Příkrmy - nejí masozeleninové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mimi08
Povídálka 13 příspěvků 20.08.18 20:32
Příkrmy - nejí masozeleninové

Ahoj holky, malé je 6,5m, příkrmy máme od 4 měsíců. Od začátku hezky papala vše, ale poslední 3 týdny nechce jíst masozeleninové ani zeleninové příkrmy, proste oběd odmítá :roll: Ovoce ke svacině nebo jogurt papá krásně, ale oběd zkrátka odmítá. Nestrádá, váží v 6ti měsících 9kg, ale co s tím? Nabízet a nabízet? Nebo vynechat nějaký čas? Když nechce dám jí UM nebo mám nechat vyhladovět? Příkrmy od začátku vařím doma, napadlo mě, že bych mohla zkusit koupit :nevim: Děkuji za rady!

Reakce:
Janatans
Kecalka 103 příspěvků 20.08.18 21:09

Syn (9 měsíců, korigovaně 7) to teď také měl, zkusila jsem prohodit pořadí příkrmů. Nejdřív dávám zeleninový příkrm (nebo masozeleninový) a až potom svačinu v podobě toho ovocného. Mám pocit, že se mu po tom sladkém už do zeleniny moc nechce. Sice přišel o jeden ovocný příkrm (dopolední svačina), ale přijde mi z dlouhodobého hlediska lepší podpořit ho v tom, aby nedával přednost sladké chuti. Změnila jsem včera a dneska už krásně jedl oběd i večeři.

Třeba to tím vůbec nebylo a jen mu rostou zuby, je na něj teplo apod., ale zabralo to, tak na tom možná něco bude :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 20.08.18 23:13

Ja jsem synovi musela michat jednu dobu do vseho banan. Nic jinyho nechtel. Tak jsem mu ho davala i do „obeda“. Postupne jsem ubirala banan a pridavala maso a zeleninu. Trvalo to tak tyden a dobry.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >