Příliš mnoho ochlupení u ženy

Anonymní
26.3.20 13:37

příliš mnoho ochlupení u ženy

Ahoj, asi chápete proč tuhle diskuzi vytvářím anonymně. Mám problém s nadměrným ochlupením. Je mi 22 let a vůbec nevím kam si s tím zajít a jestli vůbec se mi s tím dá pomoct. Hlavně se za to stydím. :zed:
Mám hodně tmavé chlupy takže je to všude vidět. Musím si i holit ruce. Mám je na bradě, zádech, břichu, vlastně i na ramenou i na prsou..krku, pozoruji, že mi začínají růst i na tvářích. Takže se pořád musím holit jenže když se oholím tak stejně za dva dny to musím dělat znovu. Po nějakém čase se mi vždy objeví místo kde mi začnou růst nově. Jsem z toho vážně nešťastná. Poradíte mi někdo co s tím nebo kam si mohu zajít? Moc děkuju :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3266
26.3.20 13:45

Byla jsi s tím někdy u doktora? Může to mít více příčin, genetické, gynekologické nebo hormonální. Doporučuji návštěvu lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14119
26.3.20 13:46

Endokrinologie - určitě se to dá řešit
akorát nevím, jestli tam musíš mít doporučenku od obvodního, a počkej až po nouzovém stavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1557
26.3.20 13:49

Endokrinologie nebo gynekologie, patrně hormonální problém. Na gyndě píšou speciální antikoncepci na takové problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
26.3.20 13:49

Hlavně si to nehol tak často! Čím více to budeš holit, tim rychleji ti to bude růst. A nejlépe si zajít na specializovanou kliniku, na epilaci. Mrkni na google, kde je u vás ve městě nejbližší a objednej se… :blush: a jak už radí holky výše, tak navštívit doktora. ☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
26.3.20 13:55
@Pepinka23 píše:
Hlavně si to nehol tak často! Čím více to budeš holit, tim rychleji ti to bude růst.

Ne, to fakt ne. Žiletka nemá žádný vliv na vlasový kořínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13054
26.3.20 13:59

Gynekolog a vyloučti PCOS a nějaké hormonální výkyvy a případně najít jejich příčiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
26.3.20 14:10

Mohl by to být zvýšený testosteron, který bývá u PCOS (polycystické vaječníky), je třeba zajít na endokrinologii nebo gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
26.3.20 14:24
@Pepinka23
@Pepinka23 píše:
Hlavně si to nehol tak často! Čím více to budeš holit, tim rychleji ti to bude růst. A nejlépe si zajít na specializovanou kliniku, na epilaci. Mrkni na google, kde je u vás ve městě nejbližší a objednej se… :blush: a jak už radí holky výše, tak navštívit doktora. :relaxed:

Nebude ji to růst rychleji… To je mýtus. To někdy někdo vymyslel a začalo se to říkat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
26.3.20 14:55

Hormonální profil. A lycon depilace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 17:32

Mám stejný problém

Který se mi objevil až po lécích, které budu brát doživotně. Nevíte jestli je nějaké trvalé řešení kromě braní dalších hormonů a laseru?

• Nahlásit
  • Citovat
11310
26.3.20 19:12

Já bych se nechala předělat na chlapa :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 20:42
@Lekninka91 píše:
Já bych se nechala předělat na chlapa :palec: