Příliš žárlivý přítel

Anonymní
4.7.20 08:00

příliš žárlivý přítel

Ahoj všem,
trápí mě jeden problém. Můj přítel je dost žárlivý. Jsme spolu rok, ale nikdy se tak přehnaně nechoval. Já už nevím co s tím mám dělat. Jsem mladá, za chvíli mi bude 20 let a já si chci užívat s holkama na party a nebo jen tak chodit na kafi. Ale přítel mě poté zahrnuje různými otázkami ohledně toho kde a s kým jsem byla. Vždycky se kvůli tomu pohádáme a já se naštvu. Přitom on taky chodí s kamarády se bavit do klubu a někdy tam s něma jsou i holky. Myslím si, že na žárlení mám větší právo já, ale nedělám to. A když žárlím, tak mu nic neříkám většinou a nechám si to pro sebe. Já už nevím jak dál. děsně mě to unavuje. Teď začalo poslední léto před mou dvacítkou a já si to chci naposledy užít jako náctiletá. Nemyslím jako puberťačka. Ale občas si vyrazit na fesťáky s kamarádkami a nebo na nějaký výlet. A když se zeptám přítele jestli nepůjdeme někam spolu, tak mě okamžitě odmítne.
Moc ho miluji ale chci aby pochopil, že tohle léto si chci vážně užít a neprosedět s ním u netflixu. Samozřejmě chci být většinu času s ním. Cca před týdnem mě napadl rozchod ale ten jsem rychle zamítla, jelikož ho miluji a nepřežila bych to bez něj.
Prosím o ponechání anonymu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

852
4.7.20 08:05

A když se tě ptá kde a s kým jsi byla, tak to z tebe páči a nebo se jen tak zdvořilostně zeptá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4400
4.7.20 08:09

Nevím, podle toho popisu to moc jako extrémní žárlivost nevypadá. Musíš to asi víc rozebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 08:24
@fera21
@fera21 píše:
A když se tě ptá kde a s kým jsi byla, tak to z tebe páči a nebo se jen tak zdvořilostně zeptá?

No ono to je spíš tak, že když jsem přímo někde na té akci nebo kdekoliv mimo byt, tak mi volá a vypisuje zprávy. Někdy mě i citově vydírá. Dost často se mi před holkama chtělo i brečet…

• Nahlásit
  • Citovat
4.7.20 08:32

Hele, je ti 20, proč se vázat na někoho, kdo tě omezuje a nenechá ti svobodu? Žárlivost spolehlivě zabíjí vztah. Užívej si, tyhle krásný roky ti nikdo nevrátí, tak je nepromarni s citovým vyděračem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27506
4.7.20 08:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
trápí mě jeden problém. Můj přítel je dost žárlivý. Jsme spolu rok, ale nikdy se tak přehnaně nechoval. Já už nevím co s tím mám dělat. Jsem mladá, za chvíli mi bude 20 let a já si chci užívat s holkama na party a nebo jen tak chodit na kafi. Ale přítel mě poté zahrnuje různými otázkami ohledně toho kde a s kým jsem byla. Vždycky se kvůli tomu pohádáme a já se naštvu. Přitom on taky chodí s kamarády se bavit do klubu a někdy tam s něma jsou i holky. Myslím si, že na žárlení mám větší právo já, ale nedělám to. A když žárlím, tak mu nic neříkám většinou a nechám si to pro sebe. Já už nevím jak dál. děsně mě to unavuje. Teď začalo poslední léto před mou dvacítkou a já si to chci naposledy užít jako náctiletá. Nemyslím jako puberťačka. Ale občas si vyrazit na fesťáky s kamarádkami a nebo na nějaký výlet. A když se zeptám přítele jestli nepůjdeme někam spolu, tak mě okamžitě odmítne.
Moc ho miluji ale chci aby pochopil, že tohle léto si chci vážně užít a neprosedět s ním u netflixu. Samozřejmě chci být většinu času s ním. Cca před týdnem mě napadl rozchod ale ten jsem rychle zamítla, jelikož ho miluji a nepřežila bych to bez něj.

Řekni mu, že si na léto dáte od sebe pauzu a máš klid, proč se v tomhle věku trápit s žárlivcem?

A vadilo by mi, že nechce vyrazit někam s Tebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
4.7.20 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Příjdeš na to brzy, že se k sobě nehodíte. Takové žárlení nezmizí a bude spíš časem horší. Já jsem se s žárlivcem rozešla a jsem ráda. Můj muž nežárlí a je to těžká pohoda. Nepodvádím, věříme si. Když mu pohrozíš, na chvíli to nechá, ale pak začne otravovat zase. Navíc se k sobě nehodíte ani životním stylem. Ty festivaly a on Netfix? To jako takhle bude pořád?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
4.7.20 08:59

Ahoj,
myslím, že i do budoucna to nebude dělat dobrotu, máte odlišné zájmy. Pokud tě baví koncerty a fesťáky, nevím, proč by sis je mohla užívat jen jako náctiletá a pak už sedět spíš doma. Najdi si někoho, kdo bude chtít žít taky aktivně jako ty nejen sedět u Netflixu. Nejsou to jen koncerty a kafe, je to třeba i cestování, turistika.
A pokud ti vypisuje divný zprávy vždycky, když si vyrazíš bez něho, tak je to krok ke konci vztahu. Zkus si s ním o tom rozumně promluvit, pokud to půjde. Pokud o tom nebude chtít s tebou mluvit, je to jasný signál k rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12747
4.7.20 09:01

Nejvic by mi vadilo, ze je to zjevne domaci povalec a nikam s tebou nechce. To se vazne chces v 19ti vazat na pecivala? Kdyz sama jsi aktivni? Totalni nesmysl, i kdyz pominu to zarleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 09:23
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Máš všechno před sebou, žárlivec se nikdy nezmění, bude to jen horší. Ještě potkáš partnera, který si tě bude vážit a respektovat tě. Já jsem vdaná a když jdu na kafe, manžel mi říká, ať si to užiju. To samé přeju i já jemu. Partnerství není o omezování a kontrole, je o podpoře, pochopení a komunikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
614
4.7.20 10:35
@unuděná píše:
Nejvic by mi vadilo, ze je to zjevne domaci povalec a nikam s tebou nechce. To se vazne chces v 19ti vazat na pecivala? Kdyz sama jsi aktivni? Totalni nesmysl, i kdyz pominu to zarleni.

No aktivní kluci v jejím veku mají toho rozdělano víc většinou nebo vůbec nechtějí vztah, páč je to omezuje v jejich aktivitách :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12747
4.7.20 11:26
@someargue píše:
No aktivní kluci v jejím veku mají toho rozdělano víc většinou nebo vůbec nechtějí vztah, páč je to omezuje v jejich aktivitách :)

Ale houby, nerikam, ze si ma hned nabrnknout vrcholoveho cyklistu :mrgreen: a kluka, co by s ni rad jezdil na festaky, na vylety, prochazky, vodu, neni snad az takovy problem sehnat ne? Teda pravda, nepohybuju se mezi dnesnimi dvacatniky, ale pred 15ti lety to jeste fakt problem nebyl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
4.7.20 13:06
@Anonymní píše:
@fera21No ono to je spíš tak, že když jsem přímo někde na té akci nebo kdekoliv mimo byt, tak mi volá a vypisuje zprávy. Někdy mě i citově vydírá. Dost často se mi před holkama chtělo i brečet…

Tak on s tebou nikam nejde, ale když jdes sama, citove te vydira? A cim argumentuje, ze umre hlady, nebo ze je mu samotnemu u Netflixu smutno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama