Přikázání jiné peněžité pohledávky + exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 11:13
Přikázání jiné peněžité pohledávky+exekuce

Mám zaměstnankyni, která má vícero exekucí, momentálně se jí splácí 4. v řadě a 9. v řadě je exekuce, kde je napsáno, že se jedná o pohledávku povinného za dlužníkem povinného z titulu tzv. daňových bonusů ve smyslu par. 35C zákona č. 586/1992 Sb. Já jsem googlila, studovala letošní příručku mzdové účetní a jsem z toho jelen, dnas mám schůzku s právníkem, ale tam moc nečekám, oni se k tomu moc nevyjadřují, konzultanti mzdového programu, že je to na mém zvážení no masakr. Tak jestli nemáte někdo zkušenost.
Mám tedy splácet normálně tu 4 exekuci a pokud bude nějaký daňový bonus, poslat ho na tu 9 exekuci, nebo až dojde na tu 9 exekuci, srážet i s bonusama. Někde jsem našla, že je to Přikázání jiné peněžité pohledávky a tam není ani pořadí ani nezabavitelná částka, pokud by neměla jiné exekuce, tak dobře, ale tady vůbec nevím… :pocitac:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >