Příjem za čtvrtletí, jak to je? Přídavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 21:43
Příjem za čtvrtletí, jak to je? Přídavky

Mám hloupou otázku, ale nikde jsem nenašla, tak se ptám tady. Příjem za čtvrtletí-cervenec srpen září, je bran jako co mi v daných měsících přistálo na účtu, nebo co jsem v těchto měsících vydělala? Například v září_pocita se výdělek za září, který dostanu v říjnu, nebo srpnové výplata vyplacena v září? Snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji moc za radu

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 19.10.18 21:50

Vydelala

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 19.10.18 22:34

Počítá se to, co jsi skutečně vydělala. Tzn. zúčtovaná mzda. Ne to, za jaké měsíce to bylo vyplaceno.

locilka
Kecalka 112 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 22:58

Dekuji

Lendeš
Kelišová 5591 příspěvků 20.10.18 12:09

@locilka Záleží o jaký příjem se jedná. U mzdy je to, jak je napsáno výše, to co je zaúčtováno, ale třeba rodičák, nemocenská se počítají do toho čtvrtletí, ve kterém to bylo vyplaceno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >