Reklama

Příkrmy značky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markýz88
Nováček 3 příspěvky 14.01.18 19:08
Příkrmy značky

Maminky můžete mi poradit jaký je lepší příkrm: Zda od Hami nebo od Hippu, děkuji moc za rady :)

Nejnovější recenze z kategorie Příkrmy

Reklama

Reakce:

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 14.01.18 19:11

Za me hipp, chutnaly dobře a kupovala jsem jen od nich, jak přesnidavky tak přikrmy.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 14.01.18 19:13

Za me hami, obedy i presnidavky. Vyhovovaly mi slozenim lepe nez hipp (casto cukr v presnidavkach atd) i konzistencne..

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 14.01.18 19:19

Ovoce hami, masozelenina Hipp :lol: to vážně. A teď si vyber. Asi bude nejlepší si přečíst etikety a pak to zkusit. Kolikrát maminky vyberou to superhypermegabest a dítě to nebude jíst a ne a ne a ne.

Andulín88
Stálice 58 příspěvků 14.01.18 19:19
@Kolarkaa píše:
Za me hami, obedy i presnidavky. Vyhovovaly mi slozenim lepe nez hipp (casto cukr v presnidavkach atd) i konzistencne..

Hami :) Hipp zbytecne predrazeny a prijde mi, ze nic moc chut..Ja teda spis varim svoje, ale taky obcas koupim..A dobry je i Babylove z DM ci Bebivita…

darksun
Povídálka 48 příspěvků 130 inzerátů 14.01.18 19:47

Hipp, je bio. A Babylove (to samé). Jakmile ozkouším různé komponenty, vařím sama. :)

hulala
Kecalka 441 příspěvků 14.01.18 20:04

LÍDL, levný a asi i dobrý

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 14.01.18 20:09

Hipp, pozdeji babylove.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 14.01.18 20:19

Já myslim, že všechny jsou tak nějak stejné

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 14.01.18 20:20

Hipp, hami, babylove tyto značky jsme jeli od malička.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 14.01.18 20:21

@Markýz88 Nejlepší je Babybio

Markýz88
Nováček 3 příspěvky 14.01.18 21:03

Tak mě na ceně nezáleží spíš jaká je kvalita a hlavně, aby malému chutnalo :P zkusím obě a uvidím děkuji Vám moc za rady

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 18.01.18 23:26

Babybio :-)

Malina7
Závislačka 2654 příspěvků 20.01.18 23:27

U nás ani jednu značku, já si dělám od samého počátku, kdy malá začala papat příkrmy, jídlo do lahviček sama. Začala jsem na mixované zelenině, zavařené ve skleničkách od dětské výživy na týden várku. Takhle to praktikujeme už 5měsíců, zvyšujeme level dle věku, tzn. přidáváme maso, začala jsem dávat vařené kachní libové maso, pak kuřecí, teď měla těstovinky s omáčkou a s králičím masem a teď budu dělat omáčku s vepřovou panenkou. Vzhledem k věku dítěte přizpůsobuji sůl a koření, takže tomu pro nás pro dospěláky říkám „nemocniční omáčka na jaterní dietu“.
Dcerka tuto stravu snáší v pohodě od samého počátku. Žádný průjem nic. Mmch, víte co svému dítěti dáváte, akorát zavařuji ty lahvičky déle, tzn. cca 45minut a po vychladnutí dávám do lednice. Hipp a jiné značky mají stejný postup, akorát tam dávají konzerváty, a to nejsem žádná bio maminka. Prostě jsem zjistila, že si za čtvrteční cenu mohu udělat to samé, co se nabízí na pultech a ještě bez konzervatů a s více druhů zeleniny a kvalitního masa, na čemž v rodině vážně nešetříme.

LucyCaelum
Nováček 8 příspěvků 23.01.18 07:28

Od Hippu, z Dm Babylove a bio občas Alnatura, ale jenom některé malému všechny nechutnají, potom z rossmana Babydream :)
Naopak bych nekoupila nic od Hamé max ovocné přesnídávky… známá pracuje přímo ve výrobně a to co mi vyprávěla jaké normy se při výrobě řeší… no hnus co budu povídat. :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >