Přimá adopce a těhotná maminka je tu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 10.08.18 18:38
Přimá adopce a těhotna maminka je tu?

Dobry den. Je tady maminka ktera ceka miminko a rozhodla se pro primou adopci? Prosim sz. :mavam:

Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6687 příspěvků 10.08.18 19:49

Držím pěsti :hug: Mám známou, které se tento pokus povedl, má už dva roky holčičku rovnou z porodnice :) Sice jí to sociální pracovnice dávaly sežrat, že předběhla frontu, ale vyplatilo se neztratit nervy ;)

rawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 08.11.18 09:54

dobrý den, díky za podporu!

Hledame miminko
Nováček 3 příspěvky dnes v 10:24
Hledáme miminko :)

Jste maminka, co ví, že své děťátko bude dávat k adopci? Pak právě vás hledáme! Jsme schválení žadatelé o adopci, ale věříme, že přímá adopce je mnohem lepší řešení pro všechny. Manžel (33) je Angličan, novinář, já Češka (36) a pracuji jako marketing/HR manažerka. Jsme spolu již 10 let, ale jak to již chodí, vlastní děťátko na nás nečeká. Rádi bychom nabídli domov a náruč miminku již od prvního dne, abychom mu pomohli vyhnout se všem traumatům spojeným s klasickou adopcí. Pokud si myslíte, že by toto pro vás byla cesta, ozvěte se, ráda vám o nás povím víc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >