Příkrmy osmiměsíčního syna nezasytí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Epe
Kecalka 138 příspěvků 13.10.14 19:34
příkrmy osmiměsíčního syna nezasytí

Ahoj syn má 8.měsíců je na sunaru příkrmy baští pěkně. Zeleninu s masem i samotnou, přesnídávky lipánek atd. sní celou přesnídávku. zeleninu mu dávám do skleničky od přenídávky i tu sní celou ale cca za hodinu max. za hodinu a půl vyžaduje sunar. přijde mi že ho příkrm nezasytí když mu to udělám hustší tak se dáví. Poradíte?

Nejnovější recenze z kategorie Příkrmy

Reakce:
AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 13.10.14 19:44

@Eva 84 Dát mu toho víc nebo mu dát ten Sunar? Čemu to vadí? Pokud ho nevypije 2 litry denně, proč mu to v tomhle věku nedopřát. Taky záleží, co je to za zeleninu. Mrkev mě taky moc nezasytí. Zkusit mu dát třeba rýži, těstoviny?

ka2ka
Extra třída :D 14179 příspěvků 13.10.14 19:44

@Eva 84 já ti neporadím, syn má 13měsíců a jí krásně, ale stejně chce skoro po každém jídle mlíko :nevim:

silnice
Kecalka 130 příspěvků 13.10.14 19:47

@Eva 84 a nemá spís žízeň?

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 13.10.14 19:48

@Eva 84 Ahoj..kolik měří a váží? Myslím, že hlad nemá, spíš to dělá ze zvyku..zkoušela si dát místo mlíka čaj nebo něco k pití? Jaký má teda cca jídelníček? Můj M. měl na 8.měsících asi takto..Kolem 5:00-6:00 Nutrilon 250ml
8:00-9:00 Rýžová nebo jiná kaše tak 200g
12:00-13:00 250-300g masozeleninový příkrm
16:00-17:00 Jogurt a kousek pečiva do ruky
19:00 Nutrilon 250ml

Epe
Kecalka 138 příspěvků 13.10.14 19:51

@AliTad u dvou starších dětí jsem stím problém neměla pomalu jsme přecházeli z UM na příkrmy až jsme postupně zůstali jen na normální stravě :) když mu dám víc tak mi to nesní jedině mu ty těstoviny a rýži rozmixovat jak je příkrm hustší nebo jsou tam kousky tak se dáví :nevim: asi to chce prostě čas každé dítě je jiné ;)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.10.14 19:51

Píšeš zeleninu, má v tom přílohu, maso, nebo fakt jen čistá zelenina? Pokud děláš spíš konzistenci polívka, neřídila bych se velikostí skleničky, jednoduše bych nandala do misky, talíře a krmila, dokud bude zájem.
A zvážila bych, zda je to fakt hlad, může mít žízeň a být zvyklý na mlíko, buď bych to mlíko ošidila nebo nabídla vodu, ředěný džus, zda to nevyřeší. V mezičase můžou děti chroupat třeba křupky, dostat trochu ovoce na žužlání, podle potřeby, chuti…

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 13.10.14 20:01

@Eva 84 rozmixuj do jemna, když to ude moc husté, rozřeď vodou…a dej tolik, kolik sní.
Pokud by se něčeho dožadoval, zkusila bych dávat napít.

Jinak můj syn v tomhle věku snědl k svačince: 1 jogurt+1 přes­nídávku+cca 6 piškotů (vše dohormady)…
prostě každý má jiný apetit :lol:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 13.10.14 21:30
@silnice píše:
@Eva 84 a nemá spís žízeň?

No, kolik vypije jiných tekutin?

Epe
Kecalka 138 příspěvků 14.10.14 16:45

@Leniczka23 ahoj syn váží 8.5kg a měří 77,5cm přibírá si pěkně dr nás chválí :) ráno si vypije 120ml sunaru pak má zeleninu s masem pak sunar 120ml na svačinku lipánek a na noc zase sunar. podle tabulek by měl vypít víc ale jemu to prostě stačí. ještě jsem zapomněla napsat že po příkrmu mu dávám napít převařené vody. jinak to vyžadování sunaru bude spíš od zvyku než z velkého hladu.holt to bude chtít hodně trpělivosti. Děkuju moc za rady :)

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 14.10.14 16:50

Ahoj..moc ti asi neporadím ale pamatuju si že když syn začal s příkrmy nejvíce ho zasitili mléčné kaše…myslím že jsme kupovali ty od nestlé…dávala jsem mu je když jsme někam šli na delší dobu…a min.4hodiny jíst nechtěl…a taky to byl docela jedlík..:)

Epe
Kecalka 138 příspěvků 14.10.14 17:01

@wiki čiki děkuju za odpověď :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >