Prikrmy - Kase z mleka u kojenych deti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicka
Nováček 3 příspěvky 01.09.03 22:17

Muze mi nekdo poradit? Mam 8 mesicniho syna, a stale kojim, protoze se chci vyhnout pecivu a uz mame nejvyssi cas na nejaky ten lepek zvazovala jsem kasi ALE ta se prece dela z mleka!!!

U kojenych deti odstrikejte - radi v knize receptu - jenze odstrikavani je neprijemne, dlouho trva …

Existuje jiny zpusob - jak udelat kasi?

Reklama

Reklama

Reakce:

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 03.09.03 15:45

Ahoj Josefko! Já jsem dělala Verunce rýžovou kaši do vody. Zpočátku jí moc nejela, ale pak si zvykla. Jinak se dá použít nějaké kojenecké mléko nebo i šťávičky, pokud jí dáváš (třeba Kubík) Kaše je pak chutnější.

Alice

Petrus
Kecalka 500 příspěvků 03.09.03 22:33

Ahoj,

Ja myslim, ze s „lepkovymi“ kasemi nemusis pospichat. Ja mam 7 mesicniho syna a nezacnu driv nez na 1 roce. Ryzova kase nebo i kukuricna jsou vhodnejsi. Odstrikavani mlika je opravdu zdlouhave,…jak pises. Takze zkus kojenecke mleko, v Cechach je dobry Nutrillo, aspon ho holky chvaleji. Ja do kase pridavam i ovocne pyre na chut.

Petrus

Lucky
Nováček 6 příspěvků 06.09.03 00:10

Ahoj,

našemu chlapečkovi je 8,5 měsíce, stále kojím a večer používáme rýžové kaše buď Nestlé rýžovou kaši nebo Hami rýžovou kaši, která se vyrábí s různými příchutěmi, obě se rozmíchávají do vody. S tím lepkem si nejsem moc jistá, ale myslím, že jsem někde četla, že do 1. roku ho prckové mít ve stravě nemusí kvůli možnosti alergie.

Stanasek
Kecalka 431 příspěvků 06.09.03 21:27

Ahojky,

stejně jako ostatní si myslím,že s lepekem nemusíš zatáím vůbec spěchat,ale pokud chceš dělat malému kaše,máš několik možností. Na trhu jsou ke koupi buď kaše které už mléko obsahují a stačí je rozdělat ve vodě,nebo do nich musíš mléko přidat.Nebo můžeš tu nemléčnou kaši zpočátku rozmíchávat ve vodě,tak jak ti radila Alice.Já osobně sem nejdřív zvolila cestu odstříkávání mléka ze ktrerého sem pak kaši dělala, odstříkávání není zas tak složité,po týdnu nácviku mi zabralo max.10 minut.

Určitě nejdřív vyzkoušej kaši rýžovou a kukuřičnou a pak se teprv vrhni na ten lepek.

Stáňa

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama