Přílišná stydlivost při sexu

Anonymní
31.3.20 15:38

Přílišná stydlivost při sexu

Dobrý den,
poradíte mi, jak zapracovat na stydlivosti při intimních hrátkách?
Je mi 28, teď začínám vztah se třetím partnerem (takže vcelku nezkušená). Vždy jsem byla stydlivá, myslela jsem, že je to hlavně z důvodu, že jsem nespokojená sama se sebou. Jsem krátce po plastice prsou, která mi zvedla sebevědomí - ovšem jen když jsem oblečená. Jakmile se mám svléknout je to vlastně stejné jako dřív. Se současným partnerem je možná ta stydlivost nejhorší jaká kdy byla. Přijdu si neskutečně zranitelná. Jediná poloha, kterou „zvládám“ je misionář, jakmile mám být nahoře, tak vlastně skoro „nevím co dělat“, je mi trapně, že mám převzít iniciativu a dá se říct, že spíš ztuhnu a partner to radši nakonec oddře sám. Oční kontakt je pro mě taky nemyslitelný, takže u toho mám vždy zavřené oči - což mu taky vadí. Na pejska to dělat nechce. Nejhorší byl minulý týden, kdy se pořád nemohl udělat a nakonec z něj vypadlo „ty tam máš ale mokro“.. v mých uších jsem neslyšela nic než „necítím ho v tobě“ a teď nevím jak se přes to přenést.
Je to nejlepší chlap, jakého jsem poznala, ale ten sex je opravdu mizérie.
Jistě pochopíte, proč vkládám anonymně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6289
31.3.20 16:01

Hele Ty si to neuzivas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 16:05

Já tohle třeba měla dloooouho a dalo by se říct, že mě to přešlo až po nějaké době s nynějším mužem. To už jsme dělali všelicos při světle. Navíc jsem nedokázala mít s novým partnerem hned orgasmus, až po určitý době. Nicméně, určitě to má co dělat s celkovým přijetím, protože to s tou mokrostí bych si vyložila dobře, taky hodně teču a partner to miluje. Ptala jsem se ho na to, jestli mě pak cítí míň a říkal že ne, že je to lepší a snaží se abych tekla často. Zkusila bych si asi najít terapeuta a řešila s ním svoje sebevědomí a sebepřijetí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 16:26

@Tarjei v závěru si to asi neužívám.. myslím, že „zdravá“ ale po fyzické stránce jsem.. dokáže mě rozpálit, že to strašně chci, ale v průběhu tuhnu a asi moc přemýšlím… jinak když si hraju sama, tak si to užívat umím :oops:
Předchozí dva partneři měli problém vydržet, což mi asi vyhovovalo víc než ten současný, který má výdrž neskutečnou - a teď jestli má výdrž nebo se se mnou nemůže udělat protože ve mě plave :roll: jasně - to mi poví jedině on…
Já se prostě soustředím na to, abysme byli v cíli co nejdřív.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
28
31.3.20 16:44

Slozitejsi reseni je naucit se mit se rada, snadnejsi a rychlejsi cestu ma v rukou tvuj partner - pokud se na tebe bude divat jako na bohyni, zacnes se tak citit. Kdyz ti bude rikat, ze jsi nadherna, ze se mu libis, ze se mu libi sex s tebou, budes se lip citit a budes mit mnohem vetsi chut a odvahu se v sexu odvazat a uzit si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
31.3.20 16:59

Myslim ze to beres cely prilis vazne a pak jsi v kreci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.3.20 18:48

Můj první přítel moc nevydržel což bylo pro mě docela dobré, protože jsem také hodně stydlivá. Současný partner vydrží klidně i 3 hodiny, což já ne. Na začátku si vždy říkám jestli do toho mám jít nebo ne. Ale protože má přítel opravdu hodně rád sex a vždy si ho umí užít jak to jen jde, tak to někdy pro něho musím udělat. Na začátku se vždy trochu bojím ale na konec si to užiju. Vždy mě pomohlo když jsem si řekla že se nemám za co stydět že ho uvidím také nahého. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
31.3.20 21:15

Já osobně jsem se sexu nejprve docela děsila. Měla jsem určité partnery u kterých mi intimita zkrátka vadila, jelikož jsem k nim necítila žádnou sexuální přitažlivost. Byli prostě jen „milí“.

Současný partner mě přitahuje a jelikož jsem taky obrovská stydlivka, tak ze začátku byl sex spíše o tom, že on byl ten, kdo všechno oddřel. Občas udělal jen mě a sebe nechal být. Po nějaké době jsem se překousla a zkusila ten stud trochu zmírnit. Osobně mi pomáhalo, když byla tma a prosila jsem ho, ať má zavřené oči on. Aby mě nemohl vidět. V tom všem mi vyšel vždycky vstříc a nyní už se nestydím. Časem jsem to prostě překonala. Asi je jen třeba, aby ustoupil a nechal tě k tomu dojít tvým tempem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
31.3.20 23:15

To si sedne, me pomohlo si dat dvojku spolecne se sexem vecer :D. Ono je to cely dany sebevedomim.Mam hodne silnou kamaradku cca120 kg, ktera v lete nosi mensi rozmer plavek nez ja co mam 55 kg :mrgreen: a se sexem nema problem. Ono chce vse toto hodit za hlavu a uzit si to.Coz se hezky rika a hur dela. Nicmene bych zacala u te dvojky pro uvolneni.Ono stydlivost ma asi kazdy jinak a kdyz ted nad tim premyslim, tak chlapi to slovo ani neznaji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 06:53

Musíš se naučit umět vypnout mozek. Nemyslet na nic. Tvůj partner by měl umět tě přesvědčit že jsi úžasná a vyzdvihnout tvoje sebevědomí na maximum. A taky to chce dát tomu trochu času tréninku. A ještě není špatné večer zvolit hodně tlumené osvětlení, skoro tmu. Moje žena měla podobný problém i když asi zdaleka ne tak velký jako ty. Začalo to asi po druhém porodu, asi se trochu styděla a nemyslela si že je ještě krásná, to byla samozřejmě pěkná blbost. Teď je to už pár let perfektní, občas má slabší chvilku ale už vím jak na ni, takže během pár okamžiků na mě vyšpulí frndu ani se nezačervená. :D Nejvíc se mi osvědčilo nespěchat a věnovat se kvalitní předehře a pořádně ji nažhavit, pokud je tedy čas a potom to tlumené světlo. Kapka alkoholu sice pomůže se uvolnit ale zase jí jakoby utaví, otupí a je problém vyvrcholit. U mě totéž, takže alkohol u nás moc nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
53
1.4.20 08:27

Zakladatelce:
Na Tvém příběhu je spousta pozitivního:

1. Je vidět, že přítele sex s Tebou vzrušuje. Líbíš se mu a chce to s Tebou dělat - s takovou, jaká jsi. Ty, Tvoje tvář, Tvoje tělo - to vše ho neskutečně přitahuje.

2. Sama se umíš hladit (masturbuješ) a zažíváš pro tom vyvrcholení. To je pro váš společný sex super a velké plus!

3. Sex s ním se Ti líbí natolik, že při něm hodně zvlhneš. I to je přeci fajn!

Co jsem pochopil, tak některé ženy vlhnou spíše méně a některé naopak hodně. To je naprosto normální. Ty i moje manželka patříte třeba spíš do té druhé skupiny. I my s tím musíme trochu pracovat. Pochva navíc v průběhu sexu mění tvar. A u mojí ženy hodně. Na začátku je úzká a oba vše hodně cítíme. Pokud ale sex trvá dlouho, tak nejenže neskutečně zvlhne, ale její vagína se jakoby nafoukne (říká se tomu balooning, je to na netu). Potom ji pochopitelně cítím o trochu míň, ale hlavně ona cítí o mnoho míň mě, i když mám normální přirození. Řešením je například úprava polohy, aby měla žena nohy co nejvíce u sebe. Druhá možnost (a to se poslední dobou manželce líbí nejvíc) je, aby se žena co nejvíc vzrušila bez zasunutí, a o penis do pochvy si řekne až ke konci. Je sice už hodně vlhká, ale vyvrcholí, ještě než se jí vagína „nafoukne“.

Omlouvám se za dlouhý technický popis. Chci jen naznačit, že je to u vás jednoznačně na dobré cestě a že vyladění všech detailů a variant trvá dlouho. Jen v tom pokračujte, objevujte se a budete oba překvapení, jak mnoho toho v sexu máte ještě před sebou. Tak hodně štěstí :)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
1.4.20 08:55

Doporučuju dát si napůl flašku vína nebo klidně i něco tvrdšího. Prostě vypnout úplně mozek, moc přemýšlíš :) Nebo to naopak vezměte technologicky, jako hru, že cesta je cíl - zkoušejte prostě různé druhy pohybů a poloh a ať Ti přítel dá najevo, jak se mu to líbí nejvíc. Pusťte si Sex ve městě, 50 odstínů šedi, zahrajte si Nevinné hrátky, co já vím :D možností je spousta, hlavně fakt doporučuju uvolnit se s pomocí alkoholu a prostě zkoušet, experimentovat. Pokud by se Ti ho nepodařilo udělat klasickým stykem, co třeba orál, ruční práce? Vždyť o nic nejde, sex má být hlavně zábava, ne urputní honba za rychlým orgasmem ;)
Jinak teď už se sebou spokojená jsi? Co si nechat při sexu nějaké pěkné prádlo - podprsenku nebo košilku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21878
1.4.20 09:01

Je vidět, že když jsou mindraky a problémy v hlavě, nepomůže ani plastika.
Hlasuju pro psychoterapii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama