Příměstský tábor - co k jídlu na celý den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 11:15
Příměstský tábor - co k jídlu na celý den?

Zdravím, 7letý syn bude každý den docházet na Příměstský tábor 8- 16hod. Řeším, co mu mám po celých 14dní dávat s sebou k jídlu? Tábor je bez jídla, protože budou každý den na nějakém výletě. Musí mít s sebou dvě svačiny a oběd. Svačiny jsou jednoduché - rohlík, sušenky BeBe… Ale to hlavní větší jídlo? Bude se s tím půl dne tahat, bude to v teple…
Tak napadly mě řízky a chleba. Jak to řešíte? Co byste svému dítěti daly?
Díky, hezký den :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jolynka
Extra třída :D 13665 příspěvků 14.07.14 11:24

U nas je tedy primestsky tabor vcetne stravy, i kdyz maji vylety, tak jidlo maji zajistene.
Taky bych moc nevedela co na ten obed :nevim:

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 11:30

@Jolynka Oni jsou na výletě celý den, vrací se v 16 hodin. Takže jídlo opravdu musí mít s sebou. Kolik to u vás stojí i s jídlem? Jen pro zajímavost.

ZItu
Závislačka 3207 příspěvků 14.07.14 11:35

@lumáťa Dobrá varianta jsou řízky, pečené kuře, palačinky se také dají snadno zabalit a vydrží, sekaná, karbanátky, bramboráky se dají nabalit a pak jíst studené, toasty se šunkou, sýrem ( klidně i zapečené ), těstovinový salát se taky tak rychle nekazí, masová roláda… k tomu pečivo nebo lepší alternativa je zelenina, jestli malý jí.

quinny
Neúnavná pisatelka 16365 příspěvků 14.07.14 11:46

@lumáťa napadaji me ruzne testovinove salaty, kuskus, tortily ;)

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15569 příspěvků 14.07.14 11:46

U nas primestsky tabor je s obedem a dvema svacinama a pitnym rezimem, na tyden pro dve deti platim 3.790,–
Nasla jsem jeste jeden ve vedlejsi vesnici a tam se plati na tyden a dite 2.400,– opet vcetne dvou svacin, obedu a pitneho rezimu.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 14.07.14 12:04

Ahoj. Dcera má příměstské tábory s obědem (cena 1150 Kč/týden), pak tu máme další se svačinami a pitným režimem (2000Kč/týden, tábory za tuhle cenu jsou s výukou šachů, inline..). Příměstské tábory bez stravy u nás stojí 800Kč/týden.

Často ale chodíme s celou rodinou ven a jídlo bereme s sebou. Oběd si buď dáváme venku v restauracích nebo pak jíme teplé jídlo doma večer a přes den míváme větší svačiny typu tousty, pečivo se sýrem, těstovinový salát, kuskus se zeleninou, ovoce, zeleninu, kupujeme zmrzlinu..

Jolynka
Extra třída :D 13665 příspěvků 14.07.14 12:19

U nas tedy s jidlem coz jsou dve svaciny, obed a pitny rezim se plati 200,– na den. Dite muze chodit libovolny pocet dnu, nemusi cely tyden. A i kdyz maji celodenni vylet tak jidlo maji zajistene formou balicku.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 12:38

@ZItu Jasně, sekaná, karbanátky… to mě vůbec nenapadlo! Díky moc :D

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 12:40

@quinny Tortilu neumím, ale mohla bych se naučit :) Těstovinový salát taky super :palec: Díky :D

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 12:43

@hkac Tousty jsou vlastně taky super! Ty mu taky můžu udělat! Díky :D

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 12:48
@hkac píše:
Ahoj. Dcera má příměstské tábory s obědem (cena 1150 Kč/týden), pak tu máme další se svačinami a pitným režimem (2000Kč/týden, tábory za tuhle cenu jsou s výukou šachů, inline..). Příměstské tábory bez stravy u nás stojí 800Kč/týden.

To je docela dost. To můžu být ráda, za ten náš. A máme ho 5minut od domu. Za týden platím „PT výlety a hry“ 650,– A je to vč. vstupů, ale bez jídla.

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 14.07.14 12:51
@Hanka1 píše:
U nas primestsky tabor je s obedem a dvema svacinama a pitnym rezimem, na tyden pro dve deti platim 3.790,–
Nasla jsem jeste jeden ve vedlejsi vesnici a tam se plati na tyden a dite 2.400,– opet vcetne dvou svacin, obedu a pitneho rezimu.

1895,– za dítě je hrozně moc! 8o My platíme 650,–/týden, i když bez jídla. Stejně toho moje dítě moc nesní a tu sváču s sebou mu ráda udělám.

Koukám, jak jsou ty PT různé, hlavně jsou velmi různé ceny..

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15569 příspěvků 14.07.14 14:44
@lumáťa píše:
1895,– za dítě je hrozně moc! 8o My platíme 650,–/týden, i když bez jídla. Stejně toho moje dítě moc nesní a tu sváču s sebou mu ráda udělám.Koukám, jak jsou ty PT různé, hlavně jsou velmi různé ceny..

no a co mam delat, kdyz nemam jine hlidani? :roll:

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 14.07.14 21:57

Řešila jsem minulý týden a musím říct, že to byla docela otrava. Navíc u nás nebyla možnost skladování v lednici ani ohřev jídla třeba v MV, takže jsem se bála, aby mládě nesnědlo něco po čem se po**re.. je mu 3,5, obávám se, že jídlo před pozřením neočuchává :mrgreen:.

Dělala jsem první den řízek, druhej zapečený toasty se sýrem + tvrdým salámem + kečupem (šunky jsem se bála) a třetí klasický šunkofleky s libovým uzeným masem… no byla jsem ráda, že jsou to jenom tři dny, protože to fakt nebyla jídla, která chci aby syn jedl v jednom zátahu. Bohužel nejí plno věcí mj. syrovou zeleninu tím se mi to dost komplikovalo :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama