Reklama

Příkrmy 5 měsíc na MM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 13.01.18 14:51
Prikrmy 5 měsíc na MM

Ahoj, začali jsme 5.mesic. Plně kojim ale někde už slýchám, ze bych postupně po malých množstvích mohla začít zvykat na zeleninu. Co myslíte? :)

Reklama

Reakce:

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 13.01.18 15:16

@Kokoska17 nespechej…staci po ukoncenem 6. mesici pokud plne kojis

Hadumi
Extra třída :D 13409 příspěvků 13.01.18 15:18

Je čas.

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 13.01.18 15:19

Je to čistě na tobě a dítku. pokud stačí MM, tak nespěchej. já taky začla až po 6.měsíci a to jen proto, že měl zájem..teď má 10,5měsíce a s jídlem se pomalu musíme schovávat..je to žroutík..a kojím stejně ještě často

misulka1234
Závislačka 4562 příspěvků 1 inzerát 13.01.18 15:21

@Kokoska17 mi Dr taky říkala že nové studie doporučuji začít ve 4m pro kojené i nekojene. U staršího (před 3 roky) to bylo ještě od 6m :nevim:
Můj malý má 5m tak jsem už pomalu začla. Ale záleží jak to cítíš. Můj je více akční než prvorozený a když někdo něco jí tak se natahuje tak jsem už pomalinku začla v těch 5m. Od 4m se mi to zdálo hodně brzy.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 13.01.18 15:23

Já jsem začala v 5 měsících při plném kojení, na doporučení doktorky, protože malá už přibírala na spodní hranici. A od začátku se po tom mohla utlouct :lol:

marietx
Povídálka 30 příspěvků 13.01.18 15:23

Je to na tobě, ja sama jsem začala také v 5 měsíci.

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 13.01.18 15:24

Prý je lepší začít před šestým měsícem kvůli „imunologickému oknu“, že se tak předchází alergiím. My jsme začali po čtvrtém měsíci, rád ochutnával, ale stejně trvalo dalších 6m než snědl třeba půl skleničky, ale v tom je prý každé dítě jiné. Jestli má zájem o jídlo, klidně bych dávala aspoň ochutnat, ozuzlat.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.01.18 16:01

@Kokoska17
Záleží na váze dítěte, tvé schopnosti ho nasytit a tvých preferencích ve výživě. Jestli chceš přikrmovat, tak brzo není, ale jestli chceš plně kojit ještě jeden dva měsíce a dítku to stačí, tak se do příkrmů nežeň. Pokud chceš s příkrmy začít, tak na startu je dobrá vařená brambora, nebo kůrka chleba jen na žužlání. ;)

Venceslavka
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 13.01.18 16:14

Já jsem začala ukoncenym 4. měsícem. Malá je plně kojena, ale pribirala hranicne. A taky na mě zvědavě koukala když jsem jedla. Tak jsem to neodkladala a od 2. dne co prikrmujeme hezky papa.

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 13.01.18 16:32

Nic jsem neodkládala, starší bastil hned a s chutí, za to s mladším jsem se hrdlila několik týdnů než snědl alespoň 100g. Já kojení nějak extra neprožívam, byla jsem ráda, když jsem mohla venku otevřít skleničku a netahat pořád prso.

cverunka
Závislačka 2553 příspěvků 13.01.18 17:57

Začala bych, ze záčátku většinou děcka stejně spíše ochutnávají. Já začla u obou dětí na MM od 4. měsíce.

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 13.01.18 20:25

Děkuji za odpovědi zkusili jsme mrkev a ok, sice více bylo na bryndaku ale znehucene se netvaril :palec: :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >