Příkrmy šest dní před ukončeným 4. měsícem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minnie95
Povídálka 33 příspěvků 28.12.17 22:37
Prikrmi 6 dni pred ukoncenym 4. Mesicem

Chci se zeptat zda ste davali prikrmi presne od ukonceneho 4.mesice nebo muzu uz zacit o tech 6 dni dřív. Ja se proste uz nemuzu dockat jak bude malinká papkat ????

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 28.12.17 22:40

@Minnie95 Pockala bych. Je na um? Proc tak spechate?

tini
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 22:42

Ona je na UM nebo proc spechate? Nepribira? Aby misto papkani spis nemela pekne boleni, zatizene ledviny a odpor k jidlu.Co rikal pediatr?

quinsley
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 1 inzerát 28.12.17 22:43

Ježíš! Neblbni je to KOJENEC. Ten není zvědavej na ty tvoje zeleniny a ovoce. Chce sát mlíko. :zed:
Myslíš, ze před sto lety někdo čekal až budou miminu 4 měsíce aby mu mohl uklohnit batáty s brokolicí??? 8o

Minnie95
Povídálka 33 příspěvků 28.12.17 22:44

Jo je na UM uz skoro od narozeni. Jako nechci se nahlit ani nic jen proste uz se na to tesim a vim ze uz od uk.4.mesice se muzu zavadet prikrmy pro miminka ktery jsou na UM

pannda
Kelišová 6404 příspěvků 29 inzerátů 28.12.17 22:44

To už je lepší koupit boty, postavit ji na nohy a ať už chodí…

kaja00
Extra třída :D 13385 příspěvků 28.12.17 22:46

Těch 6 dní vydržíš ne?

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 28.12.17 22:47

@Minnie95

Tak proč nepočkáš těch 6 dní? 8o Jinak se píše příkrmY :)

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 28.12.17 22:51

Pockala bych, taky jsem mohla zavest od 4mesice, ale cekala jsem jeste dalsi dva tydny, vazil ok, jen pro muj pocit.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 28.12.17 22:57
@Terez001 píše:
@Minnie95Tak proč nepočkáš těch 6 dní? 8o Jinak se píše příkrmY :)

No mě to vždycky dráždí, když vidim tyhle hrubky. Já nejsem žádná super češtinářka, ale když už píšu něco do diskuze, tak snad aspoň zapnu na chvíli mozek

elibro
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.12.17 23:01

Taky už ji posazuješ a vodíš za ruce, ať co nejdřív chodí? Na to jsem se zas těšila já. Správný čas na příkrmy (i na cokoliv jiného) se řídí ideálně nikoliv kalendářem nebo tabulkou, ale dítětem. Kouká na tebe, když jíš a pomlaskává si s tebou? Vidíš, že má o jídlo zájem? Tak těch šest dní odškrtej v kalendáři pro čisté svědomí a začněte. A jestliže ne - tak si sedni na ruce a počkej, až dozraje. Třeba se tak vyhnete bolení i zlobení u jídla. Upřímně řečeno si nemyslím, že je UM tak nevýživné, že by dýňová kaše měla mít přednost před vyzrálostí centrální nervové soustavy :nevim:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 23:03

Dcera byla na UM od narozeni. S prikrmy jsme zacinaly v 5,5 mesicich. Nevim kam spechas. Zbytecne ji zatezujes ledviny a zazivani :,( taky jsem se tesila, ale zdravi ditete je pro me prednejsi.

elibro
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.12.17 23:04

Mmch tohle sice není žádná moje srdcová metoda, ale argumenty na tohle téma myslím dává rozumné: http://www.jidlodotlapky.cz/…-metoda-blw/

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 28.12.17 23:05

Určitě bych počkala, ale ne jen těch 6 dní ale klidně ještě měsíc.

Coconutt
Povídálka 49 příspěvků 28.12.17 23:12
@elibro píše:
Taky už ji posazuješ a vodíš za ruce, ať co nejdřív chodí? Na to jsem se zas těšila já. Správný čas na příkrmy (i na cokoliv jiného) se řídí ideálně nikoliv kalendářem nebo tabulkou, ale dítětem. Kouká na tebe, když jíš a pomlaskává si s tebou? Vidíš, že má o jídlo zájem? Tak těch šest dní odškrtej v kalendáři pro čisté svědomí a začněte. A jestliže ne - tak si sedni na ruce a počkej, až dozraje. Třeba se tak vyhnete bolení i zlobení u jídla. Upřímně řečeno si nemyslím, že je UM tak nevýživné, že by dýňová kaše měla mít přednost před vyzrálostí centrální nervové soustavy :nevim:

Ale ona tady nepise, ze chce sve dite cpat jidlem horem spodem a sebrat mu mleko :roll:

myslim si, ze muzes klidne zacit. Zkouset pomalu po lzickach.Je to tve dite :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama