příjmy společně posuzovaných osob

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

siskub
Nováček 1 příspěvek 01.11.08 21:01
příjmy společně posuzovaných osob

ahojky mám takový dotaz a nevím si rady chtěla bych se zeptat,kdybych se odstěhovala s dětma s trvalého bydliště na jinou adresu kde bych trvalé bydliště neměla,jestli bych musela dojíždět co čtvrt roku a dokládat příjmy společně posuzovaných osob zpátky tam kde jsem bydlela,když to budu mít dost daleko,jestli to jde i tam kde budu bydlet,nebo bych to měla dost daleko.děkuji za radu

Reakce:

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19171 příspěvků 02.11.08 00:25

Ahoj
Tam,kde budeš bydlet,bys měla být nahlášená na službách.Tak bys měla dokládat příjmy té domácnosti ve které skutečně budeš.....Pokud se nepletu.Ale logicky mi to tak vychází.Přece nebudu dokládat příjmy domácnosti,kde sice mám trvalé bydliště,ale nežiji tam.

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 02.11.08 10:30

Ahoj,

je to bohužel tak jak se obáváš. O většinu dávek žádáš na úřadě podle místa trvalého bydliště. Platí to například pro přídavek na dítě. Informace na tohle téma najdeš na těchhle stránkách: http://portal.gov.cz/…6/_s.155/708?…
Zatím jsem tam našla všechny dávky a příspěvky, které jsem potřebovala.

Mám to z první ruky, protože sama jsem si byla žádat o porodné a rodičovský příspěvek v Plzni, i když bydlím v Trutnově. Holt trvalé bydliště je pořád ještě písmo svaté. :?

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19171 příspěvků 02.11.08 13:52

Ahá
Tak se omlouvám. :oops: To by mě vážně nenapadlo.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 02.11.08 14:04
dokládání příjmů

ahoj, jen malá poznámka, žádosti i příjmy můžeš na úřad poslat, nemusíš tam osobně :-), takže problém s dojížděním odpadá :wink: .B

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >