Princezna Diana film, zakládá se na skutečnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gorgeous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 09:06
Princezna Diana film

Ahoj holky, viděl z vás někdo film DIANA? Víte o něm něco víc? Je to opravdu všechno podle skutečnosti, jak to s ní bylo, nebo je to poupravené? Mě se film líbil :) jen jsem ho shlédla, ale o jeho natáčení nevím nic. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 03.01.15 22:42

Taky mě zajímají postřehy a názory. Líbil se mi moc.

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 03.01.15 22:44

Taky jsem koukala, viděla jsem ho už po druhé. Těžko říct, jak to opravdu bylo.
Asi je dost realistický :think:

isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 03.01.15 22:45

@Voltiček mě se taky líbil :pankac:

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 03.01.15 22:46

@Voltiček taky jsem ho dnes shlédla, já byla naopak trochu zklamaná bylo to spíš takové love story :roll:

Podle toho co jsem se dočetla na ČSFD by se to mělo zakládat na skutečnosti :nevim:

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 03.01.15 22:55

Popravdě nevím, co si o Dianě myslet. Byla pro mě určitou ikonou, má mé sympatie, to nepopírám. Ale kdybych měla hlodat hlouběji. Opravdu by si jí lékař všiml, kdyby byla „obyčejná“? Někde jsem slyšela, od lidí žijící v UK, že byla poněkud jednoduchá, ne-li „hloupá“. O Kate se taky mluví, že to měla spočítané. Že i její maminka (údajně) jí vštěpovala, že musí Williama dostat. Josu to jistě „zlé“ jazyky a možná nepřející slova, ale jak to vlastně doopravdy bylo, ví jen ona sama.

Gata2
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 03.01.15 23:05

@Zupa moje rec

sloninka
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 03.01.15 23:09

Mně se taky film líbil, byla jsem připravená na to, že je to zaměřené na její partnerské vztahy po rozvodu. Akorát mě překvapilo, že to bylo podáno tak, že vztah s Dodim byl vlastně truc.

vodouska
Kecalka 227 příspěvků 03.01.15 23:20

@sloninka nerekla bych natruc. Prislo mi, ze chtela odlakat novinare od toho kardiochirurga, aby mu dala klid. Proto se sama napraskala paparazzi - aspon z toho filmu to tak vyznelo

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 03.01.15 23:22
@vodouska píše:
@sloninka nerekla bych natruc. Prislo mi, ze chtela odlakat novinare od toho kardiochirurga, aby mu dala klid. Proto se sama napraskala paparazzi - aspon z toho filmu to tak vyznelo

To je zajímavé a je na tom něco pravdy.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 03.01.15 23:35
@vodouska píše:

Vidíš, to mě nenapadlo. Jak to píšeš, tak je to logický. Dík za zajímavé vysvětlení.

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 04.01.15 07:41

Podle mě je z velké části podle skutečnosti - ale z jiného pohledu - ne z toho, co nám předkládala media a palác :mrgreen: :mrgreen:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 04.01.15 07:55
@Voltiček píše:
Popravdě nevím, co si o Dianě myslet. Byla pro mě určitou ikonou, má mé sympatie, to nepopírám. Ale kdybych měla hlodat hlouběji. Opravdu by si jí lékař všiml, kdyby byla „obyčejná“? Někde jsem slyšela, od lidí žijící v UK, že byla poněkud jednoduchá, ne-li „hloupá“. O Kate se taky mluví, že to měla spočítané. Že i její maminka (údajně) jí vštěpovala, že musí Williama dostat. Josu to jistě „zlé“ jazyky a možná nepřející slova, ale jak to vlastně doopravdy bylo, ví jen ona sama.

Sociální vrstvy v UK jsou do jisté míry skoro jako indické kasty. Můžeš si teda polepšit, pohoršit… Ale vždycky se najde někdo, komu se tvůj vzestup nebo pád nelíbí. A to bývá většinou motivací k dlouhodobému modelu chování. Proto se říká, že to některá měla dopředu „vypočítané“. Ona přitom jenom aplikovala Darwinův zákon o přirozeném výběru… :mrgreen:

Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 04.01.15 08:03

Film je vždy filmem - jeho autorem je nějaký scénárista. I dokumentární film nemusí být zcela objektivní, ale je ovlivněn autory a režisérem.

Nedělám si iluze, že tenhle film v Británii někdo necenzuroval. Je tam jiné zřízení než u nás a královská rodina má jiné postavení než u nás třeba běžný politik - nedá se to srovnávat.

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 04.01.15 08:41
@Jura007 píše:
Sociální vrstvy v UK jsou do jisté míry skoro jako indické kasty. Můžeš si teda polepšit, pohoršit… Ale vždycky se najde někdo, komu se tvůj vzestup nebo pád nelíbí. A to bývá většinou motivací k dlouhodobému modelu chování. Proto se říká, že to některá měla dopředu „vypočítané“. Ona přitom jenom aplikovala Darwinův zákon o přirozeném výběru… :mrgreen:

Krásně napsané!!! :palec: :palec: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >