla uz davno zavolat 😀

My vam ten nakup neprivezeme, takze bude lepsi, kdyz to budete resit s nekym, kdo k tomu ma co rict 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat