Příliš brzký sex

63
19.5.16 22:17

Příliš brzký sex

Hezký večer, nechci moc zbytečně rozepisovat nepodstatné věci, takže ve zkratce: je mi přes třicet, nějakou dobu jsem bez partnera, stále narážím na nepravé muže a co se týče sexu, byla jsem vždy zdrženlivá a tak trochu nedobytná, kladla jsem důraz na jiné věci než sex i přestože, ho mám ráda, ale stejně to už dlouhou dobu takto nevychází.. No a k věci…cca před měsícem mne oslovil jeden muž, velmi přitažlivý pro mne, spíše si píšeme, viděli jsme se jen v práci a prohodili spolu vždy jen pár vět, velmi, ale opravdu velmi nezvykle mne přitahuje a i já jeho, a to je důvod mého dotazu..chce, abych k němu zítra šla domů, je mi jasné, o co mu jde a já si říkám, proč poprvé v životě nezkusit začít vztah takto… Máte s tím některá pozitivní zkušenosti? A jaký názor mají na toto muži? Děkuji za názory :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6561
19.5.16 22:20

Podle mě, to kdy se spolu vyspíte neovlivní to jestli si budete sedět a budete se milovat. To prostě buď příjde nebo ne a je jedno kdy se spolu vyspíte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19079
19.5.16 22:22

@Janananana pokud se s ním hned na první schůzce vyspíš, tak bych moc vztah neočekávala. :lol: I když ono to nemusí vyjít se vztahem, ani kdyby jsi čekala třeba dva měsíce. Jestli si chceš užít, jdi do toho. Ale moc od toho nečekej. :-)
Ano, znám z okolí i pár, kdy se spolu lidi vyspali a byl z toho vztah. Ale moc takových asi není. :nevim: I když…uvidíš co ti kdo napíše. :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.05.16 v 22:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12549
19.5.16 22:22

Napoprve bych k nekomu urcite nesla. Neznate se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
19.5.16 22:23

@Janananana Máš pravdu, proč to nezkusit takto? O nic nejde, užij si to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
19.5.16 22:24

Se svym manzelem jsem 6 let a meli jsme sex hned na prvnim rande ;) :mrgreen:
Myslim, ze to nic neznaci, je to uplne fuk. Neni vam prece 16… :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
19.5.16 22:24

@Janananana jasně,dlouho si to neměla, jen jdi :lol: ne, opravdu.. Já bych asi sla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 22:30

@Janananana
Jděte do toho!! Já to takhle taky poprvé v životě riskla (nejsem ta co by hned s každým vlezla do postele)… Našla jsem životního partnera, s kterým mám 6m syna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4383
19.5.16 22:32

Jako chlap můžu říci, že mě snadno skolená kořist moc nebrala, ale zkusit se to muselo. Nicméně je to individuální, jsou lidé, kteří se představili až po souloži a byl to hezký základ vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
19.5.16 22:32

Já v tom problém nevidím, taky jsem takhle začala vztah (i když ne ten aktuální „osudový“), ale zase to nikdy nebylo, že by jsme to naplánovali, spíš to tak nějak vyplynulo ze situace…Ale mám názor jako ostatní - jste dospělí, víte co děláte, tak proč ne :nevim: Občas je potřeba upustit páru, i kdyby šlo jen o tu tělesnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
19.5.16 22:36

Dala bych si na cas… aspon jednu veceri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
19.5.16 22:36
@Janananana píše:
Hezký večer, nechci moc zbytečně rozepisovat nepodstatné věci, takže ve zkratce: je mi přes třicet, nějakou dobu jsem bez partnera, stále narážím na nepravé muže a co se týče sexu, byla jsem vždy zdrženlivá a tak trochu nedobytná, kladla jsem důraz na jiné věci než sex i přestože, ho mám ráda, ale stejně to už dlouhou dobu takto nevychází.. No a k věci…cca před měsícem mne oslovil jeden muž, velmi přitažlivý pro mne, spíše si píšeme, viděli jsme se jen v práci a prohodili spolu vždy jen pár vět, velmi, ale opravdu velmi nezvykle mne přitahuje a i já jeho, a to je důvod mého dotazu..chce, abych k němu zítra šla domů, je mi jasné, o co mu jde a já si říkám, proč poprvé v životě nezkusit začít vztah takto… Máte s tím některá pozitivní zkušenosti? A jaký názor mají na toto muži? Děkuji za názory :kytka: :kytka:

no klidně jdi ale s tím že to opravdu nemusí být hned vztah…
sama píšeš příliš brzký sex…tak jestli ti přijde že je brzy tak to nedělej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24406
19.5.16 23:55

S manželem jsme to tak měli, hned na prvním rande na slepo. Prý jsem ho uhranula svou technikou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
19.5.16 23:55

Moc děkuji za příspěvky… Vím, že být za lehkou kořist není pro chlapa ideální, ale já ho vlastně odmítám celý ten měsíc, nebyli jsme doteď nikde i když mne zval…to jsem možná měla napsat hned. No já jen, že když mi dávání si na čas štěstí nepřineslo a byla to vždy jen ztráta času, tak si říkám proč nezačít sexem a pokračovat jen když bude opravdu dobrý…dost možná stejně přemýšlí i on - si říkám :-). Když se nad tím zamyslím…vlastně jsem vždy chtěla chlapa co bude mít rád sex (což se mi poslední dobou moc nepoštěstilo) a teď vlastně když se mi nabízí na dlani tak v tom chci vidět něco špatného..? Tak jo, tak asi to zkusím a uvidíme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
19.5.16 23:56

Pikola :-) :pankac:…taky na to půjdu technicky :-)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama