Připadám si jako malá holka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 19:38
Připadám si jako malá holka

Hezký den,

ano, uznávám, že můj příspěvek není nic tragického, ale nemám se komu svěřit, tak píšu… byla jsem na první večeři u rodičů přítele (je nám 26). Předtím jsme se s rodinou viděli 1 den na výletě ve větší společnosti.

Nikdy mi tolik nezáleželo na tom, aby mě rodiče protějšku měli rádi… teď je to prostě jiné, myslíme to spolu vážně a já chci, abychom spolu všichni dobře vycházeli. Jeho bratr s manželkou jsou skvělí lidé, hodněkrát jsme vyrazili posedět.

No, vezla jsem s sebou rodičům vínko a malý dárek, jako poděkování za hezký výlet. Rodiče jsou moc milí :-) Jenom se mě moc dotkla jedna věc. Nabídli mi nějaké pivko a spustila se salv otázek jakou chci sklenici. Já volím raději nejjednodušší cestu, tak jsem řekla, že mám ráda pivko z lahve. A oni na mě, že při večeři „teda jako že né“, že se to nehodí, odsud posud a přítel si taky přisadil…

Mně se chtělo plakat, připadala jsem si jako nějaká nevychovaná hlupačka, že mě musejí učit cizí rodiče jak se správně u stolu chovat. To je mi 8? :,( Mně to s tou sklenicí nedošlo, já si mezi svými přáteli i u našich dám ráda z lahve. Přitom přítelovo rodiče nejsou žádní snobi, lítají vtípky atak, i mě napomenuli jakože žertovně, ale dotklo se mě to. Moji rodiče by nic takového neudělali. Samozřejmě jsem to nedala znát, nebudu si dělat zle. Jen se budu příště ještě víc stresovat, abych něco neudělala blbě…achjo.

Je mi jasný, že se musím naučit takové věci přecházet… jen mně to mrzelo. Taky často něco přecházíte u rodin přítele/manžela? U bývalých a jejich rodin jsem přešla horší věci…ale také jsem je neměla moc v lásce a to teď nechci… asi by mi pomohly nějaké vaše zkušenosti…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9203 příspěvků 13.01.18 19:42

Holka, resis hlouposti. Ver mi, ze oni uz na to zapomneli.
U vecere u stolu asi nebudes lemtat pivo z lahve, ne? Jsou fajn, bratr s potencialni svagrovou tez, tak si to uzivej a zasmej se tomu. Za par let z toho bude vtipna historka.
Chapu, ze ti na tom dojmu zalezi, ale nebud takova cita.

pikola
Neúnavná pisatelka 18737 příspěvků 13.01.18 19:45

Moc to řešíš, ale opravdu bych považovala za nevhodné, aby žena na na „slavnostní“ večeři pila pivo z lahve. To je jako si tam dát hned nohy na stůl. Ale není to zas něco, co by tě mělo nějak hrozně trápit :P

Taka
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 13.01.18 19:47

Vypusť to z hlavy ;) Taky mě vždycky takový „trapasy“ vyvedou z míry, ale když si uvědomím, že ostatní se tomu maximálně zasmějí a pak to neřeší, vypouštím to. Sama píšeš, že to bylo v legraci, tak se tím nestresuj a užívej si to poznávání. Klidně bych příště pronesla něco ve smyslu, že teda dneska rovnou do skleničky :D Ber to s nadhledem ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 26159 příspěvků 13.01.18 19:48

Taky si myslim, ze uz na to dávno zapomněli. A lemtat pivo z lahve pri veceri u stolu je vrchol hulvatstvi, to by neudelal ani můj otec, který ho má taky tak nejraději :mrgreen: Mela jsi ti obratit v žert a hodit to za hlavu :kytka:

růžový achát
Závislačka 3646 příspěvků 13.01.18 19:48

Vubec nic si z toho nedelej ;), nic se nestalo, a priste si to pivo z lahve dej ;) a po šestym pivu ti to bude fuk uplne :lol: Chapu to, ja byla take vyplašena, dneska si tchana natřu na chleba když ma svoje rejpave nalady. Myslim, že rodiče už řeší něco nebo někoho jineho. :kytka: Hodně štěstí a hlavu vzhuru :hug:

Russet
Echt Kelišová 9478 příspěvků 13.01.18 19:49

Jestli se hroutíš z toho, tak se snad hned rozejdi s tím klukem… A budeš ucucávat z lahve pivo bez problému. Nejsem žádná fajnovka, ale pokud si dám pivo, vyžaduju sklenici. Ale já lahváče moc nemusím. Připadá mi to na ženu skoro nepatřičné - u nás cucají z lahve chlapy před Konzumem a vypalují cigára.

veria
Generální žvanilka 23071 příspěvků 1 inzerát 13.01.18 19:50

Spis buď rada, ze ti to řekli, kdyby neřekli nic a tys tam pak pila pivo z lahve u večeře… to by asi nechapali. Fakt to není vhodne.

mgdln
Závislačka 4324 příspěvků 13.01.18 19:50

Jedněm známým se stal mnohem příšernější trapas. Holka přivedla svého kluka na první večeří k rodičům. Ten před tím snědl cosi, co ho neskutečně nadýmalo. Celou večeři zadržoval plyny a těšil se, že už se blíží konec a viděl se venku, načež mu na závěr volné konverzace jeho milá nečekaně skočila s láskou na klín a došlo k EXPLOZI. :D

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 13.01.18 19:50

Neřeš to. Můj muž u našich chodí v trenkách, z lednice si bere, co chce, pivo pije z láhve a nohy si dává na stůl. Já u jeho mamky slýchávám, co to mám za boty a proč nosím černý trička, proč holkám kupuju růžové oblečení a nechala jsem starší dceři zastřihnout vlasy.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9203 příspěvků 13.01.18 19:52
@růžový achát píše:
Vubec nic si z toho nedelej ;), nic se nestalo, a priste si to pivo z lahve dej ;) a po šestym pivu ti to bude fuk uplne :lol: Chapu to, ja byla take vyplašena, dneska si tchana natřu na chleba když ma svoje rejpave nalady. Myslim, že rodiče už řeší něco nebo někoho jineho. :kytka: Hodně štěstí a hlavu vzhuru :hug:

Netvrdim, ze jsem se narodila se stribrnou lzickou v puse, ale snad existuji urcita pravidla slusneho chovani a stolovani. A lemtat na prvni oficialni veceri u rodicu partnera pivo z lahve je minimalne fail. A nesouvisi to s nejakou rejpavou.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 13.01.18 19:57

Tak pokud první večeře nebyla táborák na zahradě, tak jako pivo z lahve 8o 8o. Buď ráda, že Ti to řekli a zažertovali. Jako u vás doma je normální, že se sejdete kolem stolu u večeře a každý lemtáte svýho lahváče? Tak to koukám no.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 20:00

…no tak jestli Tě rozhodilo tohle…jsi asi hodně přecitlivělá :lol: celkově se nám s chlapem zdá že generace „dětí“ porevolučních je celkově nějaká hodně přecitlivělá a ze všeho se hroutí…v práci na ně křikne šéf a oni už nepřijdou 8o

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 13.01.18 20:05
@lamicina píše:
Tak pokud první večeře nebyla táborák na zahradě, tak jako pivo z lahve 8o 8o. Buď ráda, že Ti to řekli a zažertovali. Jako u vás doma je normální, že se sejdete kolem stolu u večeře a každý lemtáte svýho lahváče? Tak to koukám no.
:mrgreen:

marin
Echt Kelišová 9231 příspěvků 13.01.18 20:09

Zakladatelko, budeš je muset přesvědčit, že nemáš k alkoholu hodně blízko. U nás se o těch lidech říká, hlavně když to teče. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama