Připadám si jako hroch v pytli

Jessie8951
18.5.17 07:16

Připadám si jako hroch v pytli

Ahoj holky,

vím, že takové téma už tu někdo řešil určitě, ale potřebuju se někomu,,vyplakat". Můj partner už to nemůže poslouchat :D :D
Jsem ve 20.tt, všechno je v pořádku, je mi fajn, za což jsem hrozně šťastná. Ale poslední 2 týdny mi narostlo bříško a to jako že dost :D Vím, že mám ještě půlku před sebou, ale už teď nedopnu svoje kalhoty. Nakoupila jsem těhotenské.
Jenže teď jsem jak praštěná a potřebovala bych asi,,vylágoš". Můj muž dělá pro jednu velkou firmu, je vysoký, elegantní, ženský po něm letí. Já ho miluju hrozně moc, ale taky na něho žárlím (tajně, jen v duchu pro sebe). Za 2 týdny jsme pozvaní na jednu velkou událost, když jsem se to dozvěděla, tak mě málem trefil šlak a chtělo se mi brečet. Nevím totiž, do čeho se narvu a představa těch ženských, co tam budou chodit v róbách a budou krásné…Jen mám strach, aby se ten můj za mě nestyděl…
My jsme takový páreček, že on je vysoký, hubený a já malá a kulatá :D :D :D

Vím, že řeším blbosti. Vím, že bude hůř a taky vím, že bych si měla těhotenství užívat. Ale jak? :) Máte nějaký tipy prosím?

Díky :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1280
18.5.17 07:22

Neblázni…žena s těhotenskym bříškem je přece krásná :) a partner si to určitě myslí taky. Představ si toho malýho drobka uvnitř a hrdě ho vystavuj ;). V dnešní době je přeci i spousta krásných věcí pro těhotné a nemusí to být jen tepláky a tričko po manželovi :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 07:28

Ja bych si z toho hlavu nedělala, pořiď si nějaké hezké šaty i pro těhotné se dají sehnat krásné. Jsi těhotná, je jasné, ze trochu pribereš, po porodu zase schodíš. Taky jsem furt řešila jak vypadám, pak jsem si řekla, když nosím pod srdcem mimčo, tak co bych mu nedopřála a neřešila. Určitě budeš hezká i s pupikem????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
18.5.17 07:29

Bože, já chodila na společenské akce až do konce těhotenství. Vzala jsem si šaty, které hezky zvýrazňovaly břicho a nikdy jsem si nepřipadala jako hroch. Dokonce mě na spoustě akcí víc obletovali než netěhotné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
18.5.17 07:29

Rekla bych, ze v tom jsou hormony, pro nej jsi urcite nejkrasnejsi. Mas dva tydny na to sehnat neco, v cem se budes citit dobre a pritazlive. Mrkni na asos.com, jinde jsem na pekny elegantni saty pro tehotne nenarazila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
18.5.17 07:30

@Jessie8951 Tohle je těžké a myslim, že je to hlavně v našich hlavách…znam to :) Já jsem teď v 36 tydnu. A prostě někdy takový brouk do té hlavy vleze. Mě třeba včera kdyz jsem si oblékla letní šaty :( Manžel ma kolem sebe v práci také mladé štíhlé holky..a ja ted? A to jsem pribrala par kilo. Nevim jak to delaji holky co naberou treba pres 20 kg. A na to si vzdy vzpomenu :)
Vzdy se treba podivej na fotky z ultrazvuku a pohlad si to bříško co tam mame za poklady a jak jste s manželem toužili po miminku. Me to pomáhá :) A pak zase hrdě nosim ten pupik!!! :) Tebe si vybral a s Tebou chtěl to miminko!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
18.5.17 07:31

Jeee, neblázni…každému je snad jasné, že v těhotenství si nemůžeme vybírat tak, jako běžně…Já jsem v 23tt a už před těhotenstvím jsem byla kulička, takže teď vypadám fakt jak mládě velryby, ale že bych se kvůli tomu stresovala? V červenci jdu ségře na svatbě za světka, celá rodina hudbne na svatbu, já se zakulacuju a šaty si budu muset nechat ušít na míru…holt se nedá nic dělat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 07:31

Nevim, jak vypadas, ale co si poridit nejake spolecenske saty pro tehotne, ktere zdurazni brisko a k tomu boty na podpatku? Doladila bych ucesem a makeupem plus doplnky. Jinymi slovy bych se hezky vyfikla a z bricha udelala prednost. Tehotne zeny jsou casto krasne, chce to tu krasu podtrhnout, hrde tehotenstvi nosit, ne se krcit vedle manzela v neforemnym obleceni. Ono je to cele o sebevedomi. Manzel je fesak, Ty jsi tehotna, kdyz se hezky obleknes a upravis, tak Ti bude polovina pritomnych zen ukrutne zavidet :mrgreen: Hodne stesti! :hug: ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
18.5.17 07:34

Díky holky :)

Říkám, já vím, že to jsou pitomosti, ale tý hlavě neporučím :D Na šaty jsem koukala a děs, nikde jsem na žádné hezké nenarazila. Takže to vidím na těhu pouzdrovou sukni, nějaký elegantní top, sako a lodičky. A jestli se to někomu nelíbí, tak má smůlu. Říkám si, že v létě až budou vedra a já se do ničeho nenarvu, to bude paráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
18.5.17 07:34

Daji se koupit krasne šaty i pro těhotné ;) takže to nepodcen a porid je. Pak se budeš cítit krasne a navíc jako budoucí maminka jeho dítěte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 07:36

@Jessie8951 http://m.happymum.cz/…ke-saty.html společenské šaty třeba zde ;) třeba neco vyberes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8274
18.5.17 07:37

I s velkým bříškem můžeš vypadat krásně :palec:. Jak píšou holky: Udělej z bříška přednost. Nevím od kuď jsi, ale v krámech s módním oblečením je často zařazena už i móda pro těhotné. Případně využít švadlenu? Koukni na internet jak se hezky oblékají těhotné celebrity ( ty opravdu bříško vystavují na obdiv).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22330
18.5.17 07:39

@Jessie8951 narves se do krásných letních vzdušných šatů. Neblázni. Na ZOOT jsem teď viděla i těhotenské šaty, na Bonprix jsou taky hezké.. já byla těhotná podzim- jaro, co myslíš že se dalo nosit? Pořád jen kalhoty, bunda, kabát, bříško ani vidět nebylo, a ty se stydíš? Jestli sis pořídila těhotenské kalhoty až ve 20 TT, tak máš štěstí že to na tobě dlouho nebylo vidět, a bříško teprve vykouklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 07:40
@Tichošlápek píše:
Daji se koupit krasne šaty i pro těhotné ;) takže to nepodcen a porid je. Pak se budeš cítit krasne a navíc jako budoucí maminka jeho dítěte

Presne! Najdi si specializovany obchod a nech si poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 07:44

S brichem bych se pouzdrove sukne obavala. Jde o to, mit saty, ktere krasu tehotenstvi podtrhnou, ne se snazit napasovat do neceho, co ti neni a je mysleno pro netehotne, to pak nebude sluset. Ale to je jen muj nazor. Vse bych si zkusila v kamennem obchode a nechala je, at vybiraji se mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama