Reklama

Příkrmy - nejí masozeleninové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mimi08
Nováček 6 příspěvků 20.08.18 20:32
Příkrmy - nejí masozeleninové

Ahoj holky, malé je 6,5m, příkrmy máme od 4 měsíců. Od začátku hezky papala vše, ale poslední 3 týdny nechce jíst masozeleninové ani zeleninové příkrmy, proste oběd odmítá :roll: Ovoce ke svacině nebo jogurt papá krásně, ale oběd zkrátka odmítá. Nestrádá, váží v 6ti měsících 9kg, ale co s tím? Nabízet a nabízet? Nebo vynechat nějaký čas? Když nechce dám jí UM nebo mám nechat vyhladovět? Příkrmy od začátku vařím doma, napadlo mě, že bych mohla zkusit koupit :nevim: Děkuji za rady!

Reklama

Reakce:

Janatans
Stálice 99 příspěvků 20.08.18 21:09

Syn (9 měsíců, korigovaně 7) to teď také měl, zkusila jsem prohodit pořadí příkrmů. Nejdřív dávám zeleninový příkrm (nebo masozeleninový) a až potom svačinu v podobě toho ovocného. Mám pocit, že se mu po tom sladkém už do zeleniny moc nechce. Sice přišel o jeden ovocný příkrm (dopolední svačina), ale přijde mi z dlouhodobého hlediska lepší podpořit ho v tom, aby nedával přednost sladké chuti. Změnila jsem včera a dneska už krásně jedl oběd i večeři.

Třeba to tím vůbec nebylo a jen mu rostou zuby, je na něj teplo apod., ale zabralo to, tak na tom možná něco bude :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 20.08.18 23:13

Ja jsem synovi musela michat jednu dobu do vseho banan. Nic jinyho nechtel. Tak jsem mu ho davala i do „obeda“. Postupne jsem ubirala banan a pridavala maso a zeleninu. Trvalo to tak tyden a dobry.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >