Příklad styku otce s ročním dítětem

Anonymní
15.7.13 15:15

Příklad styku otce s ročním dítětem

Ahoj. Za pár měsíců se budu zabývat zvýšením styku malého s jeho otcem, tak by mě zajímalo jak jsem to měla některá z Vás, abych měla představu. Od otce malého jsem odešla když bylo prckovi 1,5M a teď se s ním vídá 2× a 1× týdně po třech hodinách. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3183
15.7.13 15:46

Tak to je hodnej tatinek :) Ten nas uz pres rok vlastni dite nevidel - jinak teda pred tim asi tak 10× za celou dobu, a to ji mel PA-NE, i kdyz byla mala… Zvyseni styku jsem nikdy neresila, kdyz on nema zajem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.13 15:54

No já ještě nevím, jestli bude zájem o zvyšování styku, jen se na to připravuji, abych už to měla v hlavě, když s tím přijde. Jeho zájem aktuálně povzbuzuje to, že by se chtěl k nám vrátit, tak předávání bere jako cukrování se mnou :zed: Další povzbuzení je ze strany jeho rodičů, protože každý stanovený den přicházejí s ním. Taky jsem přemýšlela nad víkendem, ale spíš půjdu ještě od toho a víkendy bych realizovala až když si prcek bude umět dokázat říct co chce apod. Utekla jsem od něj z důvodu domácího násilí, tak mám přeci jen obavy. Stejně ani nemá s malým pořádně kam jít. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
3183
15.7.13 16:09

Aha… No, tak uvidis, jak dlouho ho to bude bavit… U nas tak pul roku pravidelne, potom cim dal min a ted vubec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.13 16:17

Popravdě, já osobně bych byla nejraději, kdyby se po něm slehla zem ještě v době, kdy z toho malej nebude mít rozum. Ale je mi jasný, že takhle to určitě nebude a přestane mít zájem až v době, kdy to bude pro malýho ten jeho úžasnej tatínek a pak nás to bude bolet oba dva. Rozhodně, že by bylo nejlepší, kdyby zájem měl pořád, ale na to ho znám moc dobře… :( Po nějaké době ho to přestane bavit určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
3183
15.7.13 16:23

Uvidis no. Jako asi neni dobry rikat, aby malyho nevidal, spis si rikat - at ho vida a neprestane ho to bavit, protoze je to fakt neprijemny, kdyz se dite pta a ty uz nevis, co mu rikat. Ja Eme nikdy nerekla, ze ma otce deb*la a ze na ni proste prdi, anebo ze se ozve az jemu se to bude hodit… Spis jsem rikala, ze tatinek je v praci a musi hodne pracovat a urcite ji zavola… A ted uz po nem ani nezdechne, ma lepsiho tatu ;) TATU!… ne pana sploditele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
15.7.13 16:52

Ahoj, manžel si svou dceru brával od začátku co 14 dní pátek-neděle…tehdy jí bylo něco málo přes rok a už tak fungují 9 let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.13 21:38

@Barčí1411 Jasný, že nemám v plánu malému vykládat cokoliv špatné o jeho tátovi, to určitě ne. Když to jeho tátovi vydrží až do jeho puberty, tak ať si o něm syn udělá svůj obrázek.
@krokodylek Asi bych na tohle taky přistoupila mít s bývalým dobré vztahy a hlavně kdyby jsme se nerozešli z důvodu domácího násilí. Bohužel to je člověk, kterému nevěřím natolik, abych mu na celý víkend svěřila takhle malé dítě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
stazinka09
15.7.13 21:55
@Anonymní píše:
@Barčí1411 Jasný, že nemám v plánu malému vykládat cokoliv špatné o jeho tátovi, to určitě ne. Když to jeho tátovi vydrží až do jeho puberty, tak ať si o něm syn udělá svůj obrázek.
@krokodylek Asi bych na tohle taky přistoupila mít s bývalým dobré vztahy a hlavně kdyby jsme se nerozešli z důvodu domácího násilí. Bohužel to je člověk, kterému nevěřím natolik, abych mu na celý víkend svěřila takhle malé dítě. :nevim:

no jo ale to stejně jednou přijde. Já to moc nepochopila, on si ex žádá o úpravu styku nebo jak? Jak to probíhá teď? Toho má jen tak na vycházku nebo fakt pečuje a že u něj malej třeba i spinká?

• Nahlásit
  • Citovat
stazinka09
15.7.13 22:00

Jinak přímo k dotazu - ex měl soudní úpravu od 7měsíců, dítě celodenně (9-18h) na víkend bez přespání, tam se matka bránila, tak se pak soudili o navýšení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 22:08

@stazinka09 Nežádá si o úpravu styku, synovi ještě ani rok není. Jen jsem chtěla znát příklady, když za mnou přijde, že by chtěl styk zvýšit. Myslím, že ani k soudu to nebude chtít dávat, soudkyně ho tam dost zesměšnila :nevim: Má ho na vycházku v kočárku. Dává mu odpolední sváču. Když malej usne, tak usne.

• Nahlásit
  • Citovat
stazinka09
15.7.13 22:13
@Anonymní píše:
@stazinka09 Nežádá si o úpravu styku, synovi ještě ani rok není. Jen jsem chtěla znát příklady, když za mnou přijde, že by chtěl styk zvýšit. Myslím, že ani k soudu to nebude chtít dávat, soudkyně ho tam dost zesměšnila :nevim: Má ho na vycházku v kočárku. Dává mu odpolední sváču. Když malej usne, tak usne.

dík za vysvětlení. Tak to je dobrý, to máš hodně prostoru na vyjednávání, záleží co si domluvíte. Praxe je různá. Na druhou stranu, když nikdy plnohodnotně pečovat nezačne, tak se to nenaučí. Obavy chápu, moje dítko bylo v roce hlídatelné jinou osobou jen tak půl dne. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 22:20

@stazinka09 To já samozřejmě chápu, že když mu nedám prostor, tak se to nikdy nenaučí. Mě je i jasné, že si ho vždy bude brát ke své matce, už jen kvůli tomu, že on svůj byt nemá a ona je jediná, která má byt vhodný pro dítě (byt jeho otce se dá snadno napadnout v ohledu péče o dítě). Měla bych takovou představu, že by si ho bral 1× týdně a 1× za 14 dnů v neděli na celé odpoledne. To by bylo do dvou let, potom se to zvýšilo na celý den a následně od 2,5-3 tří let 1× za 14 dnů na celý víkend. Ovšem samozřejmě za předpokladu, že bude z jeho strany pořád zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.8.13 20:41
@Anonymní píše:
No já ještě nevím, jestli bude zájem o zvyšování styku, jen se na to připravuji, abych už to měla v hlavě, když s tím přijde. Jeho zájem aktuálně povzbuzuje to, že by se chtěl k nám vrátit, tak předávání bere jako cukrování se mnou :zed: Další povzbuzení je ze strany jeho rodičů, protože každý stanovený den přicházejí s ním. Taky jsem přemýšlela nad víkendem, ale spíš půjdu ještě od toho a víkendy bych realizovala až když si prcek bude umět dokázat říct co chce apod. Utekla jsem od něj z důvodu domácího násilí, tak mám přeci jen obavy. Stejně ani nemá s malým pořádně kam jít. :mavam:

Zdravim…
ja to mela uplne stejny. Odesla jsem v 1,5mesici. Psychopati, uchylove maji dite jako zbran a matku jak rikaji soudci „nezletileho“ tyraji pres dite.
Nas tatinek me ve 3,5 letech porad pres dite tyra. Jezdi si jak chce, nevraci veci-krade, stezuje se, kde muze…Syn málo chodí, bojí se vody, pořád kouká na pohádky, nespí sám, má špinavé nehty, málo ostříhané, Bohuzel domaci nasili nikdo neresi.Me na OSPODu dokonce ty kravy rekly, jak jsem si jista, ze bude tyrat dite a ze se nic neprokazalo.Az kdyz ted moje 3,5 lete dite v krecich a se 40Tkama odvezla rychla z nakupniho centra. To se muselo stat tohle, aby situaci na OSPODU ochrankyne prav deti prehodnotily. Protoze omrzliny atd nikdo neresil. Otci se nic nestalo. Ani PO k soudu dat ochrankyne prav nechtely. Pac se naseho otce bojej. Doslo k trvalemu poskozeni zdravi ditete a… co se stalo? Z nemocnice se mi vratilo trilete " zviratko" s rozjetym autismem,
Ve 3 letech po tomhle pruseru jsem podala PO k soudu a doslo pouze k omezeni (zatim PO bezi)z celovikendoveho a tydenniho o prazdninach na jednu sobotu za 14 dni.
U nas to bylo ve 12ti mesicich byl Kuba u tatinka 1× za 14 dni celou sobotu
a ve 24 mesicich cele vikendy a tydenni rezim o prazdninach.
I když si prcek bude umět říci co chce / vidím to u Kubíka/, nikoho to nezajímá, dokud ho nevyslechne soud např. v 7letech. U nás zasahoval i FOD…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama