Příliš mokrá při sexu

Anonymní
8.12.20 18:55

Příliš mokrá při sexu

Ahoj, jdu si pro radu. Při sexu jsem příliš mokrá, přítel ho potom ve mě necítí. Říká, že se cítí “jak ve vaně” máme kvůli tomu opravdu zlej sexuální život. Nemáte někdo nějákou radu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
8.12.20 18:57

Zase? To tu bylo nedávno. Jak jste spolu dlouho? Ono to po nějaké době přejde.. Měl by být rád, že tě vzrusuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 18:58

@Ontheway Určitě je rád, ale když ho ve mně necítí, nedivím se mu, že ho to po chvíli přestane bavit. Jsme spolu rok a ze začátku to bylo v pořádku. Poslední dobou se to zhoršuje a jsem čím dál tím víc mokrá.

• Citovat
  • Nahlásit
15312
8.12.20 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu. Při sexu jsem příliš mokrá, přítel ho potom ve mě necítí. Říká, že se cítí “jak ve vaně” máme kvůli tomu opravdu zlej sexuální život. Nemáte někdo nějákou radu?

Zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 18:59

@lachtanice86 omlouvám se jestli to tu někde bylo, ale píše to jiná osoba.

• Citovat
  • Nahlásit
1006
8.12.20 19:19

Tak se utři a jede se dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12502
8.12.20 19:20
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu. Při sexu jsem příliš mokrá, přítel ho potom ve mě necítí. Říká, že se cítí “jak ve vaně” máme kvůli tomu opravdu zlej sexuální život. Nemáte někdo nějákou radu?

Řekni mu, že ho má malýho. Kdyby měl pořádnýho, tak tě vyplní a bude to cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
8.12.20 20:09

Přílišná lubrikaci může být opravdu problém. Když se to pak spojí s menším penisem muže a vaginou po porodu ženy, je to průšvih. Bohužel řešení moc neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.12.20 20:14
@Anonymní píše:
@Ontheway Určitě je rád, ale když ho ve mně necítí, nedivím se mu, že ho to po chvíli přestane bavit. Jsme spolu rok a ze začátku to bylo v pořádku. Poslední dobou se to zhoršuje a jsem čím dál tím víc mokrá.

Budu povrchní, ale je čas se poohlédnout jinde. Buď budeš první ty nebo on. Má ho prostě malýho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.20 20:38

Prubezne se necim usus. Vibrator, jehoz jedna cast se zasouva dovnitr a zmensi te. Mala menstruacni houbicka, ktera tebe bude drzet v suchu a on ji nebude citit.

Jinak jedna uzitecnejsi reakce nez druha tady… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 20:42

Mám to stejně, manžel patří k těm méně vyvinutým, a já bývám hodně mokrá. On si nestěžuje a udělá se celkem brzy, ale já ho moc necítím. Posiluju dno, ale je to k ničemu. Utření se nepomáhá, to se utře zvenku. Ale radu, co s tím, tu ti neposkytnu. Sama nevím, co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
4041
8.12.20 20:42
@Anonymní píše:
@Ontheway Určitě je rád, ale když ho ve mně necítí, nedivím se mu, že ho to po chvíli přestane bavit. Jsme spolu rok a ze začátku to bylo v pořádku. Poslední dobou se to zhoršuje a jsem čím dál tím víc mokrá.

Ho má asi malého. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
8.12.20 20:55

No..jsou o tomhle celá tantrická pojednání ;)
o nekompatibilitě kobyl (či slonic) s muži s menšími penisy..

prostě to nejde, no..
kdyby měl fakt pořádné péro, tak by to Mokro tolik nevadilo,
věř mi
po 30let sexuálního (a velmi aktivního) života vážně vím, o čem mluvím..
Velikost není úplně vše, ale v případě silné lubrikace na tvé straně to holt hraje větší roli, než by člověk chtěl… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 21:17

Mám to taky :mavam:
Nejlepší je nepraktikovat předehru.
Někdy pomůže se zevnitř usušit.
Mám partnera vyvinutého teda a nemá s tím problém.
Kdybych byla suchá, tak se bohužel do mě nedostane a bolelo by to.
Jsem údajně jeho první žena v sexu, která to tak má.
Plno mužů tohle moc vzrušuje, ten můj byl nadšený a dělá mu to dobře, myslí si, že mě tolik vzrušuje :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1032
8.12.20 21:26
@Anonymní píše:
Mám to taky :mavam:
Nejlepší je nepraktikovat předehru.
Někdy pomůže se zevnitř usušit.
Mám partnera vyvinutého teda a nemá s tím problém.
Kdybych byla suchá, tak se bohužel do mě nedostane a bolelo by to.
Jsem údajně jeho první žena v sexu, která to tak má.
Plno mužů tohle moc vzrušuje, ten můj byl nadšený a dělá mu to dobře, myslí si, že mě tolik vzrušuje :lol:

Jak se má zakladatelka usušit zevnitř? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat