Priorix očkování proti spalničkám-máme slabší průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elda1
Kecalka 397 příspěvků 07.10.10 20:26
priorix očkování proti spalničkám-máme slabší průjem

Ahoj jsme 6.den po očkování a Eliška má průjem,a není to tak hrozný,poradíte někdo co dát k jídlu 15. měsíčnímu prckovi,abych jí to trochu ulehčila.Má průjem poprvé takže vážně nevím co jí dát jíst,vynechla jsem zatím jogurty a mastná jídla,ty jí nedávám tak jako tak.Díky za rady. :think:

Přečtěte si článek: Očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 07.10.10 22:27

Zkusila bych třeba suchou rýži nebo s vařenou mrkví, jestli to sní… Ale jestli to není tak strašné, tak asi netřeba nějak extra přehánět…

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 07.10.10 22:29

Dušená mrkev, rýže, brambory na páře, banány, bílé pečivo.
Ale ono to přejde neboj :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >