Reklama

Přikázání jiné peněžité pohledávky + exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aledud
Kecalka 407 příspěvků 07.02.17 11:13
Přikázání jiné peněžité pohledávky+exekuce

Mám zaměstnankyni, která má vícero exekucí, momentálně se jí splácí 4. v řadě a 9. v řadě je exekuce, kde je napsáno, že se jedná o pohledávku povinného za dlužníkem povinného z titulu tzv. daňových bonusů ve smyslu par. 35C zákona č. 586/1992 Sb. Já jsem googlila, studovala letošní příručku mzdové účetní a jsem z toho jelen, dnas mám schůzku s právníkem, ale tam moc nečekám, oni se k tomu moc nevyjadřují, konzultanti mzdového programu, že je to na mém zvážení no masakr. Tak jestli nemáte někdo zkušenost.
Mám tedy splácet normálně tu 4 exekuci a pokud bude nějaký daňový bonus, poslat ho na tu 9 exekuci, nebo až dojde na tu 9 exekuci, srážet i s bonusama. Někde jsem našla, že je to Přikázání jiné peněžité pohledávky a tam není ani pořadí ani nezabavitelná částka, pokud by neměla jiné exekuce, tak dobře, ale tady vůbec nevím… :pocitac:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama