Připadám si dnes jako blázen, jen brečím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 20:10
Připadám si dnes jako blázen, jen brečím

Ahoj holky :D připadám si dnes jako blázen, mám nějakou brečíčí náladu :D ráno šel přítel do práce, a když sem si uvědomila že budu celý den (do 21:00) sama s malou doma tak mě bylo do pláče. Pak jsem viděla v televizi ten případ týraného štěňátka, no to už jsem regulérně bulela. To samé když ukazovali že v Africe zemřel poslední bílý nosorožec Súdán. Pláč. No jsem já normální? :mrgreen: Jsem 4 měsíce po porodu, to už hormony musí být ok ne? :think: Nechápu co se děje, nikdy sem neměla výkyvy nálad, máte to některá podobně? :lol: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 3921 příspěvků 20.03.18 20:12

Nejsi znovu těhotná? :D já takové výkyvy měla v prvních týdnech těhotenství, to mě rozbrecel i když se na mě někdo zle podíval :mrgreen:

brumi
Kelišová 5999 příspěvků 20.03.18 20:14

Taky mě napadlo další těhu :mrgreen: :mrgreen:,ale klid hormony můžou být rozházené hodně dlouho ;)

Anonymní  20.03.18 20:16

To snad ne 8o nezvládla bych další mimi tak rychle po sobě, ani si to nemůžeme dovolit. Snad to bude jen počasím nebo tak :lol:

sagina
Kelišová 7277 příspěvků 20.03.18 20:20
@Anonymní píše:
To snad ne 8o nezvládla bych další mimi tak rychle po sobě, ani si to nemůžeme dovolit. Snad to bude jen počasím nebo tak :lol:

no a chráníte se dostatečně? ;) já tohle mívám jak v těhotenství, tak pravidelně den před spuštěním menstruace. jako ty další dny jsem taky citlivější, ale den před bývá fakt krizovka.

Anonymní  20.03.18 20:22

@sagina ano beru HA a sex máme spíš výjimečně :lol: je fakt že MS jsem ještě neměla od porodu..ale ani před tím jsem neměla náladovost, nebo bolesti při MS..prostě přišla a zase odešla :nevim: :lol:

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 20.03.18 20:23

Nebo tě to všechno prostě zasáhlo, ono to fakt veselé neni to s těmi zvířaty,, to, že jsi doma sama, to si zvykneš, já už jsem na tom tak, že spíš čumim když se doma zjeví manžel. Je pryč i o víkendech a když ma volno, tak mu stejně volají :roll:. Ale těhotna být můžeš taky :P

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 8777 příspěvků 20.03.18 20:28

Premenstruační syndrom. Porodem dochází často ke změnám. Já jsem buď před menstruací citlivá, ale poslední dobou spíše vzteklá.

Anonymní  20.03.18 20:29

No teď jste mě normálně vyděsili s tím těhu :D mám za toho že se chráním dostatečně :) jo mě tohle vždycky hodně zasáhne, zvířata moc miluju, ale abych to takhle obrečela :roll: :)

dickys
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 20.03.18 20:31

Já to mám od těhotenství pořád, jsem 14 měsíců po porodu a rozbrečí mě pořád kde co :D Dřív se mi to vůbec nestávalo.

Příspěvek upraven 20.03.18 v 20:41

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 20.03.18 20:33
@Anonymní píše:
No teď jste mě normálně vyděsili s tím těhu :D mám za toho že se chráním dostatečně :) jo mě tohle vždycky hodně zasáhne, zvířata moc miluju, ale abych to takhle obrečela :roll: :)

Ja to přepínam, ale nestihla jsem přepnout krimi zpravy na Primě a to byla chyba, probíhal dnes soud s tetou co utyrala svou dvouletou neteř ( ubila ji přeskou na pásku do hlavy ) no takže jsem brečela taky.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 20.03.18 20:37
@dickys píše:
Já to mám od těhotenství pořád, jsem 14 měsíců po porodu a rozbrečí mě pořád kde co :D Dřív se mi o vůbec nestávalo.

Já jsem 10 let po posledním porodu a od té doby, co mám děti, jsem prostě citlivější. Jsou třeba scény ve filmech, které se mnou za bezdětna nic nedělaly a teď u toho samého brečím jak želva.

Šarlota4
Echt Kelišová 9045 příspěvků 20.03.18 20:49
@růžový achát píše:
Ja to přepínam, ale nestihla jsem přepnout krimi zpravy na Primě a to byla chyba, probíhal dnes soud s tetou co utyrala svou dvouletou neteř ( ubila ji přeskou na pásku do hlavy ) no takže jsem brečela taky.

Tohle jsem dnes cetla a bylo mi z toho fakt mizerne. :( je mi ty holcicky strasne lito. A tete hrozi dost nizkej trest. :poblion: To si hned clovek predstavi, ze to nekdo dela jeho diteti a… no hruza.

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 20.03.18 20:51
@Šarlota4 píše:
Tohle jsem dnes cetla a bylo mi z toho fakt mizerne. :( je mi ty holcicky strasne lito. A tete hrozi dost nizkej trest. :poblion: To si hned clovek predstavi, ze to nekdo dela jeho diteti a… no hruza.

Krava!

Samuše
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.03.18 20:52

Hele kdyz si uvedomim ze budu s detma celej den sama a tatinek jim prihde treba az druhy den tak je mi taky do place :lol:…ale jinak ja sem nikdy zadna dojimacka nebyla spis naopak…zacalo to v prvnim tehu..a od ty doby se vezu druhymu je uz rok s pul..s me dojme ledacos ze si pak vzdycky rikam, ze jsem vadna..nikdy vylozene nebrecim..jen tak slzim nebo tak :lol:..jeste mam nadeji, ze se to srovna az prestanu konečně kojit :D ale pochybuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama