Reklama

Příkrmy v půl roce - Inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:12
Příkrmy v půl roce Inspirace :)

Ahojky maminky, prosím o inspiraci. Malá papá k obídku už dva měsíce zeleninový příkrm a už dva týdny zařazuji i maso a vše má zatím úspech :). A já vás prosím o radu, co všechno ji k obídku uvařit mám pocit, že se pořád opakuji : mrkev, řepa, cuketa, petržel, lilek, brokolice, dýně a přílohy brambory, normální i sladké, kuskus, jáhly, rýže a maso krůtí a kuřecí - to všechno v různých kombinacích… :) opomínám něco? 8o předem díky za vaše tipy :D

Reklama

Reakce:

mission84
Kecalka 397 příspěvků 13.01.17 16:17

Jo ja mam 8M kluka a mam stejný pocit porad dokola to same ještě davam kedlubnu, porek, květák, zelene fazole, ruzickovou kapustu, špenát z masa se vyhýbám kurecimu a spíše davam telecí, hovězí, jehněčí, králíka, kruti

Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:25

Kedlubnu jsem zapomněla, tu už jsme měly taky, jinak malý je 6m. Na kapustu jsem včera koukala, takže ji zítra koupím, na hovězí se také pomalu chystám :) a můžu se zeptat s čím děláte ten pórek? :)

Lendeš
Kelišová 5151 příspěvků 13.01.17 16:48

@Ni.kolinka17 Hrášek, celer, fenykl, kapustičky, patizon, avokádo, špenát, zelené fazolky, květák a z masa králík, hovězí, ryby

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 13.01.17 17:01

Podivej se na stranky mamavkuchyni

Black_Orchids
Závislačka 3823 příspěvků 13.01.17 17:09

Bataty, mangold

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama