Příkrmy v půl roce - Inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:12
Příkrmy v půl roce Inspirace :)

Ahojky maminky, prosím o inspiraci. Malá papá k obídku už dva měsíce zeleninový příkrm a už dva týdny zařazuji i maso a vše má zatím úspech :). A já vás prosím o radu, co všechno ji k obídku uvařit mám pocit, že se pořád opakuji : mrkev, řepa, cuketa, petržel, lilek, brokolice, dýně a přílohy brambory, normální i sladké, kuskus, jáhly, rýže a maso krůtí a kuřecí - to všechno v různých kombinacích… :) opomínám něco? 8o předem díky za vaše tipy :D

Reakce:

mission84
Kecalka 418 příspěvků 13.01.17 16:17

Jo ja mam 8M kluka a mam stejný pocit porad dokola to same ještě davam kedlubnu, porek, květák, zelene fazole, ruzickovou kapustu, špenát z masa se vyhýbám kurecimu a spíše davam telecí, hovězí, jehněčí, králíka, kruti

Ni.kolinka17
Povídálka 17 příspěvků 13.01.17 16:25

Kedlubnu jsem zapomněla, tu už jsme měly taky, jinak malý je 6m. Na kapustu jsem včera koukala, takže ji zítra koupím, na hovězí se také pomalu chystám :) a můžu se zeptat s čím děláte ten pórek? :)

Lendeš
Kelišová 5398 příspěvků 13.01.17 16:48

@Ni.kolinka17 Hrášek, celer, fenykl, kapustičky, patizon, avokádo, špenát, zelené fazolky, květák a z masa králík, hovězí, ryby

Bobby
Extra třída :D 14045 příspěvků 13.01.17 17:01

Podivej se na stranky mamavkuchyni

Black_Orchids
Závislačka 3828 příspěvků 13.01.17 17:09

Bataty, mangold

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >