Příliš tmavá barva od kadeřnice a zničené vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 09:58
Příliš tmavá barva od kadernice a zničené vlasy

Ahoj, včera jsem byla v jednom vyhlášenem salónu kadernickem. Nosim blond vlasy, preliv cislo 8 od lorealu, super sedi a tak. Pred pul rokem mi delali na hlave baleaz, bylo to krásne, ale zacal mi vadit ten velký rozdil mezi korinkama a koncema. Tak abych to nepatlala doma, sla jsem zodpovědně do kadeřnictví. No co vam budu povídat, brecim uz od vcera od odpoledne. Kadernice mi nabarvila hlavu ne prelivem, ale stalou barvou v odstinu 5. Takze uz hlavy to mam uplne černé a zahadne mam od pulky hlavy vlasy šedivé. Vypadam jak blbeček a navíc jsem porcelanova, takze tmava ke me opravdu nejde ani trochu. Kadernice se chovala jak blbka, totální. Prej, no tak to mate o 4 odstiny tmavsi a flekaty, ale me se to libi. K jiné uz se mi fakt nechce, neni to poprvé, co budu muset zpravovat praci kadernice. Pomuze mi stahovač barvy? :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 10:05

A ozvala ses? nejlépe řešit s nadřízenou nebo veřejně na jejich FB? určitě ti nabídnou kompenzaci

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:09

@Doe_Jane jo udělala jsem tam cirkus jak Berousek. Nadřízena mi taky rekla, ze se ji to líbí, pry aspon nevypadam jak provincni tuctovka a dali mi sadu na vlasy jako darek. Nezaplatila jsem jim ani korunu a ldyz jsem se domahala nápravy, tak mi tam 3 řekly, ze se do toho ani nepustí, že si to na triko nevezmou. Volala jsem hned vcera do jiného, jenze objednali me az za měsíc a pry se mam pripravit ns vic navstev a cenu tak 3000,–. To bohuzel nemohu ted vydat.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 26.11.17 10:11

Doma nic nepatlej a reklamuj v kadernictvi. Za toto bych nejen neplatila, ale hlavne pozadovala predelani.

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:14

@Poison Eve to jsem požadovala a bylo mi řečeno, ze me objednají případně, ale část si budu muset zaplatit a volný termin maji za 14 dni a bude mi to delat ta sama kadernice. Upřímně do toho se mi fakt nechce.

Šarlota4
Echt Kelišová 9541 příspěvků 26.11.17 10:15

Znam skvelou kadernici co stahuje u cernou drogerijni barvu a je fakt extra sikovna. Jestli chces poslu to do sz jeji fb, ma tam i spoustu jejich praci, ale opravdu to vyleze na ty 3.000 :/ bezna cena no

Šarlota4
Echt Kelišová 9541 příspěvků 26.11.17 10:16

Teda jestli jsi z prahy

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:18

@Šarlota4 jsi moc hodná, bohuzel tu cenu si ted fakt dovolit nemůžu. Našla jsem si na netu právě stahovač barvy, ze by mi to mohlo pomoct.

Šarlota4
Echt Kelišová 9541 příspěvků 26.11.17 10:21

@ducki-ducki to chapu ty ceny jsou silene. I kdyz adekvatni. Se stahovacem zkusenost nemam :(

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 26.11.17 10:35

No lituju te taky mam s kadernikama priserny zkusenosti. Snazila bych se objednat jinam na napravu

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:41

@zudina no to jsem zkoušela, bohužel si rekli sumu, kterou jim dat nemůžu.

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 10:45

Vyfot nam to, třeba to fakt neni tak strašný :) jenom nezvyk

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 26.11.17 10:45
@ducki-ducki píše:

Tak to zkus stahnout a hodit na to jednolitou barvu, ale je mozny ze se to bude nepravidelne vymyvat a budes mit fleky.. spis bych pockala az budes mit na jinou kadernici

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:46

ducki-ducki
Povídálka 16 příspěvků 26.11.17 10:47

@Laurie

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama