Jak začít s příkrmy?

Anonymní
6.12.19 18:20

Příkrmy jak začít co jak

Ahoj jsou nám 4 měsíce jsme na um a dneska jsme dali mrkev a zajímá mě co dál co je další surovina kdy dát i maso a kdy začít dávat už dvě suroviny… Kdy ovoce atd… Chtěla bych vařit tudíž mě to zajímá :o
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3598
6.12.19 18:23

Každou zeleninu dávej 2 až 3 dny, abys vyloučila reakce. Pak je michej, pak přidej maso. Drůbeží, pak hovězí nebo telecí. Na netu je milion tabulek od kterého měsíce je co vhodné. Z další zeleniny petržel, dýně, brambory, brokolice, špenát, cuketa, hrášek, můžeš zkusit i červenou čočku třeba. Ovoce postupně, lepší začít domácími druhý, či k nám necestují z tropů. Jablíčko, hruška, švestky, blumy. Kaše se doporučují spíš ráno a rozhodně ne instantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
6.12.19 18:29

Ahoj, my začali mrkvi, pak batáty, dýně a pak už to jelo :)
Pak jsem začala přidávat k těm prvním další :) třeba batáty a brokolice.
První ovoce je myslím banán. Moje malá ho vůbec nechtěla třeba 😂
Co a kdy se má dávat si najdi na netu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
6.12.19 18:32

Dyne, cuketa, batat, řepa brambora, mrkev, špenát, brokolice, hrášek…na netu je spousta rad. nejdriv zelenina, pak maso, pak ovoce - to jsou dnes obecny rady, míchat můžeš jak chceš, když máš vyzkoušen druh - nebo aspon jeden z te dvojkombinace. do prikrmu pridavat kapku oleje nebo masla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.19 19:31

Mně třeba dcera z brokolice byla nadmutá jak koza..takže nadýmavé druhy zeleniny až nakonec. Maso jsem dávala rovnou zvěřinu, jehněčí a mořské ryby, drůbež velmi zřídka a když už, tak jen krůtí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
7.12.19 08:24

Ahoj, asi nejlepe je to napsane na kojeni.net/prikrmy ;)
A spoustu receptu najdes ve skupince vaříme pro kojence a batolata ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
17.12.19 09:55

https://prvni-prikrmy-krok-za-krokem.estranky.cz/…ninou.6.html
Jeli jsme podle teto stranky, za me super, jedeme podle toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
13.2.20 10:54

@Teresska666 to jsou skvělé stránky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.20 10:57

Chci se zeptat jen tak na okraj, nevíte kde bych sehnala koninu? Nejlépe normálně chlazenou. Nikde nemůžu najít. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
13.2.20 11:11

@MáškaMarie33 tak asi v nějakém řeznictví? V supermarketech asi pochybuju..nikdy jsem se po tom nepidila, koně bych nesnedla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.20 11:18
@lucynka25 píše:
@MáškaMarie33 tak asi v nějakém řeznictví? V supermarketech asi pochybuju..nikdy jsem se po tom nepidila, koně bych nesnedla :nevim:

Už jsem se ptala, právě. Žijeme v Praze. Ptám se, jestli někdo nezná nějakej zdroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
13.2.20 11:30

No fuj koninu já na koních jezdím podle mě kone nejsou k jídlu ale k práci a k jezdectvi a jako partaci to už mužem jíst psy i kočky za chvilku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
13.2.20 12:34

@Elvic123 taky jsem stejneho nazoru. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16708
13.2.20 12:55
@Elvic123 píše:
No fuj koninu já na koních jezdím podle mě kone nejsou k jídlu ale k práci a k jezdectvi a jako partaci to už mužem jíst psy i kočky za chvilku :roll:

však proč ne. Někde běžný pokrm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.20 13:51
@Elvic123 píše:
No fuj koninu já na koních jezdím podle mě kone nejsou k jídlu ale k práci a k jezdectvi a jako partaci to už mužem jíst psy i kočky za chvilku :roll:

Neurážej, pro spoustu národů je to maso jako každé jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat