Příkrmy ve 4. měsíci

Anonymní
2.12.19 21:22

Příkrmy ve 4.mesici

Ahoj holky, prosím vás malému bude 5mesicu.Od 4.mesice je na prikrmech, jelikož malej byl na um a ikdyz má speciální mléko a zkusili jsme už opravdu vše, tak po něm hodně blinka :( Zkoušela jsem mu dávat vývar, mrkvičku i mrkvičku s bramborem a další.. vše mi krásně spapa a neblinka po tom.Ted už jsem začala dávat i ovocné přesnídávky. ale chtěla bych mu zkusit dát i například lipanka ale vím, že ten by se neměl takhle brzo, tak by mě zajímalo jestli když udělám domácí, jestli by ho mohl?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

994
2.12.19 21:33

Já nevím jestli může ale myslím si že moc pospichate.to teď nemyslím špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 21:42

Zdravím. Určitě bych nedávala. Jogurty se mohou od 8 měsíce. Teďka jste začali s příkrmama a nemuselo by mu to udělat dobře. Je to udělaný z tvarohu a ze zakysaný smetany a je to docela zátěž pro to miminko. Vydrž ještě ty 3 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 21:45

Dobře, tak ještě počkám ???? moc děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
11890
2.12.19 21:52

Domácí pribiňák je fajn nápad, ale kvůli tvarohu bych začala míchat až kolem roka. Tvaroh je pro mrňata težký. Jinak být tebou, tak postupuju pomaleji. Dobře jste najeli na tu masozeleninu, tak přidej ovoce na svačinu, potom postupně lepek, mléko atd. Ale fakt postupně. Já třeba první měsíc jela asi 3 týdny zeleninu a pak vývar. Postupně jsem začala dávat ovoce atd. Za měsíc dát zeleninu, vývar a ovoce mně přijde rychle za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 22:19

Takhle mi to poradila doktorka skrz to blinkani, Protože blinkal opravdu hodně, tak poradila vývar a tu mrkvičku a opravdu to v sobě udrží. je to jinak velký jedlík a když mu dám dva dny po sobě stejne jídlo tak to nechce :D doktorka říkala, že bude asi trošku mlsný ale nevadí mi to pokud bude krásně papat (zatím spapa vše) ráda vařím, takže se snažím vše dělat domácí ????

• Nahlásit
  • Citovat
787
2.12.19 22:50

Tvaroh do roku určitě ne. Je tam moc bílkovin, stejně tak ve vajecnym bilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11890
2.12.19 22:53

No spíš jde o to, abys případně věděla a podchytila alergickou reakci, pokud to takhle rychle střídáš. Já třeba dala základ z mrkve a do toho přidala něco nového. A postupně takhle, abych to měla vyzkoušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama