Příkrmy bez vědomí lékaře

47
25.5.16 13:08

Příkrmy bez vědomí lékaře

Prosím o radu, jspu to tak 3 týdny co našemu prckovi dávám příkrm a doktor o tom ještě neví. Začala jsem mu je dávat když jsem měla menstruaci, měla jsem málo mlíka a malému ani moc nechutnalo. Zítra jdu k doktorovi a bojím se že mi vynadá že přikrmuju a neví o tom. Myslíte že bude nadávat? :lol: Dávám mu tak 60 ml max. :)
Tím příkrmem myslím UM :)

Příspěvek upraven 25.05.16 v 13:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7379
25.5.16 13:11

@Markett3 a to mu davas co? UM? Dr. to hlasit nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10202

Nadávat by ti neměl, je to tvoje dítě a rozhoduješ o něm ty. Ne doktor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15147

To záleží na tom, kolik je prckovi :lol:
Edit: jestli jde o UM, to jsem hlásila, až když se mě dr. zeptala na další kontrole

Příspěvek upraven 25.05.16 v 13:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
25.5.16 13:12

A kolik je malymu? Nevim teda jak tvuj pediatr, ale ta nase se me na to nikdy neptala a ani mi k prikrmum nikdy nic nerekla, nepodala zadny info, nic. To je podle me tvoje vec. Ale zalezi, kolik je diteti… 2 mesicnimu bych prikrm nedala :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
25.5.16 13:12

A kolik je malemu. Ja taky zacala v 5 mesici a doktor mi vzdy rikal ze az od 6 ale mi jsme na umelem mlecku. Ja byt tebou bych se radsi zeptala doktora aby jsi treba nemela problemy s kojenim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22884
25.5.16 13:13

Záleží na tom, kolik mu je. Já jsem kojila jen částečně, zbytek UM a příkrmy jsem na doporučení lékařky dávala od 4 měsíce. Jestli je mladší tak to není dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
25.5.16 13:13

Aha, mas asi na mysli UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
25.5.16 13:14

Tak zalezi, kolik je prckovi, pokud tri mesice a ty mu cpes mrkev tak nadavat bude :mrgreen:
Ja tohle s dr nikdy nekonzultovala, prikrmy jsme davali od 5. mesicu jinak jen kojeni, takze nevim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
25.5.16 13:17

Jsou mu 3 měsíce a dávám mu nutrilon, rvalo mi srdce když hystericky plakal hlady :-/ snažila jsem se po kojení vždy odstříkat ale už tam nic nebylo jinak bych mu UM nedávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
25.5.16 13:17

Tak řekni doktorovi, že máš pocit, že má tvoje malý hlad, že mu nechutná mlíko/nestačí mlíko, že břečí hlady, jestli by ho nezvážila a že bys ráda dokrm. On ti řekne tak jo, ty mu všecko odkýveš a doma budeš pokračovat v tom, co už máš zajetý :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
25.5.16 13:20

A co se poradit s doktorem a zkusit jiny mlicko. A kdyz by ani to tak bych se domluvila na dokrmech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
25.5.16 13:24

@Markett3 já jsem s naší Dr. neřešila tolik věcí, upřímně, zlobit se na tebe nikdo nemůže. Je to tvé dítě, takže vše, co děláš, děláš určitě v tom nejlepším úmyslu, takže buď v klidu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22884
25.5.16 13:25

@Markett3 Tak to je v pohodě! Napřed ho nakoj a pak mu dej UM na dokrmení. Bude se mu tak líp trávit. Udělala jsem to samý co ty, ale už v měsíci. Po týdnu, co mi malá plakala hlady jsem to nevydržela a dostala Nutrilon. Do půl roku jsem ji napůl kojila a dávala UM. Prostě jsem se nerozkojila. Neměla problém střídat láhev a kojení. A jestli máš strach z doktora, tak to udělej jak radí Hermio. Nejdůležitější je spokojený dítě!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
25.5.16 13:25

@Markett3 a jsi si jista, ze mliko nemas? Neber v potaz to, co odstrikas, to jsem taky nemela skoro nic, presto jsem nikdy maly UM nedala a vyrostla :-) kojim doted, je ji 19 mesicu. Aby ses s tim dokrmem neunahlila, takhle muzes pomalu prestat kojit uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat