Příkrmy - mrkev, brokolice - reakce

1776
27.11.15 00:55

Prikrmy - mrkev, brokolice - reakce

Maminky, prosim o radu.

Zaciname s prikrmy, dali jsme 3× mrkev - ok, dnes prvne brokolice+brambor a cca 3 hod po požití vyrážka v obličeji a na tele. Syn ma navic atopicky ekzem. Ten se mu opět zhoršil. Skrabe si nahodile hlavu, nohu…svedi ho asi kuzicka.
Co ted? Ma alergii na mrkev nebo na brokolici? Co mu zitra dat? Brokolici nebo neco uplne jineho?

A aby toho nebylo malo - v utery dostal 3.davku hexy + prevenar13, to muze byt asi i z toho?

Co mam delat? :(

Dekuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19218
27.11.15 06:26

@sisk Nedávej atopikovi 2 ockovani najednou. :zed: Brokolici na čas vynech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
27.11.15 06:36

@sisk vždy závaděj jen jednu potravinu, přesně z těchto důvodů. Dcera měla atopák do 9 měsíců a zhoršil se jí po mrkvi. Takže jsem ji nedávala vůbec. Od 9 měsíců je čistá a mrkev jí přestala vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
27.11.15 08:03

Mám taky atopika. Přesně tak malý reagoval na brokolici, zatím ji nedávám. Po očkování to neměl a taky jsme měli tuto kombinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 08:23

Já bych se vrátila k něčemu osvědčenému, aby se vyhojil. Pak bych znovu zkusila mrkev, více dní, aby tělo případně stíhalo reagovat, pak do mrkve přidala brambor, zase více dní. Prostě u atopika budeš muset asi postupovat pomaleji.

Jinak si myslím, že ani reakce na očkování není vyloučená :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
27.11.15 09:12

Holky dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
27.11.15 09:18

@sisk Úplně stejně synovi začal atopák po první bramboře. Pokud doteď bramboru neměl, je to spíš brambora než brokolice. U nás v pohodě mrkev, jak jsem dala mrkev s bramborou, tak síla… Vyhojení trvalo skoro 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama