Připadám si už tak zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:21
Připadám si už tak zoufalá..

Ahoj..chtěla bych slyšet ne názor spíš asi pochopení. Je mi 19 let..mám přítele 1,5 roku..přede mnou neměl vztah ale spíš si občas užil..holky ho chtěli ale on prostě nenašel takovou jakou by fakt chtěl..ale to je jiné téma..proste já už jsem ze všech diskoték, zábav a alkoholu vyblbnutá a chtěla bych miminko. Asi před čtvrt rokem mi bylo pořád zle..zvracení, omdlivani, nechutenství. Beru ale prášky. Když to trvalo tak měsíc kamarádka mi řekla ať si ten test udělám. Přítel to věděl..po negativním výsledku byl spíš smutnej. Chtěl by miminko hned..Já sem si občas objednala nějaký dětský oblecek z číny…mam uz pár kousků :lol: není problém v penězích;by­dlení,…není problém v nicem. Jen přítel chce ať dodělám školu jinak by bylo hned…ale já teď stojím v situaci kdy mě čeká 7 pisemek než se dostanu do ctvtaku..kvůli častým zdravotním problémům jsem měla vysokou absenci..vždy tak o 4%..ale i to ke problém..všechno uz mi leze na nervy, škola, zdraví, autoskola, práce..a pořád v hlavě miminko..řekně­te..měl to tak někdo někdy..Připadám si jak blázen.. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 08.08.18 16:25

Dodelej skolu a nezaplnuj deckem to, ze jsi otravena z vlastniho zivota. Tim nic nevyresis.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 08.08.18 16:25

Dodelej skolu. Dite bude, jsi mlada. Tak vysilovat nemusis.

Judithkaj
Nováček 08.08.18 16:28

Myslíš, ze miminko bude lepší než dodělat 7 předmětu ze kterých jsi nebyla klasifikována? Když jsi tak hrozne nemocná, chceš dítě? Dítě je víc, než par oblečků z Činy. Měla bys zkusit dodělat tretak, s tvým přístupem by sis ho měla spis zopakovat. Maturita není jen tak a s tímhle přístupem to nedáš. Skončís se základním vzděláním a dítětem. Takových jsou plné azylaky. Chceš to tak? Ne? Pak do dělej nejdříve školu!

jahuhudka
Extra třída :D 10967 příspěvků 08.08.18 16:30

Utikas pred povinnostmi tim,ze otehotnis. Spatna cesta

terien
Echt Kelišová 8068 příspěvků 08.08.18 16:30

Ne to jsem teda neměla. V tvém věku byla škola priorita.

Helileli
Závislačka 2953 příspěvků 08.08.18 16:31

Člověk by se měl nejdřív postarat sám o sebe, než se začne starat o dítě. Pověsit se na krk příteli s děckem bez praxe, vzdělání, to je naivní rozhodnutí rozmazleného děcka.

marťáánek
Povídálka 31 příspěvků 08.08.18 16:32

Píšeš, že Tě nic nebaví a co budeš dělat až Tě přestane bavit dítě, to nejde někam odložit.Přijdeš mi nevyzrálá, máš plno problémů sama se sebou, tak si prosím nepořizuj ještě dítě.

Janli
Kelišová 5993 příspěvků 9 inzerátů 08.08.18 16:43

Nemáš dodělanou školu a píšeš, že peníze nejsou problém, bydlení není problém. To znamenal, že vše bude v režii rodičů? Nejdřív si vybuduj svůj život a teprve potom si pořizuj dítě!

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25026 příspěvků 08.08.18 16:49

Chudaci rodice. Dodelej skolu, jdi makat, at mas narok na materskou.

vendulaaa
Závislačka 4898 příspěvků 08.08.18 16:51

V tom věku jsem spíš z těhotenství měla strach, protože by mi to nabořilo kompletně plány se školou…

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 08.08.18 16:58

Tak jak jsem čekala..nikdo neví a hned nadává. Ne, já se živím už nějaký ten pátek ne že by mi mamka nedala ale nechci aby davala. Skolu mám na výbornou ..nejde k známky ale o absenci. Já jsem ta co by dala diteti vše. A nikdo neřekl že na vše by vydelal přítel..jste trapné když hned vedete takové řeči a přitom nevíte vůbec nic. Ale co taky člověk čeká. Tady pochopení nenajde. Jen urážky když mě nikdo ani nezná. Díky za to jakou mám rodinu a jakeho přítele a jaká jsem já Proto že jsem přesný opak toho co tu vypisujete vy. :pocitac:

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 08.08.18 17:01
@Judithkaj píše:
Myslíš, ze miminko bude lepší než dodělat 7 předmětu ze kterých jsi nebyla klasifikována? Když jsi tak hrozne nemocná, chceš dítě? Dítě je víc, než par oblečků z Činy. Měla bys zkusit dodělat tretak, s tvým přístupem by sis ho měla spis zopakovat. Maturita není jen tak a s tímhle přístupem to nedáš. Skončís se základním vzděláním a dítětem. Takových jsou plné azylaky. Chceš to tak? Ne? Pak do dělej nejdříve školu!
@Helileli píše: Člověk by se měl nejdřív postarat sám o sebe, než se začne starat o dítě. Pověsit se na krk příteli s děckem bez praxe, vzdělání, to je naivní rozhodnutí rozmazleného děcka.
@Janli píše:
Nemáš dodělanou školu a píšeš, že peníze nejsou problém, bydlení není problém. To znamenal, že vše bude v režii rodičů? Nejdřív si vybuduj svůj život a teprve potom si pořizuj dítě!
@jenny.fields píše:
Chudaci rodice. Dodelej skolu, jdi makat, at mas narok na materskou.

Přesně tak.. :zed:

Bubla_Bučková
Závislačka 3796 příspěvků 08.08.18 17:02

cituji : .„Je mi 19..proste já už jsem ze všech diskoték, zábav a alkoholu vyblbnutá a chtěla bych miminko.“

dál sem nečetla. Holka neblázni! Neblázni!!!! :zed:

Káťa19
Kelišová 7347 příspěvků 20 inzerátů 08.08.18 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj..chtěla bych slyšet ne názor spíš asi pochopení. Je mi 19 let..mám přítele 1,5 roku..přede mnou neměl vztah ale spíš si občas užil..holky ho chtěli ale on prostě nenašel takovou jakou by fakt chtěl..ale to je jiné téma..proste já už jsem ze všech diskoték, zábav a alkoholu vyblbnutá a chtěla bych miminko. Asi před čtvrt rokem mi bylo pořád zle..zvracení, omdlivani, nechutenství. Beru ale prášky. Když to trvalo tak měsíc kamarádka mi řekla ať si ten test udělám. Přítel to věděl..po negativním výsledku byl spíš smutnej. Chtěl by miminko hned..Já sem si občas objednala nějaký dětský oblecek z číny…mam uz pár kousků :lol: není problém v penězích;by­dlení,…není problém v nicem. Jen přítel chce ať dodělám školu jinak by bylo hned…ale já teď stojím v situaci kdy mě čeká 7 pisemek než se dostanu do ctvtaku..kvůli častým zdravotním problémům jsem měla vysokou absenci..vždy tak o 4%..ale i to ke problém..všechno uz mi leze na nervy, škola, zdraví, autoskola, práce..a pořád v hlavě miminko..řekně­te..měl to tak někdo někdy..Připadám si jak blázen.. :,(

Hlavne dodelej skolu, hecni se! Jdi nekam pracovat a az pak jdi nejlepe na materskou, je to lepsi jit ze zamestnani ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >