Přijetí do školky bez trvalého pobytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eriika89
Stálice 94 příspěvků 16 inzerátů 13.03.18 14:19
Přijetí do školky bez trvalého pobytu

Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 5 inzerátů 13.03.18 14:27

@eriika89 pokud tam nezbyvaji volne mista i v zari, tak ne. Dejte si najmu TP.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 13.03.18 14:29

Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 14:40
@eriika89 píše:
Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

zeptejte se přímo ve školce.. nejsme v pze, ale i tu je striktně příjem dle TP, nám malého vzali v jiném obvodu po předchozí domluvě..

hanča74
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 13.03.18 14:41
@Tichošlápek píše:
Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

A prosim te jak je to v případě když dítě je predskolak a do mš musí?

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19766 příspěvků 13.03.18 14:44

@eriika89 Jak kde. V některých MČ stačí stačí nájemní smlouva (někde dokonce i stavební povolení, výpis z katastru s čestným prohlášením, že do září budete bydlet). Ostatně základě nájemní smlouvy si můžeš TP zřídit. :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 13.03.18 14:49

@hanča74 i tam je kritériem spadovost, bohužel. Povinné místo musí dítěti zajistit obec, kam spadá.

mi.anetka
Kecalka 221 příspěvků 13.03.18 15:25

Vzít s sebou na zápis nájemní smlouvu.

unuděná
Závislačka 4852 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 15:44

Taky jsem resila, dite pro jistotu zapsala na spadu a pak mi reditelka rekla, ze staci najemni ci kupni smlouva a bere se to jako tp, takze mi syna vzali do pretizene nespadove skolky I tak ;)

eriika89
Stálice 94 příspěvků 16 inzerátů 13.03.18 16:47

Holky moc děkuju. Já teď chci ty školky obcházet, ale chtěla jsem aspoň trochu vědět na co se mám připravit, protože všude jsem četla, že bez trvalého pobytu to nejde…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama