Přímý kontakt na hotel v cizině, jak získat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 30.04.18 15:48
Přímý kontakt na hotel v cizině, jak získat.?

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak získat přímý kontakt na hotel na tenerife? Chceme letět, letenky zvlášť a ubytko zvlášť. Koukala jsem na trivago, ale ceny vysoký, vyšší, než kdybychom si zaplatili zájezd přes cestovku.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 30.04.18 15:54
@Lamátko píše:
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak získat přímý kontakt na hotel na tenerife? Chceme letět, letenky zvlášť a ubytko zvlášť. Koukala jsem na trivago, ale ceny vysoký, vyšší, než kdybychom si zaplatili zájezd přes cestovku.
Děkuji

Pokud máš název hotelu, zkus najít webové stránky přes google. Pokud víš, kde se nachází, lze ho najít i na mapách google.

Otázka je, jestli bude mít hotel nižší cenu než u cestovky. U některých turistických destinací se vyplatí pořídit hotel u cestovky, protože mají nasmlouvánu v hotelu nějakou kapacitu a dostávají množstevní slevu. Tj. na cenu cestovky se jako individuální zákazník nemusíš vůbec dostat.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 16:01
@Lamátko píše:
Děkuji

Google? Google maps?
Ceny cestovek obvykle nižší jsou, mají nasmlouvané jiné ceny, protože mají „množstevní“ slevy. Právě v turistických destinacích.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 30.04.18 16:07

@Lamátko Dej aspoň konkrétní odkaz na to, o který hotel Ti jde… Jméno Tenerife je celkem běžné.

A jinak souhlas s holkama, cestovka pravděpodobně bude mít od hotelu vyjednanou lepší cenu.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 30.04.18 16:12

Ok, holky děkuju zkusím mrknout, zatím nevím konkrétní hotel

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 30.04.18 16:16

@Lamátko Takže tedy hledáte nějaké levné ubytování v Tenerife ve Španělsku? Možná spíš než hotel zkusit ubytování v soukromí, záleží, jaké máte požadavky… kolik je pro vás dobrá cena za noc?

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 30.04.18 16:22

Možná zkusit airbnb

https://www.airbnb.cz/…-Spain/homes?…

fia80
Závislačka 2925 příspěvků 30.04.18 17:08

Nebo www.booking.com

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 30.04.18 17:20

Nebo, pokud chceš ušetřit, neletět v peek sezóně (tj. červenec / srpen). Co zkusit červen nebo září (pokud to je časově možné)? Nemělo by tam být tolik turistů a ceny by mohly být nižší.

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 30.04.18 18:29
@Lamátko píše:
Děkuji

Taky jsem si toho vsimla. Kdyz booking zacinal, byly ceny mnohem nizsi. Ted je to hruza :cert:

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 30.04.18 18:41
@cecetka píše:
Taky jsem si toho vsimla. Kdyz booking zacinal, byly ceny mnohem nizsi. Ted je to hruza :cert:

Pokud máš na booking registraci, zkus se přihlásit. Myslím, že pak ukazují nižší ceny (je tam nějaká sleva).

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 30.04.18 21:16

Děkuju holky, chceme letet z březnu 2019

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30653 příspěvků 01.05.18 10:08
@cecetka píše:
Taky jsem si toho vsimla. Kdyz booking zacinal, byly ceny mnohem nizsi. Ted je to hruza :cert:

Tak záleží na lokalitě a je jasné, že ceny jdou postupně nahoru. Navíc když máš registraci a určitý počet rezervací, tak máš slevy. Většinou to ubytování přes booking udává nižší částku než webové stránky hotelu. Případně někdy využívám Agodu

lisatka
Kecalka 211 příspěvků 13.05.18 16:12

Na tenerife jsme nedavno stravili v ubytovani pres airbnb mesic a pul. nic levneji nez airbnb sehnat nejde. na tenerife se v poslednich par letech hodne zdrazovalo a ceny jsou skutecne vysoke. my sehnali nejlevneji byt za 22 000 na mesic, kousek od plaze v el medano

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 14.05.18 14:00
@lisatka píše:
Na tenerife jsme nedavno stravili v ubytovani pres airbnb mesic a pul. nic levneji nez airbnb sehnat nejde. na tenerife se v poslednich par letech hodne zdrazovalo a ceny jsou skutecne vysoke. my sehnali nejlevneji byt za 22 000 na mesic, kousek od plaze v el medano

Děkuju a jak ste řešili jídlo.?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama