Reklama

Příkrm - přesnídávky a kaše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 20.03.18 09:28
Příkrm - presnidavky a kaše

Ahoj začala jsem predevcirem dávat malému presnidavku k obědu (mrkev) a chci se zeptat jestli jde dat i mléčná kaše k večeři popřípadě kdy s ni začít aby toho neměl moc, díky

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9689 příspěvků 20.03.18 09:43

Druhy prikrm jsem zavadela az když měl plně zavedeny první. Tzn, když snědl k obědu celou skleničku prikrmu se zeleninou a pak uz se kojil jen par doušků ;) takže cca po třech týdnech

dickys
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 20.03.18 09:43

Já jsem začala dávat kaši večer několik dní po zelenině k obědu. Ale proto, že maly už mlíko nestačilo a moc nepribirala, jinak asi není důvod spěchat.

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 09:44

Jestli jsi teprve začala, tak na kaši nespěchej. O příkrmech se raď hlavně s pediatrem.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 20.03.18 10:07

Pokud je kojený, zkusila bych začít nemléčnýma kašema. A kaši jsem dávala tak měsíc po zavedení příkrmů.

Bebuše
Echt Kelišová 7841 příspěvků 20.03.18 10:23

Začala bych tím, že se kaše večer nedoporučuje. Trávení místo odpočinku musí makat. Kaše jsou ideální k snídani.
Nikam ben potřeba spěchat, nejmenuje se to příkrm náhodou. Pořád má být hlavním jídlem MM.
Záleží, jakou cestou příjmů se chceš vydat. Jestli tak nějak obvykle mixovat a krmit nebo třeba BLW.
Starší dcera byla „klasik“. Tady se dodržuje jednodruhová zelenina, po zvládnutí a zjištění, že bez potíží (třeba alergie) další druh. Další na řadě je vhodné ovoce se stejným postupem. Pokud kaši, tak nemléčnou (mléko se dá dodat) a neinstantní… ne večer.
Když už jsem zmínila BLW, tady je potřeba hodně načíst, je FB skupina. BLW jsem měla druhou dceru, tak nějak z nutnosti (lžičku a mix odmítala). Všechno od 6 měsíců v kusech a do ručičky. Tady ty pravidla nejsou skoro žádná, jen dodržení vhodných potravin k věku. Je jedno jestli prvně ovoce nebo zelenina… kupodivu jí dcera oboje…
Pak je potřeba se zamyslet, kdy chcete zavést lepek. (Opět doporučuji nastudovat)…
Vypadá to trošku jako věda, ale mrňatům vůbec nevadí jíst týden to stejné (vymýšlet si začnou později :D).

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.03.18 10:30

@Anetinqua já dávala další po cca týdnu.. abych zjistila, jestli mi na nějaký příkrm nereaguje.. ale jako nejdřív jsem nahradila celý oběd, takže rozestup cca měsíc? možná míň, máme doma pažravce :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama