Přijít o přítele nebo o mamku?

Anonymní
9.11.20 21:54

Přijít o přítele nebo o mamku.

Ahoj, jdu si pro radu.
Mam pritele, jsme spolu 2 roky a ja jsem s nim konecne stastna. Jenze se naskytl problem, bydlime skoro pres celou republiku od meho rodneho mesta.
A u moji mamky zjistili, ze ma rakovinu a musi pozitri na operaci. Mamka mi psala a volala, ze me prosi o to, abych prijela a byla s ni (nikoho jineho nema, nez me). Porad na to myslim, ale pritel mi rekl, ze jestli tam pojedu, tak uz se nemam vracet zpatky, protoze se rozejdeme. Pry mu jde o praci, protoze jsme ted nastopili do nove a pokud pojedu za mamkou, prijdu o praci a tim padem o nej. Ono to ted bylo jeste slozite mezi nami a moji rodinou, moje rodina ho nema rada a on moji rodinu taky ne.
A ja ted nevim co mam delat. Tak moc bych chtela jet za mamkou a byt s ni, ale vim, ze prijdu o pritele. Planovali jsme, ze by jsme chteli casem spolu miminko. Jenze mamku ma clovek jen jednu…A mamka je na tom hodne zle, ma i nemocne srdce. Taky vim, ze by byla zklamana, kdybych neprijela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2359
9.11.20 21:56

Kdyby mi muj partner dal takto na vyber, tak bych se opravdu sbalila a nevracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
9.11.20 21:56

Tak na takovéhle manipulantské hovado bych se vykašlala a odjela ha mamkou. Rovnou bych si v jejím městě hledala novou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
9.11.20 21:57

Promiň, ale tvuj pritel je idiot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114

Nechápu, že vůbec váháš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239

Tak nad čím přemýšlíš? Co je to za přítele, když tě nepodrží v takovéhle situaci? Jeď nebo si to budeš vyčítat celý život!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
9.11.20 21:58

Lidi jako jsi ty nemam rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7544
9.11.20 21:58
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu.
Mam pritele, jsme spolu 2 roky a ja jsem s nim konecne stastna. Jenze se naskytl problem, bydlime skoro pres celou republiku od meho rodneho mesta.
A u moji mamky zjistili, ze ma rakovinu a musi pozitri na operaci. Mamka mi psala a volala, ze me prosi o to, abych prijela a byla s ni (nikoho jineho nema, nez me). Porad na to myslim, ale pritel mi rekl, ze jestli tam pojedu, tak uz se nemam vracet zpatky, protoze se rozejdeme. Pry mu jde o praci, protoze jsme ted nastopili do nove a pokud pojedu za mamkou, prijdu o praci a tim padem o nej. Ono to ted bylo jeste slozite mezi nami a moji rodinou, moje rodina ho nema rada a on moji rodinu taky ne.
A ja ted nevim co mam delat. Tak moc bych chtela jet za mamkou a byt s ni, ale vim, ze prijdu o pritele. Planovali jsme, ze by jsme chteli casem spolu miminko. Jenze mamku ma clovek jen jednu…A mamka je na tom hodne zle, ma i nemocne srdce. Taky vim, ze by byla zklamana, kdybych neprijela.

přijdeš o práci a tím pádem o něj? Jakože když budeš pracovat jinde, tak spolu nemůžete chodit? A co jste? Špioni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
9.11.20 21:59

S prominutím co tohle je za dotaz? 8o Aby mi přítelkyně řekla, jestli pojedou za nemocnou mamkou, že bude konec. To mi opravdu nepřijde moc normální… A ještě nad tím vůbec přemýšlet.. Ale každý to má nastavený jinak. Já bych neváhal ani sekundu a hned jel.. Rodina je na prvním místě.. Tohohle bys jednou mohla hodně litovat..

Nechci být hnusný, ale tohle je mimo moje chápání..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30933
9.11.20 21:59

Je to blb, sbal se a jeď. A ještě si gratuluj, že se projevil brzo, dřív, než jste založili rodinu. Chlapů je plno, těch ještě budeš mít spoustu, máma je jedna a víc jich nikdy nebudeš mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.11.20 22:00

To si děláš srandu, ne??? Chlapu potkas mraky, maminku máš jen jednu! 8o
Ten by letěl až by se za nim prasilo. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 22:01

@PaníBovaryová Řekl mi, ze kdyz bych se chtela vratit, uz by me nevzali zpatky do tehle prace.
Mame ted praci, kdy mame spolecne smeny. A on mi rikal, ze uz by jsme spolecne smeny nemeli a tim padem by to nemelo smysl, kdyz by jsme spolu netravili cas. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
23443
9.11.20 22:01

Jeď za mamonkou a k příteli se už nevracej. Je to sobec a nečekal by tě s ním lehký život. Chlapů je jak sra.ek, ale maminku máš jen jednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7544
9.11.20 22:02
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová Řekl mi, ze kdyz bych se chtela vratit, uz by me nevzali zpatky do tehle prace.
Mame ted praci, kdy mame spolecne smeny. A on mi rikal, ze uz by jsme spolecne smeny nemeli a tim padem by to nemelo smysl, kdyz by jsme spolu netravili cas. :zed:

myslíš, že lidé, co pracují každý jinde, spolu nemůžou být? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
9.11.20 22:03

Cozeee? 8o bych nevahala a jela za mamkou, v tekove to situaci. A k,,priteli" se nikdy nevracela ma.or vysinutej. mamince preju hlavne zdravi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama