Reklama

Přijimačky na LF BRNO zítra!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berussskkka
Kecalka 207 příspěvků 16.06.11 11:35
přijimačky na LF BRNO zítra!!!

Ahoj Holky,nedělá některá z Vás zítra přijimačky na LF do Brna? Abych veděla že v tom stresu nejsem sama :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.11 11:36

Já dělám zítra na lékařskou fakultu, ale do prahy :) a stres z toho fakt nemám je to zbytečný buď se dostaneš nebo ne :)

berussskkka
Kecalka 207 příspěvků 16.06.11 11:39

To máš pravdu :palec: škoda že do Prahy a jaký obor?

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.11 11:40

Adiktologie :)

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.06.11 11:42

Ahojky, sama v tom nejsi!! jdu v sobotu :lol:

katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 16.06.11 11:45

Ahoj holky,já sice nedělám-ale dělala jsem loni na LF v Praze,tak si dovedu představit jak se cítíte.Moc Vám držim palečky at se všichni dostanete :kytka:

berussskkka
Kecalka 207 příspěvků 16.06.11 11:46

a to máš bakaláře?

berussskkka
Kecalka 207 příspěvků 16.06.11 11:48
katule9 píše:
Ahoj holky,já sice nedělám-ale dělala jsem loni na LF v Praze,tak si dovedu představit jak se cítíte.Moc Vám držim palečky at se všichni dostanete :kytka:

děkujééém :kytka:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 16.06.11 13:07

Držím palce, já dělala letos na 2.LF do Prahy, uteklo mi to o pár bodíků :-(

Ale nic, příští rok to ještě zkusím a to už se podaří!!! :palec:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.06.11 13:47

Rhi, to mě mrzí a jaký tp bylo?? Nešlo by to na dovolání??

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 16.06.11 14:02
Dice píše:
Rhi, to mě mrzí a jaký tp bylo?? Nešlo by to na dovolání??

Dice, v pohodě, nedá se nic dělat :wink: příští rok jsou taky přijímačky, tak co :wink:

Odvolání se tam nebere, škla sama posune hranici o pár míst, pokud se zapíše málo studentů. Ale to se u 2LF moc nestává :-D

Co ty? Jak jdi zvládla učení?

edit: právě, že mi testy přišly vcelku jednoduché, ale já jsem se hodně zaměřila na fyziku, tu jsem neuměla vůbec a bohužel odsunula chemii :-? Blbost, no :-?

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.06.11 14:08

No já po loňských našprtaných přijmačkách, kdy jsem nejmín uměla chemii a měla z ní nejvic bodu :lol: jsem se na to prostě fakt vybodla a jdu si prostě vsadit sportku :lol: :oops: :lol:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 16.06.11 14:15
Dice píše:
No já po loňských našprtaných přijmačkách, kdy jsem nejmín uměla chemii a měla z ní nejvic bodu :lol: jsem se na to prostě fakt vybodla a jdu si prostě vsadit sportku :lol: :oops: :lol:

:palec: :palec: Jo, to je dobrý přístup!Upřímně - taky jsem měla nejvíc bodů z chemie :lol: :lol: nechápu :mrgreen:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 16.06.11 14:22

No já co vím tak z mýho orkuhu prostě tipuje většina…ono se to nedá. To co tam loni bylo za otázky :lol: :-D to nebyla biologie to bylo scifi. Když sem se v chemii dívala kolem sebe kolik lidí bude počítat na kalkulačce tak jsem nenašla nikoho až asi dva v povzdálí. no hold dali asi taky béčko jako já :-D :-) :lol:

Je fakt že musí být fakt super, když víš žes to natipoval a prostě prošels, to musí být větší radost než že na to rok dřeš.
Já jsem to po loňsku vzdala. Dneska ráno jsem si ještě říkala jestli tam mám jít v tu sobotu, ale nakonec jo, jdu zkusit prostě štěstí :-)

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 16.06.11 15:03

Já už to mám za sebou, ale já se hlásila do Ostravy. všem držím palce ať to zvládnete!!!!! :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >