Přijetí do školky bez trvalého pobytu

114
13.3.18 14:19

Přijetí do školky bez trvalého pobytu

Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2095
13.3.18 14:27

@eriika89 pokud tam nezbyvaji volne mista i v zari, tak ne. Dejte si najmu TP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
13.3.18 14:29

Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60334
13.3.18 14:40
@eriika89 píše:
Ahoj holky,
mám celkem problém… Trvalý pobyt mám s dcerkou hlášený na Praze 3 u rodičů, přítel Praha - západ u rodičů a teď bydlíme na Praze 12 v pronájmu. Jak je to v tomhle případě s přijetím do školky? Chtěli bychom malou hlásit do školky na Praze 12, ale máme vůbec nějakou šanci, aby nám jí tam vzali, když jsme tam jen v pronájmu? Moc děkuji za informace…

zeptejte se přímo ve školce.. nejsme v pze, ale i tu je striktně příjem dle TP, nám malého vzali v jiném obvodu po předchozí domluvě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
13.3.18 14:41
@Tichošlápek píše:
Dost malou. Bydliště je jedno z kritérií, mamka zrovna na Praze 12 ve školce pracuje a často volají maminky s podobným problémem a hledají volné místo, protože u zápisu neuspěli

A prosim te jak je to v případě když dítě je predskolak a do mš musí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28675
13.3.18 14:44

@eriika89 Jak kde. V některých MČ stačí stačí nájemní smlouva (někde dokonce i stavební povolení, výpis z katastru s čestným prohlášením, že do září budete bydlet). Ostatně základě nájemní smlouvy si můžeš TP zřídit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
13.3.18 14:49

@hanča74 i tam je kritériem spadovost, bohužel. Povinné místo musí dítěti zajistit obec, kam spadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
13.3.18 15:25

Vzít s sebou na zápis nájemní smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
13.3.18 15:44

Taky jsem resila, dite pro jistotu zapsala na spadu a pak mi reditelka rekla, ze staci najemni ci kupni smlouva a bere se to jako tp, takze mi syna vzali do pretizene nespadove skolky I tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
13.3.18 16:47

Holky moc děkuju. Já teď chci ty školky obcházet, ale chtěla jsem aspoň trochu vědět na co se mám připravit, protože všude jsem četla, že bez trvalého pobytu to nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama