Přineslo vám zhubnutí štěstí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.9.21 16:39

Přineslo vám zhubnutí štěstí?

Ahoj všichni. Poslední dobou pořád řeším, jestli můj život neovlivňuje moje (nad)váha. Mám teda asi 170cm/72kg, je mi 40. Za poslední rok mám dole 10kg, ale ještě to není uplně ono. V mládí a pubertě jsem byla štíhlá, na střední jsem moc jídlu nedala, aby mi to slušelo na diskotékách:) Ale jak jsem byla ve vážném vztahu, tak už jsem se tak nesnažila a přibrala jsem tak 10, 15kg. Takže taková holka krev a mlíko. Jenže teď jsem sama a nemůžu narazit na partnera, který by se mi líbil a já jemu (chtějí mě jen ty, co nechci já). Uvědomila jsem si, že v oblečení se spíš schovávám, než abych zdůraznila přednosti, sebevědomí nic moc. Chci ještě samozřejmě hubnout dál, ale jde to dost pomalu. Říkám si podvědomě, že si partnera „zasloužím“ až zhubnu tak dalších 10kg, že teď na nikoho „lepšího“ nemám. Vím, že je to špatně, ale mám to tak nastavené. Vy co jste zhubli, zvýšilo se vám sebevědomí a zlepšil se třeba výběr partnerů? Jak jsem oplácaná celý život, tak si to nedovedu nějak představit, že budu štíhlá a se sebou spokojená:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1087
23.9.21 16:43

Zhubla jsem 2×… Poprvy 30 a po druhy skoro 50 kilo… A musim te zklamat, osobne jsem se teda stastnejsi necitila, spis naopak… Ale to, ze to takhle bylo u me neznamena, ze to musi tak byt i u tebe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
23.9.21 16:46

Šťastnější jsem nebyla, spokojená ano :)
Ale na tvých mírách nadváhu nepozorují. Samozřejmě, záleží i na postavě, ale to, co ty uvadis, mi přijde ok.
Doporučila bych ti psychoterapii. Aby to nebylo tak, že až shodis těch 10kg, budeš si nalhávat, že si partnera nezasloužis kvůli něčemu jinému ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
23.9.21 16:49

Já 176cm/75kg standard. Vždycky jsem si přišla tlustá, ale problém s chlapama jsem nikdy neměla. Jednou jsem zhubla na 62kg, cejtila jsem se skvěle, ale potkávála jsem blbce. Takže s váhou chlapi fakt nesouvisí. :hug: A na sebevědomí se dá pracovat v každém těle :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
23.9.21 17:21

Když mi zůstala kila po těhotenství, už teda po čtyřicíctce, tak jsem spokojená nebyla. Celý život jsem byla štíhlá a lidi se se ke mně chovali prostě jinak. Najednou jsem byla „pani“. I když jsem se viděla na fotce, v odrazu výlohy, měla jsem dojem, že je to někdo jiný.

Po zhubnutí jsem to prostě byla zase já. :nevim:

A ano, chlapi o mě přestali mít zájem s těhotenstvím a začali ho mít až zase, když jsem zhubla. Přiměřeně tomu, že už nejsem žádné svěží poupě. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
23.9.21 17:24

Ja mam 176cm a vazila jsem jednu dobu 75kg. Pripadala jsem si fakt hnusna a nechtela jsem ani nikam chodit. Jednou me holky vytahly na akci a ja sla po pul hodine domu, protoze jsem si s prominutim pripadala jak vepr. Od ty doby jsem jedla jen zeleninu, ryby, morsky plody a cvicila jsem 5 x do tydne(svihadlo, stepper a nejaky cviceni podle dvd) za pul roku jsem to dala na 60kg a parada. Konecne jsem si mohla koupit zajezd a vyjela jsem ukazovat vycviceny zadek na plaz :lol:

Pomohlo mi to vazne neskutecne :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 17:30

@peta1003 Já myslím, že by mi to taky pomohlo, nemůžu nosit ani oblečení, co se mi líbí, spíš volnější atd. Možná se to někomu nebude zdát moc, ale necítím se ve svém těle „přirozeně“ i když jsem byla oplácaná celý život. Chci to zkusit být jednou štíhlá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 17:32

@Mediula Já jsem právě taková povolená, celulitida atd. Mám to hodně geneticky, ale snažím se cvičit. Když to má někdo ve svalech, tak je to asi v pohodě, tahle váha.

• Citovat
  • Nahlásit
24082
23.9.21 17:34
@Bábrdl píše:
Když mi zůstala kila po těhotenství, už teda po čtyřicíctce, tak jsem spokojená nebyla. Celý život jsem byla štíhlá a lidi se se ke mně chovali prostě jinak. Najednou jsem byla „pani“. I když jsem se viděla na fotce, v odrazu výlohy, měla jsem dojem, že je to někdo jiný.

Po zhubnutí jsem to prostě byla zase já. :nevim:

A ano, chlapi o mě přestali mít zájem s těhotenstvím a začali ho mít až zase, když jsem zhubla. Přiměřeně tomu, že už nejsem žádné svěží poupě. :lol:

Známá je 168/53, má dvě děti, 38 let a lidi jí říkají paní a to i když s sebou nemá děti. V tomto věku už je paní.

Příspěvek upraven 23.09.21 v 17:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 17:39

@TeSudička A proč jsi nebyla spokojená? Necítila ses líp?

• Citovat
  • Nahlásit
35459
23.9.21 17:41
@Klopotkova píše:
Známá je 168/53, má dvě děti, 38 let a lidi jí říkají paní a to i když s sebou nemá děti. V tomto věku už je paní.Příspěvek upraven 23.09.21 v 17:40

Ale mně neříkali paní, mně říkali „pani“. :lol:
A po zhubnutí jsem zase získala křestní jméno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35459
23.9.21 17:43
@peta1003 píše:
Ja mam 176cm a vazila jsem jednu dobu 75kg. Pripadala jsem si fakt hnusna a nechtela jsem ani nikam chodit. Jednou me holky vytahly na akci a ja sla po pul hodine domu, protoze jsem si s prominutim pripadala jak vepr. Od ty doby jsem jedla jen zeleninu, ryby, morsky plody a cvicila jsem 5 x do tydne(svihadlo, stepper a nejaky cviceni podle dvd) za pul roku jsem to dala na 60kg a parada. Konecne jsem si mohla koupit zajezd a vyjela jsem ukazovat vycviceny zadek na plaz :lol:Pomohlo mi to vazne neskutecne :dance:

On má na psychiku dobrý vliv i ten samotný pohyb.

Ale prostě, když se člověk cítí líp, tak je celkově šťastnější, to je logické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24082
23.9.21 17:47
@Bábrdl píše:
Ale mně neříkali paní, mně říkali „pani“. :lol:
A po zhubnutí jsem zase získala křestní jméno :lol:
?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
23.9.21 18:01
@Anonymní píše:
@peta1003 Já myslím, že by mi to taky pomohlo, nemůžu nosit ani oblečení, co se mi líbí, spíš volnější atd. Možná se to někomu nebude zdát moc, ale necítím se ve svém těle „přirozeně“ i když jsem byla oplácaná celý život. Chci to zkusit být jednou štíhlá.

Ty si zrovna vybereš komentář, kterej Ti vyhovuje. Ale to neznamená, že to bude platit na Tebe. Víš já jsem taky při 176cm zhubla na 62kg jak jsem psala výše, ale bylo to tím, že jsem byla v mega stresu, nejedla jsem a pila jen kafe a energiťáky. Přišla jsem si krásná, ale za jakou daň? No hádej, jak dlouho mi to vydrželo… Každá postava je jiná. Já měla prakticky od střední školy přes 70 kg, po střední dokonce 80kg. Při těch 60ti kilech se mě kamarádi ptali, jestli nemám anorexii. I moje veliká chlouba- krásný plný prsa- byla fuč. Zajdi si na ten přístroj, jak měří v těle tuky a svaly a vodu, bodystat nebo tak nějak. Mně to pomohlo pochopit, co je zdravý pro mě a neřídit se ostatníma. Teď vážím 76kg, jsem ve 22. týdnu těhotenství, čekám třetí dítě, je mi 36 a navíc toto momentální těhotenství započalo 3 měsíce po porodu druhého dítěte, takže jsem zdaleka neměla dole poporodní kila. Jsem maximálně spokojená s tím, jak teď vypadám, manželovi se líbím, vypadám šťastně a zdravě. Hubenost Tě šťastnou neudělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
23.9.21 18:02
@Anonymní píše:
@TeSudička A proč jsi nebyla spokojená? Necítila ses líp?

Fyzicky možná, psychicky vůbec, ale to je na pokec na vyšších místech :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat