Příkrmy v půl roce - Inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:12
Příkrmy v půl roce Inspirace :)

Ahojky maminky, prosím o inspiraci. Malá papá k obídku už dva měsíce zeleninový příkrm a už dva týdny zařazuji i maso a vše má zatím úspech :). A já vás prosím o radu, co všechno ji k obídku uvařit mám pocit, že se pořád opakuji : mrkev, řepa, cuketa, petržel, lilek, brokolice, dýně a přílohy brambory, normální i sladké, kuskus, jáhly, rýže a maso krůtí a kuřecí - to všechno v různých kombinacích… :) opomínám něco? 8o předem díky za vaše tipy :D

Reakce:
mission84
Kecalka 450 příspěvků 13.01.17 16:17

Jo ja mam 8M kluka a mam stejný pocit porad dokola to same ještě davam kedlubnu, porek, květák, zelene fazole, ruzickovou kapustu, špenát z masa se vyhýbám kurecimu a spíše davam telecí, hovězí, jehněčí, králíka, kruti

Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:25

Kedlubnu jsem zapomněla, tu už jsme měly taky, jinak malý je 6m. Na kapustu jsem včera koukala, takže ji zítra koupím, na hovězí se také pomalu chystám :) a můžu se zeptat s čím děláte ten pórek? :)

Lendeš
Kelišová 5739 příspěvků 13.01.17 16:48

@Ni.kolinka17 Hrášek, celer, fenykl, kapustičky, patizon, avokádo, špenát, zelené fazolky, květák a z masa králík, hovězí, ryby

Bobby
Extra třída :D 14078 příspěvků 13.01.17 17:01

Podivej se na stranky mamavkuchyni

Black_Orchids
Závislačka 3836 příspěvků 13.01.17 17:09

Bataty, mangold

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >