Příkrmy hipp složení - Paella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 20.04.18 12:16
Příkrmy hipp složení - Paella

Ahoj, malému už je 20 měsíců, příkrmy většinou nekupujeme, ale občas když nechce jíst tak miluje příkrm Hipp Paella. Je to rýže s masem a zeleninou, myslím od 12 ti měsíců a je to hodně zbarvené do žluta. Přijde mě i podle chuti, jestli tam není kari nebo kurkuma. Nevíte někdo? Malý to má hrozně moc rád a doma bych mu to chtěla uvařit, ale toho koření se bojím mu tam dát. Když mu uvařím rizoto dle sebe tak to odmítá. Teda nevím, jestli je možné, že by Hipp takový koření pro prcky přidával do jídel?

Ukázat recenze z kategorie Příkrmy

Reklama

Reakce:

Rive
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 20.04.18 12:18

A co složení?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18110 příspěvků 20.04.18 12:20

Paela se barví v originále šafránem. Ale co v tom má Hipp si asi musíš najít sama. Kari tam určitě není, to španělé nepoužívají.

Co jsem našla na netu tak je tam Kurkuma. A skoro dvouleté není žádný prcek, kočení bych se nebála.

34% (mrkev *, kukuřice *, paprika *, hrášek *, rajčata *, cibule *),
Voda, rýže * vařené 26%, kuřecí * 9,8%, slunečnicový olej *, citrónová šťáva *
z koncentrátu z citrónové šťávy, rýžového škrobu, jodované stolní soli, bylin a *
Koření * (petržel *, kurkuma *, česnek *, pepř *, pepř *, oregano *),

Příspěvek upraven 20.04.18 v 12:24

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 20.04.18 12:23

Ve složení mají právě napsáno koření, ale specifikováno není

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 20.04.18 12:24

@pikola jé no tak tam kurkuma je, ale na té krabičce co mám doma to napsaný není

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18110 příspěvků 20.04.18 12:25
@Taby22 píše:
@pikola jé no tak tam kurkuma je, ale na té krabičce co mám doma to napsaný není

https://www.hipp.de/…hop/8661.pdf

Taby22
Povídálka 24 příspěvků 20.04.18 12:30

@pikola no jo tak jen v ČR neuvádí přesné složení :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama