Priorix může dcera nakazit druhou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 11.02.19 11:49
Priorix muze dcera nakazit druhou?

Holky dotaz mladsi dcera je dnes 7.den po ocko priorixu… dneska jsem ji davalaa Dcko na lzicce a stejnou lzickou jsem dala i starší dceri… ta očkováni mela priorixem taky… je tady nejaka moznost nakazeni starsi od mladsi kdyz je to ziva vakcina?

Reakce:
stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 11.02.19 11:53

@kavulenka a čím by ji jako měla nakazit? :zed:

Obeli
Kecalka 178 příspěvků 11.02.19 11:59
@kavulenka píše:
Holky dotaz mladsi dcera je dnes 7.den po ocko priorixu… dneska jsem ji davalaa Dcko na lzicce a stejnou lzickou jsem dala i starší dceri… ta očkováni mela priorixem taky… je tady nejaka moznost nakazeni starsi od mladsi kdyz je to ziva vakcina?

Jako tou vakcínou, to asi ne.

anupati
Kelišová 6426 příspěvků 11.02.19 12:08

Co jsem četla, tak i když probíhá nějaká nemoc vyvolaná očkováním - tedy lehká forma nemoci, na kterou očkování proběhlo, tak není nakažlivá pro okolí. Mělo by to být v poho, ale jestli máš pochybnosti, zavolej si svému edit: pediatrovi samozřejmě :lol:

Příspěvek upraven 11.02.19 v 13:34

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 11.02.19 12:19

@anupati diky o to mi slo… mam pocit ze jsem to taky tak cetla.. mame jit na navstevu se starsi k miminku proto se raději ptam…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >