Priority života partnerství, těhotenství a jak vůbec dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 17:31
Priority života partnerství, těhotenství a jak vůbec dál?

Ahoj holky
Vůbec nevím jak vlastně začít aby jste se orientovali takže asi spíš ve zkratce :mrgreen:
Já 30 let 2 děti z předchozího vztahu partner 32 let 1 dítě z předchozího vztahu spolu rok a půl. S ex jsme od sebe šli po 8 letech jelikož jsme měli jiný pohled na život já chtěla velkou rodinu on ne. Vztah teď super jsme kamarádi, děti spokojený atd. Partner od začátku vztahu věděl důvod rozvodu s ex věděl že chci dítě a chtěl ho taky. Po čase se nám i povedlo, ale ve 20tt jsme o miminko přišli. Je to 3 měsíce a začali jsme řešit snažení o další a tady je problém. Partner teď další dítě nechce a já ano… Beru to od něj jako zradu ještě před týdnem se těšil a najednou přišel s tím že další dítě ne. Vztah máme pěkný pořád, plány máme takže odejít nechce, jinou 100% nemá, ale změnu názoru teď beru jako zradu. Nedokážu s ním od včera mluvit, chce se mi brečet a nevím jak dál… Asi na to moc rada není, ale třeba někdo přeci jen něco podobného zažil

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jura1234
Stálice 92 příspěvků 18.06.19 17:34

Jak jste na tom finančně? Možná mu jenom spadly růžové brýle a vidí věci realisticky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 17:35
@Jura1234 píše:
Jak jste na tom finančně? Možná mu jenom spadly růžové brýle a vidí věci realisticky.

Nic co by jsme nezvládli, máme dům, auto, vycházíme dobře

potvurka89
Závislačka 3806 příspěvků 18.06.19 17:41

Jestli jste od ztráty 3 měsíce tak on má strach že se to bude opakovat, dej mu čas. My jsme přišli o mimi v 21tt a teď když jsme se s manželem o tom bavili tak na další mimi jsme připraveni až po roce. Jasně každý jsme jiný ale i chlapy maji city i když je nedávají najevo.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15359 příspěvků 18.06.19 17:43

Tak asi se bojí že se to bude opakovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 17:44
@potvurka89 píše:
Jestli jste od ztráty 3 měsíce tak on má strach že se to bude opakovat, dej mu čas. My jsme přišli o mimi v 21tt a teď když jsme se s manželem o tom bavili tak na další mimi jsme připraveni až po roce. Jasně každý jsme jiný ale i chlapy maji city i když je nedávají najevo.

To nevím jelikož se mě ptal hned po probuzení po čištění jestli to chci zkusit znovu. Ještě teď když jsem byla na kontrole se ptal co mi dr. řekl a když jsem říkala, že už můžeme tak měl radost a najednou obrat o 100 stupňů

potvurka89
Závislačka 3806 příspěvků 18.06.19 17:55
@Anonymní píše:
To nevím jelikož se mě ptal hned po probuzení po čištění jestli to chci zkusit znovu. Ještě teď když jsem byla na kontrole se ptal co mi dr. řekl a když jsem říkala, že už můžeme tak měl radost a najednou obrat o 100 stupňů

je hodnej že se zajímá. Pokud vás netlačí věk tak mu dej čas. Můžeš zkusit se o teto situaci s ním promluvit, jak se cítí a tak. Neber to jako zradu ale psychika je v tomhle hodně tenká. Vždy se mluví o ženách ale o mužích ne. Můj muž se o tom nikdy bavit nechtěl a pak jsme jednou byli na návštěvě u sousedu a měli návštěvu s dvouměsíčním miminkem a bylo vidět že tuto situaci ještě nedává.

Takyjedna
Závislačka 4787 příspěvků 18.06.19 17:58

Asi mu to nějak secvaklo, velká rodina, kde figurují kromě tatínka a maminky ještě otčímové a macechy málokdy funguje. Je tam prostě víc potenciálních rozbrojů - moje děti, tvoje děti, naše děti, a větší žárlivost mezi nimi, bývalí manželé a jejich děti, prarodiče, co budou propagovat svoje vnoučata, ale s cizíma se budou vídat, atd. atd. Navíc když už jste oba jednou rozvedení a ty vlastně kvůli kravině, tak není zaručené, že to teď vyjde a nebudete zase za pár let začínat nanovo - s dalšími dětmi navíc. To se pak i ta střídavka blbě dohaduje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 18:01

Zažila jsem to s manželem. Oba jsme chtěli velkou rodinu. Ve 2 letech mladšího vycouval a řekl, že na další dítě je starý. U nás byl důvod, že mladsi syn je poněkud náročnější.
Nakonec v 5 letech syna „vymekl“, a i když jsme neomladli, tak se ještě letos začínáme snažit. Já ho nechala. Dítě jsem neřešila a počkala jsem, až se sám rozhodne. Ale přiznávám, že bych kvůli tomu rodinu neničila.

Takyjedna
Závislačka 4787 příspěvků 18.06.19 18:03
@Anonymní píše:
Zažila jsem to s manželem. Oba jsme chtěli velkou rodinu. Ve 2 letech mladšího vycouval a řekl, že na další dítě je starý. U nás byl důvod, že mladsi syn je poněkud náročnější.
Nakonec v 5 letech syna „vymekl“, a i když jsme neomladli, tak se ještě letos začínáme snažit. Já ho nechala. Dítě jsem neřešila a počkala jsem, až se sám rozhodne. Ale přiznávám, že bych kvůli tomu rodinu neničila.

To je fakt, první, co mě praštilo do očí - zničím dětem rodinu, protože chci rodinu lepší - větší.

Ou
Echt Kelišová 8090 příspěvků 18.06.19 18:17

Není to od něj zrada, on taky pro to dítě truchlí a nejspíš vůbec neví jak se s tím vypořádat. Pokud ho za jeho emoční zmatek ještě bdueš trestat tím, že mu budeš vyčítat, že je zrádce, tak to teda fakt nebue úplně efektivní cesta ke šťastné velké rodině.

Dřív než se na někoho nasereš, tak vřele doporučuju dovolit sama sobě skutečně poslouchat co říká a jaké k tomu má důvody.

Návod jak na to třeba tady https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

Ou
Echt Kelišová 8090 příspěvků 18.06.19 18:18
@Anonymní píše:

Tím spíš protože mu jaksi emoce nedotekly, ale teď už ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 18:20

@Takyjedna proto jsem to nepsala. Psala jsem to kvůli tomu, že jsem nebyla v časovém presu „do 3 let další dítě, nebo budu hledat jinde“.
To se pak dá čekat.
Je pravda, že v okolí pár takových ženských mám, že chtěly dítě tak, že si našly nového chlapa.

andelka83
Generální žvanilka 20971 příspěvků 18.06.19 18:21

Mluvte spolu. My jsme na tom byli podobně, jen důvod rozvodu u mě byl jiný. Ale já měla dvě děti, on jedno, chtěli jsme společné. Začali jsme spolu žít, asi po 3 letech chození. Bohužel v 18 tt jsme o malé přišli. Pak jsme oba chtěli hned zkoušet, ale čekali jsme ty tři měsíce co doporučili. Potom vím že říkal že neví, ale mluvili jsme o tom a řekli si, že když to do určité doby nevyjde, tak už to necháme být. Čas byl cca 5 měsíců. Vyšlo to ale na prvním pokus. Možná kdyby to trvalo dýl, taky by měl vetsi pochyby. A asi nemusím říkat, jak moc se o mě a mimco bál. Vzali jsme se nakonec když jsem byla na konci 3 trimestru. Za chvíli to bude rok.

terien
Extra třída :D 11722 příspěvků 18.06.19 18:24

Ty seš teda hustá 8o dětem rozbiješ rodinu aby sis mohla naplnit svoje touhy po x dětech, s novým chlapem seš týden i s cestou a šup další dítě a po tom, co to neklapne už to do něj valíš znovu. A on je zrádce, když zaváhá :think: Nech ho žít prosím tě, každý nepotřebuje rodit děti jak na běžícím pásu, potřebuje čas. A ty tvoje řeči o tom, jak je všechno skvělé a happy jsou vážně srandovní. Teda byly by, kdyby za tím nebyla zbytečně rozbitá rodina.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama