Příkrmy a pití 7 měsíčního kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lazilu
Nováček 3 příspěvky 02.10.14 14:06
příkrmy a pití sedmiměsíčního kojence

Dobrý den,

mám dotaz ohledně krmení skoro sedmiměsíční holčičky. Jde mi o to, že v 6:00 hodin vypije 180 ml umělého mléka, v 9:00 také 180 ml UM, ve 12:00 sní 190 g masozeleninového pokrmu + vypije trochu čaje, v 15:00 ovocná přesnídávka 100 g + cca 100 ml UM, 18:00 180 ml UM, 21:00 také 180 ml UM, můj dotaz zní, zda mám dávat čaj i po krmení UM, nebo jen u masozeleninového příkrmu, případně až zvýšíme dávky přesnídávky na 190 g tak jestli místo UM dát čaj.

Díky za odpověď

Reakce:
NNNikol
Kecalka 247 příspěvků 02.10.14 14:23

Ahoj já bych dávala taky čajík po obědě na zapití :palec: Málá má hodně tekutin v mlíčku zatím ho vypije ještě dost, takže bych přes den čajík průběžne nabízela spíš aby si začala zvykat na jiné tekutiny krom mlíka. Ale už bych ji ho nedávala hned po vypití UM, to si myslím, že je dost napitá z mléka a čaje stejně asi moc nevypije. Jinak nabízet čaj kdykoliv. Já dávám čistou vodu :-) Po přesnídávce bych klidně zkusila dát už jenom čajík a vynechala UM uplně :-)

LucieSy
Kecalka 439 příspěvků 02.10.14 15:02

Urcite je dobre nabizet prubezne cajik ci vodu behem celeho dne…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >