Přijetí do školky bez trvalého pobytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eriika89
Kecalka 112 příspěvků 13.03.18 14:19
Přijetí do školky bez trvalého pobytu

Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 13.03.18 14:27

@eriika89 pokud tam nezbyvaji volne mista i v zari, tak ne. Dejte si najmu TP.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12085 příspěvků 13.03.18 14:29

Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.03.18 14:40
@eriika89 píše:
Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

zeptejte se přímo ve školce.. nejsme v pze, ale i tu je striktně příjem dle TP, nám malého vzali v jiném obvodu po předchozí domluvě..

hanča74
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 13.03.18 14:41
@Tichošlápek píše:
Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

A prosim te jak je to v případě když dítě je predskolak a do mš musí?

Bábrdl
Generální žvanilka 22291 příspěvků 13.03.18 14:44

@eriika89 Jak kde. V některých MČ stačí stačí nájemní smlouva (někde dokonce i stavební povolení, výpis z katastru s čestným prohlášením, že do září budete bydlet). Ostatně základě nájemní smlouvy si můžeš TP zřídit. :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12085 příspěvků 13.03.18 14:49

@hanča74 i tam je kritériem spadovost, bohužel. Povinné místo musí dítěti zajistit obec, kam spadá.

mi.anetka
Kecalka 386 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 15:25

Vzít s sebou na zápis nájemní smlouvu.

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 15:44

Taky jsem resila, dite pro jistotu zapsala na spadu a pak mi reditelka rekla, ze staci najemni ci kupni smlouva a bere se to jako tp, takze mi syna vzali do pretizene nespadove skolky I tak ;)

eriika89
Kecalka 112 příspěvků 13.03.18 16:47

Holky moc děkuju. Já teď chci ty školky obcházet, ale chtěla jsem aspoň trochu vědět na co se mám připravit, protože všude jsem četla, že bez trvalého pobytu to nejde…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >