PŘÍMÁ ADOPCE- najdeme tu těhotnou maminku?

22.3.21 07:03

PŘÍMÁ ADOPCE- najdeme tu těhotnou maminku?

Dobrý den,
jsme pár z Prahy (oba VŠ, oba 34 let), zajištění, pracující, slušní, máme byt s dětským pokojem, jediné, co nám chybí ke štěstí, je to dítě… Jsme žadatelé o adopci, nicméně velmi toužíme mít možnost mít dítě od malička, aby nemuselo do kojeňáčku či přechodným pěstounům. Děťátku dáme to nejlepší ze sebe, co jen budeme moct.

Pokud toto čte maminka, která si nemůže či nechce dítě nechat, prosím napište mi. O veškeré oficiality se postaráme, se vším pomůžeme. Víme, že zájemců o přímou adopci je hodně, ale my věříme, že i na nás se jednou usměje štěstí.
Děkujeme!

Lucie a Adam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
665
22.3.21 08:44

Neblbni, vím že chcete miminko, ale toto je velice riziková cesta. Počkej si na kouzelný telefon, buď trpělivá a nespěchej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 09:13

Děkuji, vím, že je to riskantní cesta, ale jsme ochotní touto cestou jít.
Třeba se na nás usměje štěstí.

Děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
22.3.21 16:59
@lucieanomerie píše:
Děkuji, vím, že je to riskantní cesta, ale jsme ochotní touto cestou jít.
Třeba se na nás usměje štěstí.Děkuju!

Nevíš do čeho jdeš, chapu, že jsi zoufalà a chceš dítě za každou cenu, ale toto není dobrá cesta. Chceš se bát, že Ti mohou ze dne na den miminko odvézt? Nebo Tě začne bio matka vydírat? Asi ze strachu z těchto věcí si nešla do pěstounské péče, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 17:08

@Tojsemja3
Já děkuju za názor i starost, ale je to moje rozhodnutí, ne Vaše. Celý proces jsem si pečlivě nastudovala a o rizicích vím já i můj partner. Přímá adopce je legální proces, řešila jsem tuto možnost i s OSPODem a dalšími organizacemi. Já to vidím tak, že pro dítě je to rozhodně lepší než být první měsíce svého života někde v kojeňáčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
22.3.21 19:49
@lucieanomerie píše:
@Tojsemja3
Já děkuju za názor i starost, ale je to moje rozhodnutí, ne Vaše. Celý proces jsem si pečlivě nastudovala a o rizicích vím já i můj partner. Přímá adopce je legální proces, řešila jsem tuto možnost i s OSPODem a dalšími organizacemi. Já to vidím tak, že pro dítě je to rozhodně lepší než být první měsíce svého života někde v kojeňáčku.

Když myslíš, ale vůbec nevíš o čem mluvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.3.21 22:03

@lucieanomerie
Dobrý den,
můžete mě prosím kontaktovat na můj mail? Pokud tedy Váš zájem o přímou adopci stále trvá.
Hezký večer, Hanka

edit adminem - kontaktní údaje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 07:31
@HankaNM píše:
@lucieanomerie
Dobrý den,
můžete mě prosím kontaktovat na můj mail? Pokud tedy Váš zájem o přímou adopci stále trvá.
Hezký večer, Hanka

Dobrý den, ano, trvá - píšu Vám maill!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat