Příkrmy - aplikace v mobilu

L23
100
29.12.19 23:16

Prikrmy - aplikace v mobilu

Ahoj, znate (existuje vubec) nejakou aplikaci do mobilu na detske prikrmy? A take me zajima aplikace misto knihy, kam se zapisuji takove ty klasicke milniky ditete - prvni slovo, zub atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23084
29.12.19 23:27
@L23 píše:
Ahoj, znate (existuje vubec) nejakou aplikaci do mobilu na detske prikrmy? A take me zajima aplikace misto knihy, kam se zapisuji takove ty klasicke milniky ditete - prvni slovo, zub atd.

Na milníky mám klasickou knihu, kam zapisuju, a příkrmy jsem řešila tak nějak podle rad na internetu a zdravého rozumu. Na cestách dostalo dítko skleničku, ale není nad domácí výrobu. Ale třeba u ovocných bez přidaného cukru bych fakt neřekla, že jsou bez cukru :nevim:
A sleduju blogerku Máma v kuchyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6321
29.12.19 23:35

Těším se, až bude aplikace na počítání prdů, nebo něco takovýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15142
29.12.19 23:38

Achjo dneska se koukám bez aplikace už ani to dítě nenaji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13453
29.12.19 23:43
@Kriss Tina píše:
Achjo dneska se koukám bez aplikace už ani to dítě nenaji :roll:

Co nenají! Nedávno tu jedna hlásala, že kdyby si jedna zoufalá snažilka stáhla apku na výpočet ovulace, tak je hned těhotná, protože jí stačilo zapisovat tři měsíce a už byla v tom. Dneska se bez apky to dítě ani nenarodí… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
30.12.19 01:09
@Fíková píše:
Těším se, až bude aplikace na počítání prdů, nebo něco takovýho.
to nechci, mala je takovej bombardak ze by mi ta appka hned vybila baterku :mrgreen:

Jako fakt je nutna app na jidlo mimina?? Cotam chces zadavat? Nutricni hodnotu nebo pocet vyprskanych lzicek???

Mutsy Igo

fda 9999 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 21:47

@L23 pouzivala jsem Baby Nursing od SevenLogics.

K vysmechu vyse - vubec by me nejdriv nenapadlo prijem (a vydej :D ) ditete zaznamenavat, kdyby me k tomu nenutili v porodnici, kde jsme do tabulky museli zapisovat cas kojeni, jeho trvani, hmotnost ditete pred a po, cas prebalovani a stav pleny. Aplikace mi prisla pohodlnejsi nez tabulka.

Ze jsem ji nesmazla po navratu z porodnice, ale naopak do ni casem pridala i ty prikrmy, to je ciste moje profesni uchylka - jsem statisticka ;) (anonym prave kvuli praci)

• Nahlásit
  • Citovat
L23
100
30.12.19 21:58

Anonymni - diky moc, ja jsem take zvykla, ze mam vse v mobilu. :) Vubec mi neslo o to zaznamenavat nutricni hodnoty. Spis bych si tam zaznamenavala, jakou zeleninu uz jsem dala, kolikaty den a tak :) neprijde mi to tak nesmyslne. Ale podle reakci to je asi neobvykle. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama