Příliš kyselé prostředí v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:14
Příliš kyselé prostředí v pochvě

Ahoj, řešil jste někdo otěhotnění a to, že máte příliš kyselé prostředí v pochvě? A jak jste to vyřešily? Otěhotněly jste? Od července se „snažíme“ (přestali jsme se chránit) o Mimi :) a zatím nic. Ale v únoru jsem byla u doktorky s tím, že se tam dole cítím nic moc, dělala mi vyšetření s tím, že tam nic špatně nevidí a posílala stery do laboratoře. Pak mi volala, že z výsledků vyšlo vše ok, ale že mám přemnožené laktobacily, protože mám příliš kyselé prostředí. Doporučila výplachy sodou, případně rosalgin… To pomohlo. Ale teď nevím co s tím snažením :D a letět k doktorce se mi hned nechce, to spíš až tam zas půjdu na preventivní.
Ale jestli jste někdo něco podobného řešil, tak budu ráda za rady :kytka:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:28

To se snazite ted od cervence nebo od cervence 2017? Jestli pres rok, tak si vyzadat testy na hormonalni profil atd.
Pokud ted od cervence, tak to proste neres. Necekej, ze otehotnis na prvni cyklus :nevim: 3 mesice jsou nic. Uspesnost otehotneni v nechranenem cyklu proste neni 100% ani u zdrave zeny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:29

A na kyselost se doporucuji vyplachy, coz Ti zabralo. Takze na ni jen proste nemysli. Ma to tak milion zen, mela jsem taky a otehotnela jsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:40

Od července 2018. Děkuji, to jsem potřebovala slyšet :) já se jen bála jestli to právě je problém nebo ne. Takže to určitě teď řešit nebudu. Mně je jasný, že je normální, že to může trvat x měsíců

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >