Příliš jasný monitor při prohlížení internetu

16810
15.8.15 20:27

Příliš jasný monitor při prohlížení internetu

Zdravím, neví někdo, na jednom notebooku se najednou změnil monitor, na netu vše, co je normálně světle šedé je teď bílé, takže třebas na bance a pod. není vidět políčka, kam zapisovat. Tady na fotce, to co mám zakroužkované na druhém pc není, je to prostě bílé celé. Vyzkoušela jsem různá nastavení, ale nic nepomohlo. Dělá to i v chrome

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
15.8.15 20:45

Ze všeho nejdřív zkus odpojit a pak zase zapojit nabíječku. Klidně i restartovat. Taky mi to občas udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:00
@RadkaCh píše:
Ze všeho nejdřív zkus odpojit a pak zase zapojit nabíječku. Klidně i restartovat. Taky mi to občas udělá.

Nepomohlo to :nevim: a to ještě tam problikává kurzor, tak nevím, můj drahý si tam dal windows 10, jestli to není tím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
15.8.15 21:09

Nahoře na klávesnici mám tlačítka kde lze navolit sílu osvětlení monitoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 21:20

@yasminka Tak to snad člověk udělá jako první :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:20
@yasminka píše:
Nahoře na klávesnici mám tlačítka kde lze navolit sílu osvětlení monitoru

To ne, osvětlení jako takové vliv nemá. Protě i na FB není vidět čas kdy někdo přidal příspěvek, odstranit příspěvek, prostě vše, co je normálně světle šedé je prostě neviditelné. Ztmavení monitoru- jasu vliv nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 21:22

@araw A myslíš, že to začalo souběžně s instalací win 10? :think: A dělá to jenom v prohlížečích? Jinde v počítači ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:30

No zkoušela jsem prohlížeče dva, jinak v notebooku není nic, tak nevím, v čem to tam zkusit :mrgreen: a hned jakoby ne, ale myslím si, že to začalo krátce po nějaké aktualizaci, ale jistá si nejsem, jen vím, kdy začal chlap vrčet, že mu to zlobí, zobrazení asi týden, myš asi 3tí den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:30

A myš jsme ndeska dali novou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 21:33

@araw V textovým editoru, v čemkoliv :lol: Jako jestli to nereaguje na žádná nastavení monitoru, tak by se dala zkusit obnova před tu aktualizaci, jak proběhla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:38
@RadkaCh píše:
@araw V textovým editoru, v čemkoliv :lol: Jako jestli to nereaguje na žádná nastavení monitoru, tak by se dala zkusit obnova před tu aktualizaci, jak proběhla :think:

A kde to tam najdu :mrgreen: :mrgreen: mě to přijde šílený, předtím měl 8mičky, no mrknu na to ráno :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 21:41

@araw Ještě zkus v nastavení upravit kontrast. To jsi dělala? Jinak já teda zatím taky nevím v těch 10, kde ta obnova je, jsem ji ještě nepotřebovala :lol: Ale třeba se ti podívám, když bude potřeba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
15.8.15 21:46
@RadkaCh píše:
@araw Ještě zkus v nastavení upravit kontrast. To jsi dělala? Jinak já teda zatím taky nevím v těch 10, kde ta obnova je, jsem ji ještě nepotřebovala :lol: Ale třeba se ti podívám, když bude potřeba :mrgreen:

Jo, to jsem zkoušela, to nepomohlo, vyzkoušela jsem toho mraky a všechno je horší než tak, jak to je teď :lol: :lol: a popravdě já ještě nikdy nepotřebovala obnovovat, vždycky jsem si hodila přeinstal, ale u toho jeho noťasu ani nevím, jak bych se dostala na instalaci windows. Achjo, no asi to bude muset dát do servisu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 21:50
@araw píše:
Jo, to jsem zkoušela, to nepomohlo, vyzkoušela jsem toho mraky a všechno je horší než tak, jak to je teď :lol: :lol: a popravdě já ještě nikdy nepotřebovala obnovovat, vždycky jsem si hodila přeinstal, ale u toho jeho noťasu ani nevím, jak bych se dostala na instalaci windows. Achjo, no asi to bude muset dát do servisu :mrgreen: :mrgreen:

To jako kvůli všemu děláš novou instalaci windows? To snad taky není potřeba :lol: Podívám se po tý obnově :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 21:53

Zkoušela jsi restartovat celý komp?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie