Reklama

Příjmy z pronájmu ve Společenství vlastnictví jednotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Jitule-
Kecalka 412 příspěvků 24.01.17 16:08
příjmy z pronájmu v SVJ

Dobrý den, prosím o radu, rozpočítávám příjmy z pronájmu nebytových prostor v SVJ mezi jednotlivé vlastníky a nejsem si jistá, zda mám rozpočítat předepsané výnosy nebo skutečně uhrazené příjmy (nájemce bohužel špatně platí). Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 24.01.17 18:43

@-Jitule- rozpočítat a následně vystavit potvrzení s uvedením podílu skutečných příjmů a výdajů

-Jitule-
Kecalka 412 příspěvků 24.01.17 18:56

@Sojkka děkuji za reakci :kytka: ale jde mi o to, jestli mám rozpočítat částku uvedenou v předepsaných výnosech nebo skutečně zaplacenou částku?

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 24.01.17 23:41

@-Jitule- Skutečně uhrazené příjmy, které SVJ v daném období obdrželo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama