Přijít o lásku svého života?

18.7.20 18:23

Přijít o lásku svého života?

Ahoj…Půjdu rovnou k věci, protože už tak to bude dlouhý text.
Je mi 26 let, můj partner 24 (Slovák). Jsme spolu 3 roky a žijeme v Německu už od začátku našeho vztahu, tady jsme se i poznali. Musím říct, že poslední půlrok byl hodně mizerný a já byla nešťastná, s přítelem jsme spolu spali strašně málo a měli i každý jiné zájmy. Rozhodla jsem, že chci zpátky do Česka a napsala jsem to naší společné kamarádce. Minulý týden jsem musela odjet do Česka, protože mi umřela babička, přítel zůstal v Německu protože měl pracovní povinnosti, jeden večer mi volal a začal se ptát jestli ho už nemiluju, jestli chci s ním zůstat apod. (Kamarádka mu vše napsala). Tak jsem mu řekla, že to chci řešit jak přijedu zpátky, že mám jiné starosti, ale on si nedal říct, začal hodně pít a stále mi volal, tak jsem se naštvala a řekla mu že chci odjet a že může jet semnou. Na to mi řekl že nejede, tak jsem mu jasně vysvětlila, že to už budeme řešit jak dojedu. Ale on opilý začal vypisovat holce, která se do něho z čista jasna zamilovala a plánovali si jak tady přijede bydlet místo mě. Přijela jsem domů a bylo mi z toho všeho na nic, že tak rychle mě někdo vymění, jenže v tom to přišlo, začali jsme teď spolu spát a mě to příjde úplně stejné jako na začatku vztahu. Stále jsme spolu a je to moc krásné. Vím, že chci odjet do Česka, našla jsem si skvělou práci, ale taky nechci přijít o partnera, protože ho stále miluju a on miluje mě, ale do toho ještě ta holka, která je mimochodem hodně hodná. Z Německa partner nechce odjet ještě nejmíň 2 roky, protože on má tady vysněnou práci. Mám o něj bojovat? Nebo ho nechat být? Co když se to vrátí do starých kolejí a já budu trpět? 2 roky bych tady možná ještě zvládla ale na druhou stranu máme oba jiné cíle. On chce jet bydlet za čas na Slovensko, ale mě by tam nikdy nedostal. On žije turistikou, ale já ji po pravdě moc nemusím. Partner mi stále říká, že mě miluje, ale že bude lepší když od sebe odejdeme a tak spolu budeme na vždy. Jako nejlepší přátelé… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26433
18.7.20 18:26

@Esperanza94
Chlastající Slovák, co si po tvém odjezdu najde náhradu, je tvá životní láska? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 18:29
@Russet píše:
@Esperanza94
Chlastající Slovák, co si po tvém odjezdu najde náhradu, je tvá životní láska? 8o

On právě nepije vůbec, jen minulý týden to fakt přehnal. To, že si našel náhradu se mi taky nelibí, ale proč citím, že k sobě stále patříme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1476
18.7.20 18:38

@Esperanza94 Protoze jsi na tu myslenku zvykla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 18:44

@Afrikana
To je dost možné a taky nevím, jestli se mezi námi vše tak zpravilo, protože cítím vůči té druhé žárlivost. Takže odejít je asi nejlepší volba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13668
18.7.20 19:01

Ach jo - hlavně si dávej pozor na antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
18.7.20 19:02

@Esperanza94 Jak jsi poznala, ze je to LASKA TVEHO ZIVOTA? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 19:04

@cecetka Tak to citím a vím, co mi říká moje srdce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16984
18.7.20 19:11

Vrať se domů a nech tomu volný průběh. Jestli je to osudová láska, vydrží a odloučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 19:13

@divine woman moc děkuji :) Tohle je přesně to, co jsem potřebovala vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16984
18.7.20 19:28

@Esperanza94 Nemá cenu nic hrotit, jestli je to ten pravý, tak spolu budete. Já čekala s přestávkami 2 roky. A jsme spolu xy let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama