Příkrmy skoro čtyřměsíčního miminka

Anonymní
16.7.19 16:01

Příkrmy skoro čtyř měsíčního miminka

Úplně vidím jak mě za to tady budete soudit a podobně ale i tak se zeptám, mám malou skoro čtyř měsíční holčičku. A už skoro dva týdny papa presnidavky a mrkev ????. A moje otázka zní, jaký příkrmy ste dělali doma malim?
Děkuji za odpovědi. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23631
16.7.19 16:13

Různou zeleninu. Začali jsme v 5 měsících. Přikrmuju třetí týden, zatím měl dýni, mrkev, cuketu, brambor, batat. Zítra bude brokolice. Dále plánuju pastinák, květák, hrášek, špenát, fazolky. Zkusil už i jablko, banán a meruňku. Ale ovoce dávám jen občas, ne každý den, pravidelně každý den dávám jen oběd.
Kdo ti poradil přikrmovat dřív než od 4 měsíců? Proč tak spěcháš? Času na zkoušení jídla je dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
16.7.19 16:27

Je to zbytecne brzo. A jeste hned sladke. Nezvykne na zeleninu. Dceri jsem zacsla jidlo davat ve 4,5m a presnidsvku mela prvni snad v 6m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2099
16.7.19 16:28

V tomhle věku? No, nejradši měli asi svíčkovou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
16.7.19 16:29

Moje oci krvaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
16.7.19 16:30

A kam pospícháš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
16.7.19 16:32

Za cca 1-2m čekám novou diskuzi o tom, jak ti dítě nechce jíst normální obědy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
16.7.19 16:50

To je zase nejaka provokace 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
16.7.19 16:51

Taky nechápu kam pospichate 8o 8o střeva miminka nejsou ještě zralá a argumentovat, že nám to rodiče takhle davali 8o dělejte si to jak chcete, ale je to strašně brzy…jsem zvědavá co budete dávat jíst na půl roce.. asi guláš a knedlo tělo vepřo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 07:27

Milé dámy, tak za 1) prikrmovat mi doporučila doktorka když bylo malí necelý 3 měsíce.

1. Ptala jsem se jen na to co jste dávaly ne jestli je to brzo nebo tak.

Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
903
19.7.19 08:03

Good luck s tvoji pediatrou 8o 8o nevidím jediný důvod proč do 3 měsíčního mim8nka rvat jídlo…takovou doktorku bych fakt chtěla mít…zaj8mal by mě důvod doporučení..Já zkusila po 4 měsíci dát ochutnat mrkev 2 lžičky a malá mi na to prdela, je ji 10 měsíců a je stále hodně kojena, na jakoukoliv novou potravinu reagovala koprivkou kolem pusy, mléčné výrobky nesnáší do teď…věřím, že kdybych začala mnohem déle s prikrmy, dozrála by ji streva a bylo by to v pohode.. pokud vím na prikrmech je až od ukonceneho 4.měsíce…tudíž buď kecáš a nebo nejsi normální…a můžeš se zeptat pediatry, ta to jistě doporučí co dávat, mimpchodem na internetu je milion receptů na prikrmy

Příspěvek upraven 19.07.19 v 08:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
19.7.19 08:04
@Anonymní píše:
Milé dámy, tak za 1) prikrmovat mi doporučila doktorka když bylo malí necelý 3 měsíce.

To je tedy doktorka…takovou bych chtěla mít. Příkrmy v necelých 3m… kr.ava doktorka fakt promiň. Dcera dostala první oběd v 4,5m… a jedla pouze zeleninu další měsíc pak maso, pak někdy 6-7m přesnidávku, pomalu kuskus, rýže, brambor… první kaši dostala kolem 8m, kolem 10m jogurty bílé, a stále v roce měla UM asi třikrát denně. Vůbec nic ji nechybí že jsem jeli s jídlem pomalu… nyní jsou ji tři roky a jí všechno. Dá si i kinder vajíčko :-) Není obézní… jak dneska je to mazec. Ale většinou mi příjde že obezní jsou takové ty co v roce papají všechno a jsou šikulky… knedlo vepřo zelo, gulášek, párečky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13354
19.7.19 08:05
@Anonymní píše:

Tak zaprve, muzes napsat jmeno doktorky, ktera jde takhle proti doporucenim vsech odborniku na vyzivu? A zadruhe, tezko ti tu poradime, co kdo daval ve 3m, protoze drtiva vetsina nedavala nic, krom mleka. Navic dnes se u kojenych deti s prikrmy zacina az po 6m, nekojenych nejdriv 4m, takze co jsi chtela slyset?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13354
19.7.19 08:06

Navic pokud ti doktorka doporucila prikrmovat takhle brzy, tak ti urcite vysvetlila, jakym zpusobem.Cim zacit, co kdy pridavat atd. Jestli ani tohle ne, zmen pediatricku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 15:32

@Julinka 18 koukala sem jak blázen když mi to říkala, tak nevím proč bych kecala :potlesk: malá vypila víc jak 2l UM takže proto. :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama