Reklama

Příkrmy hipp složení - Paella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 20.04.18 12:16
Příkrmy hipp složení - Paella

Ahoj, malému už je 20 měsíců, příkrmy většinou nekupujeme, ale občas když nechce jíst tak miluje příkrm Hipp Paella. Je to rýže s masem a zeleninou, myslím od 12 ti měsíců a je to hodně zbarvené do žluta. Přijde mě i podle chuti, jestli tam není kari nebo kurkuma. Nevíte někdo? Malý to má hrozně moc rád a doma bych mu to chtěla uvařit, ale toho koření se bojím mu tam dát. Když mu uvařím rizoto dle sebe tak to odmítá. Teda nevím, jestli je možné, že by Hipp takový koření pro prcky přidával do jídel?

Nejnovější recenze z kategorie Příkrmy

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 20.04.18 12:18

A co složení?

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 20.04.18 12:20

Paela se barví v originále šafránem. Ale co v tom má Hipp si asi musíš najít sama. Kari tam určitě není, to španělé nepoužívají.

Co jsem našla na netu tak je tam Kurkuma. A skoro dvouleté není žádný prcek, kočení bych se nebála.

34% (mrkev *, kukuřice *, paprika *, hrášek *, rajčata *, cibule *),
Voda, rýže * vařené 26%, kuřecí * 9,8%, slunečnicový olej *, citrónová šťáva *
z koncentrátu z citrónové šťávy, rýžového škrobu, jodované stolní soli, bylin a *
Koření * (petržel *, kurkuma *, česnek *, pepř *, pepř *, oregano *),

Příspěvek upraven 20.04.18 v 12:24

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 20.04.18 12:23

Ve složení mají právě napsáno koření, ale specifikováno není

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 20.04.18 12:24

@pikola jé no tak tam kurkuma je, ale na té krabičce co mám doma to napsaný není

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 20.04.18 12:25
@Taby22 píše:
@pikola jé no tak tam kurkuma je, ale na té krabičce co mám doma to napsaný není

https://www.hipp.de/…hop/8661.pdf

Taby22
Povídálka 26 příspěvků 20.04.18 12:30

@pikola no jo tak jen v ČR neuvádí přesné složení :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama