Příliš bolestivý průjem na konci těhotenství

16.2.20 19:23

Příliš bolestivý průjem na konci těhotenství

Zdravím holky jsem dnes 39+3 A teď večer mě chytli fakt šílené křeče nahoře v nadbrisku. Trvalo to tak půlhodiny a bylo mi u toho chvílemi až do breku, po teplé vaně z toho byl fakt šílený průjem. Teď už mi je o něco lépe ale přijde mi že mi teď strašně vysi břicho a špatně se mi chodí…může to znamenat příznak blížícího se porodu? Bojím se že ty náhle bolesti přijdou znova???? omlouvám se jestli to někomu přijde jako blbý dotaz, ale jsem prvorodicka a tohle jsem zažila prvně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12837
16.2.20 19:25

@Kristynkagr příznak blížícího se porodu to je, tělo se čistí, mně břicho kleslo v pátek přes den a ze sobotu na neděli v noci mi praskla voda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
16.2.20 19:32

Jj, to vypadá, jako priznak bliziciho se porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
16.2.20 20:02

@Kristynkagr Myslím, že brzy porodite :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
16.2.20 20:04

@Kristynkagr jak píšou holky. Měla jsem před porodem to samé :palec: rodila jsem za 2 dny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:06

@Kristynkagr také se přidávám a myslím si, že co nevidět budete rodit :) já jsem skoro celý den před porodem proseděla na záchodě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.2.20 21:58

@Kristynkagr tak já jsem měla průjem v 5 ráno a už ve 12 jsem porodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 22:02

Buď porod, ale okamžitě mě napadl žlučník :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 02:26

@Baruunečka myslíte jako zlucnikovy záchvat? Je fakt, že je to k tomu dost prirovnatelne, vůbec mě to nenapadlo :( asi pro jistotu hned ráno zavolám DR. Ať mám klid.
Je fakt, že mě už celou noc bolí žebra na zádech a u toho mám i bolesti v oblasti toho žlučníku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 18:05

@Kristynkagr
Ano, myslela jsem žlučníkovy záchvat. Ten právě bolí i do těch zad jak říkáte. A v těhotenství to není nic neobvyklého, břicho ho ztlacuje bohužel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama