Příliš kyselé prostředí v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:14
Příliš kyselé prostředí v pochvě

Ahoj, řešil jste někdo otěhotnění a to, že máte příliš kyselé prostředí v pochvě? A jak jste to vyřešily? Otěhotněly jste? Od července se „snažíme“ (přestali jsme se chránit) o Mimi :) a zatím nic. Ale v únoru jsem byla u doktorky s tím, že se tam dole cítím nic moc, dělala mi vyšetření s tím, že tam nic špatně nevidí a posílala stery do laboratoře. Pak mi volala, že z výsledků vyšlo vše ok, ale že mám přemnožené laktobacily, protože mám příliš kyselé prostředí. Doporučila výplachy sodou, případně rosalgin… To pomohlo. Ale teď nevím co s tím snažením :D a letět k doktorce se mi hned nechce, to spíš až tam zas půjdu na preventivní.
Ale jestli jste někdo něco podobného řešil, tak budu ráda za rady :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:28

To se snazite ted od cervence nebo od cervence 2017? Jestli pres rok, tak si vyzadat testy na hormonalni profil atd.
Pokud ted od cervence, tak to proste neres. Necekej, ze otehotnis na prvni cyklus :nevim: 3 mesice jsou nic. Uspesnost otehotneni v nechranenem cyklu proste neni 100% ani u zdrave zeny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:29

A na kyselost se doporucuji vyplachy, coz Ti zabralo. Takze na ni jen proste nemysli. Ma to tak milion zen, mela jsem taky a otehotnela jsem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 08:40

Od července 2018. Děkuji, to jsem potřebovala slyšet :) já se jen bála jestli to právě je problém nebo ne. Takže to určitě teď řešit nebudu. Mně je jasný, že je normální, že to může trvat x měsíců

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >