Příliš tmavá barva od kadeřnice a zničené vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 09:58
Příliš tmavá barva od kadernice a zničené vlasy

Ahoj, včera jsem byla v jednom vyhlášenem salónu kadernickem. Nosim blond vlasy, preliv cislo 8 od lorealu, super sedi a tak. Pred pul rokem mi delali na hlave baleaz, bylo to krásne, ale zacal mi vadit ten velký rozdil mezi korinkama a koncema. Tak abych to nepatlala doma, sla jsem zodpovědně do kadeřnictví. No co vam budu povídat, brecim uz od vcera od odpoledne. Kadernice mi nabarvila hlavu ne prelivem, ale stalou barvou v odstinu 5. Takze uz hlavy to mam uplne černé a zahadne mam od pulky hlavy vlasy šedivé. Vypadam jak blbeček a navíc jsem porcelanova, takze tmava ke me opravdu nejde ani trochu. Kadernice se chovala jak blbka, totální. Prej, no tak to mate o 4 odstiny tmavsi a flekaty, ale me se to libi. K jiné uz se mi fakt nechce, neni to poprvé, co budu muset zpravovat praci kadernice. Pomuze mi stahovač barvy? :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 10:05

A ozvala ses? nejlépe řešit s nadřízenou nebo veřejně na jejich FB? určitě ti nabídnou kompenzaci

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:09

@Doe_Jane jo udělala jsem tam cirkus jak Berousek. Nadřízena mi taky rekla, ze se ji to líbí, pry aspon nevypadam jak provincni tuctovka a dali mi sadu na vlasy jako darek. Nezaplatila jsem jim ani korunu a ldyz jsem se domahala nápravy, tak mi tam 3 řekly, ze se do toho ani nepustí, že si to na triko nevezmou. Volala jsem hned vcera do jiného, jenze objednali me az za měsíc a pry se mam pripravit ns vic navstev a cenu tak 3000,–. To bohuzel nemohu ted vydat.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 26.11.17 10:11

Doma nic nepatlej a reklamuj v kadernictvi. Za toto bych nejen neplatila, ale hlavne pozadovala predelani.

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:14

@Poison Eve to jsem požadovala a bylo mi řečeno, ze me objednají případně, ale část si budu muset zaplatit a volný termin maji za 14 dni a bude mi to delat ta sama kadernice. Upřímně do toho se mi fakt nechce.

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 26.11.17 10:15

Znam skvelou kadernici co stahuje u cernou drogerijni barvu a je fakt extra sikovna. Jestli chces poslu to do sz jeji fb, ma tam i spoustu jejich praci, ale opravdu to vyleze na ty 3.000 :/ bezna cena no

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 26.11.17 10:16

Teda jestli jsi z prahy

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:18

@Šarlota4 jsi moc hodná, bohuzel tu cenu si ted fakt dovolit nemůžu. Našla jsem si na netu právě stahovač barvy, ze by mi to mohlo pomoct.

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 26.11.17 10:21

@ducki-ducki to chapu ty ceny jsou silene. I kdyz adekvatni. Se stahovacem zkusenost nemam :(

zudina
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 26.11.17 10:35

No lituju te taky mam s kadernikama priserny zkusenosti. Snazila bych se objednat jinam na napravu

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:41

@zudina no to jsem zkoušela, bohužel si rekli sumu, kterou jim dat nemůžu.

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 26.11.17 10:45

Vyfot nam to, třeba to fakt neni tak strašný :) jenom nezvyk

zudina
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 26.11.17 10:45
@ducki-ducki píše:

Tak to zkus stahnout a hodit na to jednolitou barvu, ale je mozny ze se to bude nepravidelne vymyvat a budes mit fleky.. spis bych pockala az budes mit na jinou kadernici

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:46

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:47

@Laurie

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >