Příkrm špenát

312
5.1.18 13:17

Příkrm špenát

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně špenátového příkrmu ve skleničce. V obchodech jsem našla jen špenát s brambory a smetanou nebo špenát s treskou. Nevíte, kde by šel koupit čistě špenát ve skleničce?

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23169
5.1.18 13:20

Ty jo, čistej špenát sem nikde neviděla…špenát/rýže, špenát/brambory nebo špenát/maso, to jo, ale čistý?
:think:
I když pokud bys chtěla čistý špenát, tak to by šlo jednoduše udělat doma a i zavařit do skleniček, pokud v tom není žádná další příloha, tak je to práce na pár minut ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
5.1.18 13:21

To nevim, ale můžes koupit špenát listovy čerstvý nebo mraženy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
5.1.18 13:22
@Mar__tanka1983 píše:
Ty jo, čistej špenát sem nikde neviděla…špenát/rýže, špenát/brambory nebo špenát/maso, to jo, ale čistý? :think:
I když pokud bys chtěla čistý špenát, tak to by šlo jednoduše udělat doma a i zavařit do skleniček, pokud v tom není žádná další příloha, tak je to práce na pár minut ;)

Chtěla jsem vzít špenát a brambor, ale vrazili mi tam k tomu smetanu (HIPP, myslím), tak to jsem teda nevzala. Mám šestiměsíční dceru, tak jedině špenát ve slince kvůli dusičnanům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
5.1.18 13:34

Kupuji prikrmy Babybio, tam najdes i ciste spenat s bramborem. Sice jsou trochu drazsi, ale ta chut a vune jidla je super
https://www.babyplace.cz/…se-spenatem/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
5.1.18 13:42
@katyna1984 píše:
Kupuji prikrmy Babybio, tam najdes i ciste spenat s bramborem. Sice jsou trochu drazsi, ale ta chut a vune jidla je super
https://www.babyplace.cz/…se-spenatem/?…

Něco takového přesně hledám :). V kterým kamenným obchodě to můžu sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
5.1.18 13:57

No u nás to má krámek s dětským vybavením, tam jsem to objevila. Ale objednavam na Lekarna cz, většinou do dvou dnů mám doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
5.1.18 14:31
@katyna1984 píše:
No u nás to má krámek s dětským vybavením, tam jsem to objevila. Ale objednavam na Lekarna cz, většinou do dvou dnů mám doma

Už jsem objednala. Děkuji za dobrou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
5.1.18 14:33

Ve Sklizenu jsem viděla jednodruhove prikrmy bez čehokoli přidaného, ale jestli i samostatný špenát… :think: jo a skrz dusičnany to neni potřeba tak hrotit. Dusičnany se v nezralem dětském telicku mění na škodlivé dusitany cca první tri mesice, potom uz prakticky vubec nebo jen minimálně. A aby vubec mohly ublížit, muselo by dite sníst podstatně větší davku nez jednu skleničku prikrmu. Je to krasny marketingový strašák.

• Nahlásit
  • Citovat
312
5.1.18 14:40

:D Tak jo. Ochutná a pak uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
5.1.18 15:59

Lekarka mi sama potvrdila, ze dusicnanu sem bat nemusim, dítě by to muselo jist na kila aby mu to ublížilo, to je jen super tah vyrobcu skleniček, strašit mamky dusicnany aby se kupovaly jejich produkty :) davam normalne doma varenej a je v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
5.1.18 16:05

Já ji vše vařím, jen ten špenát mě vystrašil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
5.1.18 16:53

@Jindriska88 chapu,taky me to vydesilo, proto sem se radila s doktorkou a ta me uklidnila a vysvetlila, takže v klidu varim i spenat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
5.1.18 20:56

Pak ještě Countrylife dělá příkrm špenát s rýží. Chuťově ok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23169
8.1.18 08:48

@Jindriska88 tak jestli ti nevadí ten brambor nebo třeba rýže, tak se sehnat určitě dá, jak ti ostatní dávaly odkaz ;) Já právě myslela, že chceš čistej špenát bez ničeho.
Jinak souhlasím s ostatními s těmi dusičnany - už neví, jak by lidi vyděsili, peníze hýbou světem, proč koupit špenát za pár korun (třeba z místní farmy), když můžeme vyhodit osmdesát korun za „bioskleničku“, že… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama