Připadám si dnes jako blázen, jen brečím

Anonymní
20.3.18 20:10

Připadám si dnes jako blázen, jen brečím

Ahoj holky :D připadám si dnes jako blázen, mám nějakou brečíčí náladu :D ráno šel přítel do práce, a když sem si uvědomila že budu celý den (do 21:00) sama s malou doma tak mě bylo do pláče. Pak jsem viděla v televizi ten případ týraného štěňátka, no to už jsem regulérně bulela. To samé když ukazovali že v Africe zemřel poslední bílý nosorožec Súdán. Pláč. No jsem já normální? :mrgreen: Jsem 4 měsíce po porodu, to už hormony musí být ok ne? :think: Nechápu co se děje, nikdy sem neměla výkyvy nálad, máte to některá podobně? :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18865
20.3.18 20:12

Nejsi znovu těhotná? :D já takové výkyvy měla v prvních týdnech těhotenství, to mě rozbrecel i když se na mě někdo zle podíval :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6813
20.3.18 20:14

Taky mě napadlo další těhu :mrgreen: :mrgreen:,ale klid hormony můžou být rozházené hodně dlouho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 20:16

To snad ne 8o nezvládla bych další mimi tak rychle po sobě, ani si to nemůžeme dovolit. Snad to bude jen počasím nebo tak :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9394
20.3.18 20:20
@Anonymní píše:
To snad ne 8o nezvládla bych další mimi tak rychle po sobě, ani si to nemůžeme dovolit. Snad to bude jen počasím nebo tak :lol:

no a chráníte se dostatečně? ;) já tohle mívám jak v těhotenství, tak pravidelně den před spuštěním menstruace. jako ty další dny jsem taky citlivější, ale den před bývá fakt krizovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 20:22

@sagina ano beru HA a sex máme spíš výjimečně :lol: je fakt že MS jsem ještě neměla od porodu..ale ani před tím jsem neměla náladovost, nebo bolesti při MS..prostě přišla a zase odešla :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10546
20.3.18 20:28

Premenstruační syndrom. Porodem dochází často ke změnám. Já jsem buď před menstruací citlivá, ale poslední dobou spíše vzteklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 20:29

No teď jste mě normálně vyděsili s tím těhu :D mám za toho že se chráním dostatečně :) jo mě tohle vždycky hodně zasáhne, zvířata moc miluju, ale abych to takhle obrečela :roll: :)

• Citovat
  • Nahlásit
1623
20.3.18 20:31

Já to mám od těhotenství pořád, jsem 14 měsíců po porodu a rozbrečí mě pořád kde co :D Dřív se mi to vůbec nestávalo.

Příspěvek upraven 20.03.18 v 20:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10143
20.3.18 20:37
@dickys píše:
Já to mám od těhotenství pořád, jsem 14 měsíců po porodu a rozbrečí mě pořád kde co :D Dřív se mi o vůbec nestávalo.

Já jsem 10 let po posledním porodu a od té doby, co mám děti, jsem prostě citlivější. Jsou třeba scény ve filmech, které se mnou za bezdětna nic nedělaly a teď u toho samého brečím jak želva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12291
20.3.18 20:49
@růžový achát píše:
Ja to přepínam, ale nestihla jsem přepnout krimi zpravy na Primě a to byla chyba, probíhal dnes soud s tetou co utyrala svou dvouletou neteř ( ubila ji přeskou na pásku do hlavy ) no takže jsem brečela taky.

Tohle jsem dnes cetla a bylo mi z toho fakt mizerne. :( je mi ty holcicky strasne lito. A tete hrozi dost nizkej trest. :poblion: To si hned clovek predstavi, ze to nekdo dela jeho diteti a… no hruza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
20.3.18 20:52

Hele kdyz si uvedomim ze budu s detma celej den sama a tatinek jim prihde treba az druhy den tak je mi taky do place :lol:…ale jinak ja sem nikdy zadna dojimacka nebyla spis naopak…zacalo to v prvnim tehu..a od ty doby se vezu druhymu je uz rok s pul..s me dojme ledacos ze si pak vzdycky rikam, ze jsem vadna..nikdy vylozene nebrecim..jen tak slzim nebo tak :lol:..jeste mam nadeji, ze se to srovna az prestanu konečně kojit :D ale pochybuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
20.3.18 21:00

Sudán umřel? :,( Zrovna nedávno jsem se dívala na dokument s jeho ošetřovatelem, měli spolu krásný vztah :(
Co mám děti, rozbrečí mě všechno. Na zprávy se nedívám a na netu čtu jen nadpisy.
Takže… asi si zvykni :hug:

Příspěvek upraven 20.03.18 v 21:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
20.3.18 21:09

Dneska jsou erupce na slunci, když jsem četla o tý holčičce tak jsem bulela v práci mezi jednáníma :roll: a celej večer v nastavenym trendu pokračuju, už teda z jinejch důvodů. těhotná nejsem a pms taky nemám, nekojim, jenom prostě bulim. Přebytek slz asi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 21:46

@růžový achát vidíš na to jsem zapomněla, to bylo další slzavé údolí :) když si představím že by se to stalo mé holčičce :,( všechno si teď nějak beru a mám o ní hrozný strach :zed: zakl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama